Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nemtudom milehet velem mostana...

Nemtudom milehet velem mostanaba? Ma reggel felkeltem a paromhoz aki ment dolgozni ranezak az orara 5:45 van egy pillanat mulva 7:45 aztan megin egy pilanat mulva 5:45 a paromis latta de o csak rohogott en meg mia franc volt ez

Figyelt kérdés

o elment dolgozni en probaltam vissza aludni

de csak 7kor tudtam amikor mar vilagos volt aztan arra ebredek mint ha valaki a nevemen szolitott volna de senki nem volt a szobaban. pedig mostanaba nemneztem horror filmet nemtudom ez nem csak kepzelet volt sokszor ebredek arra hogy valaki leult az agyamra de nincs senki ott. mi lehet ez?


2010. okt. 1. 14:36
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

koszonom!

mar nembirok megmaradni a szobaba

2010. okt. 1. 17:56
 22/33 A kérdező kommentje:
17:06 nak nemertem hogy ostoba emberek mert vannak fent ilyen oldalakon. 42%ba ad hasznos valaszokat hat ez eleg szanalmas szoval mindehol meg mutatod az inteligencia szintedet!
2010. okt. 1. 18:01
 23/33 anonim ***** válasza:

Na itt is vagyok kedves kérdező:)

Még kutatgatok, találtam már egy oldalt, de nem találom megbízhatónak, így másikat keresek neked, de addig is ezt érdemes elolvasnod, sokat megtudhatsz, és lehet rájössz hogyan kezeld:

[link]

2010. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy olyat amire én is azt mondanám, hogy megbízható nem találtam.

Viszont itt próbálkozhatsz, csak írd utánna az emailcímed és állítólag felveszi veled a kapcsolatot a jósnő:

[link]


Ez speciel kicsit röhejes így az egész kicicomázott oldal, meg a nő neve miatt, de hátha tud ez is segíteni.

És ne felejtsd el, amint lehet menj el jósnőhöz és meséld el mi történt mert ez nem játék!

Remélem írsz még, mert nagyon érdekel mi lesz veled:)

2010. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Illetve a szellemmel...
2010. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

koszonom a faradozasodat

kepzeld ma nem ment a parom dolgozni szoval nem vele keltem es 7:45kor ebredtemfel eleg durva.

2010. okt. 2. 11:10
 27/33 anonim ***** válasza:
49%
észlény-.- ha szellem akkor porszívózz ki xD
2010. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Furcsa hogy pont azt az időt mutatja és nem is első eset...

Nem tudsz valakit vagy valamit a közeledben ehez az időponthoz kötni? Gondolkozz hátha eszedbe jut valami, vagy lehet neten ennek is utánna kéne járni. Hátha van rá valami.

Nagyon örülök hogy valamivel tudok segíteni!Ha bármit szeretnél még, nyugodtan írj.

2010. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Amúgy tegnap óta láttál a szobádban furcsa árnyat? Az is fontos lenne, mert ha nem csak egyszer láttad akkor kapcsolatba akar lépni veled valószínűleg.
2010. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Hello !


Szerintem meg csak valami gond lehetett az áramkörrel és véletlenül váltott át az óra, néha valami apróságnak is nagy jelentőséget tulajdonítunk amikor stresszes az életünk. Szerintem a 7:45 ös kelés meg amiatt, volt, hogy erre az időpontra gondoltál és a tudatalattid felébresztett ebben az időpontban, létezik "önprogramozás" is, lehet ez esett meg veled.

A jósnőket meg elfelejteném a helyedben, mert ha egyszer behálóztak akkor már akkor is hozzájuk fogsz rohanni ha megreped a körmöd vagy ha fáj a hasad és súlyos pénzeket fognak elkérni tőled, jobb az ilyen dolgoktól távol maradni, mert csak rád ijesztenek, hogy fizess nekik és függj tőlük.

Inkább beszéljétek meg a barátoddal a dolgot vagy dölj hátra a kedvenc székedben vegyél a kezedbe egy forró kakaót vagy teát és gondolj pozitív dolgokra és arra, hogy ez a szellemes dolog mekkora hülyeség.

2010. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!