Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nemtudom milehet velem mostana...

Nemtudom milehet velem mostanaba? Ma reggel felkeltem a paromhoz aki ment dolgozni ranezak az orara 5:45 van egy pillanat mulva 7:45 aztan megin egy pilanat mulva 5:45 a paromis latta de o csak rohogott en meg mia franc volt ez

Figyelt kérdés

o elment dolgozni en probaltam vissza aludni

de csak 7kor tudtam amikor mar vilagos volt aztan arra ebredek mint ha valaki a nevemen szolitott volna de senki nem volt a szobaban. pedig mostanaba nemneztem horror filmet nemtudom ez nem csak kepzelet volt sokszor ebredek arra hogy valaki leult az agyamra de nincs senki ott. mi lehet ez?


2010. okt. 1. 14:36
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

igazabol látni edigse láttam semmit és most sem.

remélem nemis fogok. ma már anyira nem rágodok rajta ha nemtörténik semmi akkor eszt inkább elfelejtem lehet tényleg van ésszerü magyarázat olyasmi amit az utolso irt.

nemlenne jo sokat foglalkozni a dologgal mert kb becsavarodnak. persze csak ha már nemfog történni semmi.

2010. okt. 2. 15:28
 32/33 anonim ***** válasza:
idővisszaugrás,nekem is sokszor volt,nem tudom mihez kötni,nekem számítógépen.
2010. okt. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Képzeld ennek semmi köze a szellemekhez:)

Velem is volt és még pedig felkeltem x időben sajna már nem tudom mennyi volt és végeztem a teendőimet, megint rá néztem, ugyan annyi volt a perc és ezt vagy 6x eljátszottam.

Vagy,ha felkeltem x időben pl 06:02-kor másnap ugyan ekkor keltem és akár harmad,vagy negyedik nap is és többször is volt iylen.

Nem kell egyből erre gondolni,manapság nagyon naivak,főleg ez a hazug EZO tv miatt,meg egyebek és már mindenben a szellemeket látják,én pl nem vagyok szkeptikus,de nem csak erre tudok gondolni,ha fura dolog történik velem:)

Persze már történtek elég durva dolgok is,de ez most más tészta:)

2010. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!