Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nemtudom milehet velem mostana...

Nemtudom milehet velem mostanaba? Ma reggel felkeltem a paromhoz aki ment dolgozni ranezak az orara 5:45 van egy pillanat mulva 7:45 aztan megin egy pilanat mulva 5:45 a paromis latta de o csak rohogott en meg mia franc volt ez

Figyelt kérdés

o elment dolgozni en probaltam vissza aludni

de csak 7kor tudtam amikor mar vilagos volt aztan arra ebredek mint ha valaki a nevemen szolitott volna de senki nem volt a szobaban. pedig mostanaba nemneztem horror filmet nemtudom ez nem csak kepzelet volt sokszor ebredek arra hogy valaki leult az agyamra de nincs senki ott. mi lehet ez?


2010. okt. 1. 14:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%

Összegezzük:


Ma reggel felkeltél, 5:45 volt, a következő pillanatban 7:45-öt mutatott az óra, majd megint 5:45-öt.

Ezt a párod is látta, de ő csak nevetett rajta, te meg inkább csodálkoztál.


Csak 7 órakor tudtál megint visszaaludni. Majd egy bizonyos idő elteltével (kíváncsi lennék, hogy mikor) arra ébredtél, hogy valaki a neveden szólít, de rajtad kívül nincs senki sem a szobádban.


Ráadásul gyakran ébredsz arra, mintha leülne valaki az ágyad szélére, pedig mostanában nem szoktál horrorfilmeket nézni, tehát valószínűleg nem képzelődsz.



Szerintem szellem lehet a dologban.

2010. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
nemlenne jo kidobni mert ez olyan upc ami ha kivan kapcsolva mutatja az orat
2010. okt. 1. 15:34
 13/33 anonim ***** válasza:
Akkor mondom, keress jósnőt és kérj tanácsot sürgősen mert már engem is a hidegráz ettől:S
2010. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
hat most enis nagyon megremulte azt hittem van valami magyarazat az oara vagy valami de nem nyugtatatok meg. egyebkent jelenleg nincs folos penzem josnore sajnos.
2010. okt. 1. 15:44
 15/33 anonim ***** válasza:
Nem szellemek voltak,az biztos. A jósnők és a szelleműzők pedig csak a pénzedet akarják. Nem kell az ilyesmikben hinni,akkor nem jönnek a szellemek sem.
2010. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
akkor neten kutakodj. vannak ilyen oldalak hogy ha leírod a problémád válaszolnak rá. ha nem is egyből jósnő de próbálnak segíteni (persze témabeliek)! Aztán ha lesz egykis férre rakott pénzed menj el a jósnőhöz.
2010. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
van valami otleted hogy hova irhatnak en nem ertek a joslasokhoz van ezer fajta cigany tarot... nemtudom segitenel
2010. okt. 1. 15:59
 18/33 anonim ***** válasza:

nálunk is sok ilyesmi történik.nyílik az ajtó,majd csukódik,persze másik szobában. az asztalomon a dolgok vándorolnak,kopog a fal. a jósnő jó megoldásnak tűnhet,de mindenképp olyanhoz menj,akit ismerősöd ismer. sajnos nagyon sokan vannak csalók. apám meghalt. 2004-ben,én 14 vagyok. arra gyanakszom,lehet valami köze a dologhoz.talán Nálad is lehet ilyesmi.

üdv.

2010. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Mért kell mindenhez már ezoterikus és "szellemes"dolgokat kötni?-.-

Hülyeség....

2010. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Kérdező! Most nincs sok időm de megigérem este ha hazaértem munkából keresek neked neten jósnőt vagy olyat aki tud segíteni!:) Ne aggódj, megoldjuk!


20/L

2010. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!