Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valószínűleg megszállt egy...

Valószínűleg megszállt egy külső entitás. Kihez forduljak segítségért, hogy ne nézzenek elmebetegnek?

Figyelt kérdés
Ez még gyermekkoromban történt, de egyre komolyabb pszichés problémáim vannak emiatt. Úgy érzem, hogy ketten vagyunk egy testben, de Ő nem ártani akar nekem, sőt én engedtem meg hogy a lelke a testemben "élhessen". Viszont nem életünk egy testben és ezzel mindketten tisztában vagyunk. De azt már nem tudjuk, hogy melyikünk kicsoda és ezért nem tudja elhagyni a testem. Mert ahhoz, hogy szabadok lehessünk, meg kell halni a fizikai testünknek, amiben élünk. Attól félek, ha ezt elmondom egy szakembernek (pszichológus/ pszichiáter), nem fognak hinni nekem és azt hiszik megőrültem. De ez nem így van és több bizonyítékom is van rá, hogy ez áll a problémák háttérben.

2023. nov. 24. 08:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
18%

Ez az entitás belőled táplálkozik kedves kérdező. A probléma nem az, hogy egy testben vagytok, hiszen meg lehetne zabolázni azt az entitást, hanem az, hogy nincs elég táplálékotok egy léleknek sem, nem hogy kettőnek.


Nézd én mutatok a lelkednek egy végtelen legelőt, ahol bőséges a táplálék, kimeríthetetlen és bővízű forrás buzog fel, mely oltja a szomjúságot.

Úgy volt egyszer, hogy volt egy ember, aki ember fiának nevezte magát. Ember teste volt és embertől született, volt apja és volt anyja, sőt testvére is volt neki és családja. Ám ez a fiú mégis éhes volt, ahogyan te magad is. Éhségét és szomjúságát lakomákkal próbálta csillapítani, magányát pedig társasággal, asszonyok társaságával, jó emberek társaságával, de egyre, egyre magányosabbnak és éhesebbnek érezte magát. Elment ezért messzire, túl a faluja határán, oda, ahol semmiféle település sem volt. nem akart már éhesen és szomjasan lenni, és magányos sem akart lenni. Mert hiába van az embernek emberi társasága, ha senki sem érti meg, akkor attól még az ember olyan magányos, mintha nem lenne senkije. Ez a fiú így gondolkodott, hogy kimegy jó messzire és addig megy, amig meg nem hal, testéről pedig majd gondoskodnak a vadak és a természet. Ment hát mendegélt. Ment, ment menetelt 40 napon keresztül. egyszer csak előtte ált valaki, aki megszólította. Nem ismerte az illetőt, de az illető ismerte őt, mert nem a nevén szólította, hanem Isten gyermekének nevezte. Ez az illető mindent megígért, csak, hogy a fiú őt szolgálja. De a Fiú nem engedett, hiszen még ha az ördög is ált volna előtte, még sem érezte már magát magányosan, mert az úgy szólította, ahogy senki az előtt. isten gyermekének nevezte. Isten gyermeke pedig nem áll le az ördögnek szolgálni, nem megvesztegethető és legfőképpen nem fogja megölni magát. Amikor azt az illető felfogta ott hagyta a fiút és a fiúnak angyalok és állatok jöttek, hogy szolgáljanak. Állatok jöttek hozzá angyalok képében és angyalok jöttek hozzá ember képében, az emberek pedig állat képében jelentek meg előtte. A Fiú ettől kezdve elhatározta, hogy úgy fog élni, hogy Isten gyermeke lesz és kereste, kutatta az igazságot, míg egy nap rá nem jött arról, hogy hiszen Ő, maga az igazság. Az igazság pedig az, hogy úgy van értelme az életnek, ha szolgál másokat és megtanít másokat mindazra, amire ő is rájött. Egy az isten és aki meg hal vagy meg sem születik, az az egy istenné válik, aki teremtett minden létező anyagot a világban. A lélek ugyanis istentől származik és a kezdetekben keletkezett. Előbb volt a semmi, aztán lett a lélek és a lélek teremtette meg a valóságot. Ember testben lenni nagyszerű dolog. Ezért akarnak mind ember testben lenni, akik nem születtek meg. Kóbor entitásként járják a világot és ha valaki befogadja őket, akkor be is költöznek új házukba. De hiába van két jó lélek egy kicsi házba, szűkösen és éhesen maradnak. Mert az egyetlen, ami táplálékúl szolgálhat és kimeríthetetlen, az az istenbe vetett hit.

minden írás és minden bölcsesség, ami Istentől származik a tápláléka minden léleknek, hiszen a lélek is Istentől származik. Akiben pedig nyilvánvalóvá vált az Isten, azt Isten fiaként nevezik.


Jézus az igazság. Ha pedig a benned élő lelket bántja az Igazság, akkor nem lehet a meg nem született testvéred, hiszen a bűnteleneket nem bánthatja az igazság, mert az igazságtól csak a bűnösök irtóznak.


Ezért tehát azt mondom neked, hogy tanulmányozd a Bibliát. Ha a benned élő lelket ez irritálja, akkor az a lélek nem Istentől való és nem is lehet a meg nem született testvéred. Ha pedig a biblia nem irritálja a lelket, hanem élvezi isten társaságát, akkor az a lélek ami benned van valóban bűntelen. Így pedig mindketten bőséges eledelhez juttok.


Mindkét esetben érdemes tanulmányozni a Bibliát és legfőképpen jézust megismerni. mert , ha a benned élő lélek bűnös, az, ha megérinti a Jézus felmentést kap bűnei alól. Ha pedig a benned élő lélek ördögtől való, akkor inkább eltávozik a testből, mint hogy Jézus közelsége gyötörje.


Én nem vitatom a tényt, hogy két lélek lakik benned. Bennem is két lélek lakik. Lakik az, amelyik mindig is ebben a testben lakott és lakik egy másik, aki lecserélte a bitorlót, aki ebben a testben talált menedéket. Mert az egy bitorló lélek volt. Élvezte az életet, evett is, ivott is, sőt még mindenféle kábulatba is ejtette a testet, csak, hogy bebörtönözze, ha lehet végleg uralja. De eljött a nap, amikor sok választás nem maradt: Halál vagy a kegyelemért könyörgés. és akkor egy új lélek áradt ki rám, egy olyan, melynek nincsenek határai és másokba is vendégűl látják. Sem tér sem idő nem korlátozza. Na ez a lélek a szeretetével űzte ki a bitorló lelket belőlem. Lassan kiéheztette, mert nem jutott már neki táplálék.

De úgy van az, hogy ez a tisztátalan lélek eltávozott a testből és sivár helyeken bolyong. Ám van, hogy visszatér és szemügyre vesz. Nem kopogtat ez az ajtón, hanem be akar törni a testbe, de észreveszi, hogy a testet lakják, olyan, akitől még a tisztátalan lélek is fél, mert hatalma van felette. Így nem jön be.


Rágcsálj szerintem szegfűszeget, az majd megnyitja az elméd a megértéshez.

2023. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#21 A fenti sztoriban mi a célja a testcserés támadásnak? Miért lettek az állatokból angyalok, az angyalokból emberek, az emberekből állatok? Erre miért volt szükség?
2023. nov. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

EMBEREK!

KAMU A KÉRDÉS! Foglyátok már fel. Nem figyeli a kérdésekre írt válaszokra és a privátüzeneteire sem reagál.

2023. nov. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
#23 Nem fogLYuk fel azért se.
2023. nov. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező! Én elhiszem amit írsz, mert a sajátbőrömön tapasztaltam már természetfeletti dolgokat, leginkább a munkámból kifolyólag. Ugye gyakran halnak meg a karjaink között emberek, vagy töltik az utolsó napjaikat/ heteiket nálunk. Amit itt leírtál egy átlag szkeptikus embernek teljesen úgy jön le, hogy pszichiátriai betegséggel küzdesz. Ami ha belegondolsz igaz. Ez a lelked betegsége ( megbetegít a másik lélek). A másik lélek a bűntudatodból, a keserűségedből, önbizalomhiányodból táplálkozik. Ha el tudod engedni ezeket az érzéseket, és elfogadod, hogy te vagy itt, ez a te tested és nem az övé akkor eltűnik. Meditálj, kèpzeld el ahogy kilököd a lelkét a testedből, és mindketten szabadok lesztek. Ehhez nem kell öngyilkosság. Erősítsd meg az akaratodat. Nézegess régi képeket magadról, olvasd el ha kell az anyakönyvi kivonatodat, és verd a fejedbe, hogy ki is vagy. Nem engedheted meg, hogy a másik hang mondja meg mit tegyél. Ne engedd, hogy meghassadjon a tudatod. Légy erős. Ha máshogy nem megy, menj pszichiáterhez és számolj be erről. Csak az a lényeg ne árt sem magadnak sem másoknak.!
2023. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

22!

Az nem testcserés támadás.

Az a felismerést szemlélteti az ártatlanságról. Azt szemlélteti, hogy a Fiú attól a pillanattól más szemmel látta a világot. Minden új értelmet nyert számára.

2023. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
#25 köszönöm!
2023. nov. 26. 11:34
 28/32 A kérdező kommentje:
#23 én nem kaptam privát üzenetet senkitől.
2023. nov. 26. 11:47
 29/32 Darius- ***** válasza:
0%
13- Nem tudhatod, mivel nem vagy a bőrében. Spekulálsz, bizonyítékaid ugyanúgy neked sincsenek mint neki. Egy oldalról nézed a témát. Az is lehet elmeállapot zavara vagy az is lehet képzeletbeli barátot lát vagy egyéb. Ez utóbbi a legvalószínűbb. Annyira ne hidd magad okosnak, mert sok olyan dolog lesz, amit csak a jövőben fognak felfedezni. Annyira bírom az ilyen akadémikus észagyúakat, mint pl. a 16-os is.
2023. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 LeonScottKennedy ***** válasza:

#29


A kérdező kommentje:

"Voltam már többször pszichiáternél, pszichiátrián a különböző mentális betegségeim miatt (bipoláris zavar, depresszió, borderline személyiségzavar), de erről az elméletről nem beszéltem, csak néhány ismerősnek."


Legközelebb olvasd el a kommenteket, mielőtt írsz.

Egyébként is van különbség szimpla spekuláció és megalapozott feltételezés között. A tiéd még spekulációnak is rossz volt.

2023. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!