Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valószínűleg megszállt egy...

Valószínűleg megszállt egy külső entitás. Kihez forduljak segítségért, hogy ne nézzenek elmebetegnek?

Figyelt kérdés
Ez még gyermekkoromban történt, de egyre komolyabb pszichés problémáim vannak emiatt. Úgy érzem, hogy ketten vagyunk egy testben, de Ő nem ártani akar nekem, sőt én engedtem meg hogy a lelke a testemben "élhessen". Viszont nem életünk egy testben és ezzel mindketten tisztában vagyunk. De azt már nem tudjuk, hogy melyikünk kicsoda és ezért nem tudja elhagyni a testem. Mert ahhoz, hogy szabadok lehessünk, meg kell halni a fizikai testünknek, amiben élünk. Attól félek, ha ezt elmondom egy szakembernek (pszichológus/ pszichiáter), nem fognak hinni nekem és azt hiszik megőrültem. De ez nem így van és több bizonyítékom is van rá, hogy ez áll a problémák háttérben.

2023. nov. 24. 08:56
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Egyébként kár volt feltenni a kérdést, most már látom. De mindenki azt hisz, vagy nem hisz amit akar. Végülis úgy döntöttem, hogy megpróbálkozok a hipnoterápiával, hátha sikerül feltárni és feldolgozni azokat a dolgokat/eseményeket vagy akármit, amiktől lassan tényleg megőrülök.
2023. nov. 27. 16:55
 32/32 LeonScottKennedy ***** válasza:

#31


"Egyébként kár volt feltenni a kérdést, most már látom."


Ez a saját hibád. Ha komoly kérdésed van, azt nem ezotériában kell feltenni. Tedd fel a kérdést tudományban, és sokkal értelmesebb válaszokat fogsz kapni.

2023. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!