Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A babák tényleg látják a...

A babák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Történt ma valami, ami miatt kérdezem, és számunkra megmagyarázhatatlan.
2011. márc. 5. 21:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, főleg, hogy én is láttam már szellemet (konkrétan a nagymamámat) és elég sok szellemjelenség van nálunk (az hogy a tárgyak elmozdulnak csak alap).

Szerintem látják, sőt én úgy gondolom, hogy az állatok is folyton látják a szellemeket, csak mivel ez nekik természetes, így nem foglalkoznak vele. De persze a gyerek nem csak a szellemtől sírhat. Ha viszont tényleg van ott valami, és az a valami megríkatja, akkor ott gond van :S

2011. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
A Babák élő night vision-ok!!!
2011. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy az unoka öcsémmel ültünk a kádba és hirtelen elkezdte kérdezgetni halál sápadt arcal hogy ki ül a wc-n. Én meg teljesen beszartam mert pont ott a wc-n halt meg a nagymamánk 3 éve.
2011. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Megkérdezem a kishugomat. Hátha válaszol rá. Azt mondja, hogy nem. Bár ő mindenre azt mondja...
2011. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ma bebizonyosodott, legalábbis szerintem igen. A gyerekosztályon a babákhoz kerültem. A kolléga nem tudta csitítani, mire én odaléptem. A kicsi hirtelen elhallgatott és rezgő fejjel, de rám nézett és nagyot mosolygott. Nem értette a kolléga se, hogy mi van, de elkezdte az arcomat figyelni a kis 48 órás baba és amennyire tudott követett. A kolléga tisztára elsápadt és kérdezgette, hogy mit csináltam, amivel még mosolyra is bírtam, erre én annyit mondtam, hogy angyalok ülnek a vállamon, persze csak viccből. A kísérteties mindebbe, hogy az előző munkámban csakis halottakkal és haldoklókkal foglalkoztam, de én nem vagyok hívő és ebbe nem sokat hiszek. Az osztályon, ahol vagyok rengeteg Biblia van a szobákban főként az éjjeli szekrényekben így eléggé vallásos helyre kerültem.


Mindegy a lényeg az, hogy olyat látott a kicsi, amit mi nem és csodálatos lehet, ami körülvesz. Néha vágyok rá, hogy lássam, amit most a kicsi is látott, mellesleg az állatokkal is jóban vagyok rövid életem során rengeteg kis állatot megmentettem (madarat, macskát, kutyát, rovarokat) és ennek megvan valamilyen szinten a jutalma, ami ilyen megnyilvánulásokban fizetődik ki.

2017. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"48 órás baba"

Az ilyen babák sokszor mosolyognak ösztönösen, de még nem tudják, hogy ez mit jelent. Ezen kívül nem sokat láthatott belőled, és biztos, hogy nem ismerte fel még az arcod sem.

Mást sem ismer még fel.

2017. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!