Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A babák tényleg látják a...

A babák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Történt ma valami, ami miatt kérdezem, és számunkra megmagyarázhatatlan.
2011. márc. 5. 21:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
50%
arra nem gondol itt a sok bólogató jános, hogy egy néhány éves gyerek a fejletlen agya miatt még nem tudja megkülönböztetni a képzeletet a valóságtól, ezért hadovál értelmetlen dolgokat?
2011. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy néha "képzelődnek",de én hiszem hogy látják őket.

Az unokaöcsém kórházban volt ,ahol egy szobában volt vele egy nagyon beteg kislány. Kb 2 hónappal később otthon játszott a szőnyegen,de mintha nem egyedül lett volna,az anyja megkérdezte ,hogy kivel beszél és közölte a kislány nevét. Másfél évesen,egyrészt csoda hogy emlékezett a gyermek nevére hónapok múlva,mivel még beszélni is alig tudott,és miért jutott volna pont akkor eszébe?


Számtalan ilyen eset történt már a környezetemben.

Kedves kérdező,nem teljesen biztos hogy a baba valóban látott valakit,mert ez nem volt olyan egyértelmű reakció a részéről,de érdemes figyelni a viselkedését,mert ha valóban ott volt valaki,akkor még visszatér.

2011. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Nekem van néhány emlékem nagyon kisgyerek koromból, például az egyik szobortól nagyon féltem, mert "gonosz" volt. Egyszer emlékszem fel is emeltek a szoborhoz, énmeg levertem onnan. Azóta törött az orra szegénynek. Egy tök ártalmatlan gipsz szobor volt ami egy parasztember fejét ábrázolta.


Meg egyszer nagyapám szórakozott velem, egy nagy képet néztünk, és nagyapám mutatta hogy ott megy a róka, az erdőben, a bokrok mögött, látom-e. Én persze "láttam". Aztán mondta hogy jaj, egyre közelebb van! És elkezdtem félni, aztán nagyapám óvatosan kigáncsolt, de ezt én nem vettem észre, én végig azt hittem, hogy a róka ugrott ki a képből, és rámvetette magát. Később jöttem rá mikor már nagyobb voltam és visszaemlékeztem, hogy nagyapám csak szórakozott velem.


Úgyhogy a kisgyerek lehet hogy nem hazudik, viszont a valóság és a képzelet az nincs elhatárolva náluk, ahogy ezt írták előttem.

2011. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, hogy ne a saját történeteiteket meséljétek el , hanem az enyémre válaszoljatok.Nem bunkó akarok most lenni, de ezt a kérdést én tettem fel a történettel együtt.bocsi tényleg, nem akarok kötözködni, de már egyre jobban foglalkoztat a dolog.......
2011. márc. 6. 11:46
 25/36 anonim ***** válasza:
21:52
2011. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

23 16-nak

köszi kedves vagy........

talán megtudom különböztetni gyermekem sírásait, és ha nem a bunkó válaszodra koncentráltál volna, hanem az egész szövegre figyelnél, akkor értenéd....na mindegy...ez a magyar mentalitás...azt hittem, hogy vagy annyira intelligens, hogy normális választ adsz

elég lett volna annyi, hogy te nem hiszel ebben és kész, dehát fúrni kell a másikat

2011. márc. 6. 11:59
 27/36 anonim ***** válasza:
17%
Magyar mentalitás LOL. Majd egy idióta fog ítélkezni a magyarokon, aki szellemeken parázik, mert a 6 hónapos gyereke sírni kezdett :D
2011. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel benne mi a .... -t olvasgatod ezeket a kérdéseket?Mit oktatsz itt?Miért nyitod meg az oldalon?
2011. márc. 6. 12:39
 29/36 anonim ***** válasza:

A babák kezdetben még nem tudják fókuszálni a szemüket sem, így alig látnak valamit. Inkább csak színes foltokat.

Később már jobban látnak, de akkor még nem rendezik össze a formákat: vagyis valakinek "fölismerik" az arcát akkor is, ha össze-vissza van keverve minden rajta (mint egy Picasso képen).

Ezen kívül minden baba nagyon sokat foglalkozik az ismeretlen dolgokkal. Meg kell tanulniuk látni.

Szó nincs arról, hogy valami olyat látnának, amit aztán később nem.

2011. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés.. Szerintem igen, látják :)

Tudom, hogy írtad, hogy nem a történeteinkre vagy kíváncsi, én azért leírom, ha nem baj. Eddig én is azt mondtam, hogy ez hülyeség.. De ez után az eset után vallom azt, hogy látják :)

Szóval.. A fürdőszobánktól kiskoromban mindig féltem, rémálmaim voltak róla - olyan 10 éves koromig. Igazából fogalmam sincs, hogy miért féltem annyira tőle.

12 évesen egyszer amikor beléptem (villany égett) egy sötét alakot pillantottam meg a zuhanyzóban, és a csap meg volt egy kicsit engedve (én mentem onnan ki utoljára, csak vissza szaladtam a szobámba, és emlékszem, hogy elzártam a csapot)...

Nemrégen itt aludt a 2 éves unokatestvérem, és nem engedte meg, hogy bemenjek. Húzott vissza, hogy ott a "csunya bácsi"... aztán amikor este anyu vitte fürdetni, elkezdett sírni, és kiabálta, hogy "Itt vannak! Itt vannak!"

Hát azóta kicsit félek.. xD

Szóval úgy gondolom, hogy ez nem csak véletlen, és nem a képzelete.. De persze az is megeshet, nem zárom ki :)


Ja amugy meg az, hogy a kabát leesett, elég érdekes.. Unokatestvéreméknél is történtek hasonló dolgok - este amikor az unokatesóm elkezdte, hogy "Bántani fog a bácsi", akkor a szekrény tetején levő dobozban egy fekete játék macska elkezdett nyávogni.. olyan elemes.. levették, de nem tudták kikapcsolni, hiába nyomogatták rajta az off gombot.. aztán azóta hiába raknak bele másik elemet, nem működik.. Kiváncsi lennék, hogy mitől volt ez.. :)

Na de véleményem szerint (és most lehet oltogatni -.-") megeshet, hogy szellemetek van.. De ha nem csinál semmi rosszat, akkor Ti se háborgassátok :) Lehet, hogy édesanyád úgy gondolta, hogy vigyáz Rátok.. :) Ezt sose lehet tudni..


15L

2011. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!