Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A babák tényleg látják a...

A babák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Történt ma valami, ami miatt kérdezem, és számunkra megmagyarázhatatlan.
2011. márc. 5. 21:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
29%
Igen,sőt mikroszkópikus szinten látnak mindent,valamint egyszerű pillantással ütköztetik az atomokat.
2011. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%

3 éves koromban megtapasztaltam (És részben az anyukám is.)


15 évvel ezelőtt történt:


Anyukámmal sétáltam az egyik utcán, amikor az út másik oldalán lévő járdán megpillantottam egy 40 év körüli férfit, aki nagyon gyorsan, erőteljesen sepregette a járdát, közben sírt és ordibált. Alacsony növésű, fekete és hullámos hajú, bajszos ember volt, farmernadrágot és kék-fehér vízszintes csíkozású pólót viselt.

Mutattam anyának, hogy „ott egy síró-rívó bácsi”, de ő nem látta, és nem is hallotta a kiabálását. Szomorúság, fájdalom és félelem töltött el, szinte éreztem a „síró-rívó bácsi” érzéseit. Fényes nappal volt.

Később részletesen elmondtam a szüleimnek a történetet, és kiderült, hogy abban a házban, ami előtt a „síró-rívó bácsit” láttam, lakott egy, a „személyleírásommal” teljesen megegyező férfi, aki nem sokkal az előtt halt meg autóbalesetben, mielőtt én láttam a szellemét. Vannak gyermekei, szerintem azért sírt és kiabált, mert nem láthatja többé őket, és a gyerekei se őt.

Mostanában majdnem minden nap elsétálok a ház előtt, ahol 15 évvel ezelőtt láttam, de szerencsére azóta sem találkoztam vele.

Ez az egyik legrégibb emlékem, amire részletesen emlékszem.

Őszinte vagyok, nem találtam ki a történetet.


18/F

2011. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
59%
Mi az hogy csempült a szája???
2011. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Sirásra áll a szája, elhuzza!
2011. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm a választ,életemben nem hallottam ezt a szót,ezért nem értettem,hogy mit csinált a baba a szájával..
2011. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
38%
Én sem hallottam még azt a szót.
2011. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
49%
Tehát elkezdett sírni a gyerek... Hát erre tényleg csak az lehet a magyarázat, hogy szellemet lát! Én még soha a büdös életbe nem láttam síró gyereket!
2011. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%

Igen látják,és egy idő után kinövik.

Én nem nőttem ki,lehet hogy nem is fogom.


14/L

2011. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Magát a szót még Én sem hallottam,csak a szövegkörnyezetből gondoltam:)

De mostmár tudok még egy szót:)

Hát...azt, hogy látják vagy sem,ez így konkrétan nem bizonyított!

Vagy igen ,vagy nem!

De ha látják is,nem tudják értelmezni, hogy mi az!

Nem tudják, hogy jó-e vagy rossz az amit látnak!

2011. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%
igen, igaz. Amikor még alig 2 éves volt az unokatesóm, és nálunk volt, megkérdezte, ki az a bácsi a szobában. Nem volt ott senki, akit látni lehet... és nem csak kitalálta, annyi idős gyerek nem hazudik.
2011. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!