Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg idéztem egy démon. Szóval...

Meg idéztem egy démon. Szóval nem tudtam el uzni. és pár napja gondolkodtam. és lehett hogy a hasznomra is válna!?

Figyelt kérdés
Van egy ilettő aki nagyon sokk fájdalmat okozott az életmemben......próbáltam neki minden fajta módon ártani de nem sikerult sajnos.....és már én nemis ojan régg meg idéztem egy démont de nem sikerult vissza kuldenem de nemis próbálkoztam vele....de nembaj azt szeretném meg tudni hogyan lehett egy démont egy bizonyos személyre kuldeni szó szerint hogy ne engem cseszegesen hanem őt....mert meg érdemli.....Kérem szépen a SZKEPTIKUS EMBEREKET HOGY MOST NE IRJONAK NEKEM SEMIT.....én csak anak a válaszát várom aki tényleg tujda enek a kérdésnek a válaszát és a módját hogy is tudnám rá kuldeni
2011. jún. 19. 20:31
1 2 3 4 5
 1/44 Szancsih96 válasza:
100%
Szerintem a démonok szeretik a szexet, úgyhogy használd ki;)
2011. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%

A végén úgy is te fogsz szívni, akár hiszed akár nem..

Mellesleg az sem mindegy, hogy milyen illetőre akarod ráküldeni. Csak nem az exed-re, akivel szakítottatok, mert..? Vagy..?

Én nem játszadoznék ezzel, főleg nem úgy, hogy meg is idézted és még readásul vissza sem tudod küldeni, de mindezt úgy, hogy azt sem tudhatod, hogy neked mennyit vagy hogyan fog ártani. Ebbe belegondoltál már?

2011. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
48%
Démonok (sem) léteznek, úgyhogy fejezd abba a hisztériát légyszíves.
2011. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Ez az illetö megölt valakit? Csak mert csak ezért lenne érdemes megölni. Amúgy megkérdezném hogy NORMÁLIS VAGY!? DÉMONT IDÉZNI? AZ ISTEN SZERELMÉRE! AZ EGÉSZ VILÁG MEGÖRÜLT!? EZ MÁR A 3. DÉMON IDÉZÉS A HÉTEN! :(:(:(
2011. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
76%
Istenem gratulálok nked ilyenekkel nem szabad viccelődni.Attól mert nked rosszat okozott attól még nem kell ráküldeni semmilyen démont.Hidd el az élet visszaadja neki azt amit megérdemel(tapasztalat);)
2011. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem segghülye démonról van szó, elő nem fogja dugni a füstös képét, mivel nem csak gondolkozni, de írni sem tudsz. Csak remélni tudom, hogy a "démon" nem fog neked segíteni, mert akkor egy elkeserítően ostoba egy szörnyike lehet. A helyedben az időm és az energiám játszadozások és utálkozás helyett nyelvtanórákra fordítanám, öregem.

Amúgy hogy idézted meg? Mesélj már egy kicsit!

2011. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
91%

A sok szkeptikus válasz után ideje, hogy komolyra fordítsuk a szót. A következő módszert kell alkalmazni:


Ha tudod, hol lakik az illető, menj a háza elé, majd ott egy rózsafüzérrel a kezedben járj el egy rituális fandabera-táncot. Ha nem ismered, guglizz rá.

Miután ez megtörtént, lopózz a házhoz, egy kis szentelt vízzel (kérsz előtte a templomból) locsold meg a kerti gazokat. Ez majd segít az égig érő paszuly kipusztításában, aminek a virága köztudottan távol tartja a démonokat.

Ezután már csak azt kell mondanod: démon, gyüjjé!


Nekem működött, a következményekért felelősséget nem vállalok.


Üdv: Yossarian513



Ui.: Tanulj meg írni!

2011. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
85%

"és pár napja gondolkodtam. és lehett hogy a hasznomra is válna!?"


Igen, a gondolkodás hasznodra válna!

2011. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
53%
ha nagyon nem tudsz mit csinálni vele, akkor vidd el sörözni egyet aztán dumálgassatok a földi és a démon csajokról is;)
2011. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
10%
NINCSENEK DÉMONOK
2011. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!