Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azok akik vámpírok akarnak...

Azok akik vámpírok akarnak lenni, mit várnak a vámpírságtól? Mit gondolnak, mi jön utána? Hogyan változik az életük?

Figyelt kérdés
Sokan tesznek fel olyan kérdést, hogy hogyan lehetnének vámpírok, szóval érdekelne, hogy mi az, amiben reménykednek.
2011. aug. 7. 10:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%

Én még mindig várom a levelet Roxfortból, pedig már 20 vagyok! :D


A vámpírok halottak, szóval ahhoz, hogy vámpír legyél, meg kell halnod!


(Elnézést, ha most valaki miattam vonat elé ugrik.)

2011. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Azt hiszik, hogy majd jön egy jóképű vámpír, akivel majd dúl a szerelem, átváltoztatja magát vele, és örökké élni fognak, járkálják az utcákat, hogy az ellenségeik vérét szívják, meg ilyenek.

"Bezzeg az én időmben a vámpírok még vért szívtak, nem f@szt."

2011. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

és szeretném hozzá tenni hogy én soha nem akartam vámpír lenni, nem is szeretném elkezdeni,

ellenben még mindig várok választ olyanoktól, akiknek viszont minden vágyuk ez. Érdekelne a dolog lelki oldala, és biztos vagyok benne hogy anonim módon szívesen megosztanak elképzeléseket.

2011. aug. 8. 12:49
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem régóta kezdődött ez hogy a vérfarkasok meg a vámpírok érdekelnek, talán az ordasok kicsit jobban :p. Imádom ahogy az ember átalakul egy szép farkassá.


Hogy miért szeretnék az lenni(egyébként nem szeretnék már, a halhatatlanság kicsit hosszúnak tűnik)? Erős, gyors okosabb mint az emberek, és persze a többi képességük.


Hogy mi jön utána és hogyan változna az életem? Azt nem tudom, az első feladatom hogy a bennem lévő bestiát legyőzzem, ugyanis nem akarnék gyilkos lenni.

2011. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én nem akarok semmilyen lény lenni. De szerintem ők azt akarják, hogy különbözzenek tőlünk. Mások legyenek.

De arra nem gondoltak, hogy az eddigi életüket itt kéne hagyni. Kicsit veszélyes lenne emberek között élni vámpírként...

2011. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

nem látátok hogy a filmben valami 150 m2-es házuk van?

olyan nekem is kell vazz'

2011. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
és hogy a csávó 1xx éves és még szűz és még érte rajongnak a nők ráadásul nincs szívverés nincs vérkeringés nincs erekció.
2011. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
Engem már vagy 6 éves korom óta foglaloztatnak a vámpírok. Tudjátok, a régi szép időkben, amikor nem volt még alkonyat, se vd. elég sok ilyen jellegű filmet láttam már. Én igazából azért szeretnék az lenni, mert örökké élnek. Szeretek élni, emberként is, boldog vagyok, legjobban igazából hosszú ideig akarok élni. Sokat olvastam (off jön) és az arany még nem előállítható formájában képes 300-400 évvel meghosszabbítani életünket, több fizikai erőnk lesz, és okosabbá is tesz asszem. Nos azért a vér számomra elég undorító, ezért keresek alternatívákat. Én is hiszek bennük, és buddhista vagyok.
2011. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:45


Ez az örökké élés olyan baromság, ha belegondol az ember bekattnál első körbe látnál mindenkit meghalni körülötted második körbe beleunnál egy idő után az életbe mikor kiismered az emberi természetet és nem tud meglepetést okozni.

2011. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
én pl. azért akarok vámpír lenni mert akkor öröké élhetnék és így láthatnám azt hogy hogyan és hová fejlődik a világ meg ienek miatt :)
2011. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!