Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttál már szellemet? Mikor,...

Láttál már szellemet? Mikor, és milyen volt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 10:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Egyik éjszaka láttam valami ember alakú árnyékot, ami elment a faliórám előtt. Reggel észrevettem, hogy megállt az órám...Szerintem ez ijesztő, engem azóta is kiráz a hideg ha rá gondolok....:)
2009. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes, hogy többen is láttak kiskorukban sötét alakot a szobájukban! Tudom hogy ezek nagyon álom/meseszerűen hangzanak... de ha többekkel megtörtént hasonló, akkor csak lehet valami alapja.


4-5 évesen sétáltunk anyukámmal az utcán és egyszer csak szembejött egy szürke "bácsi". Olyan hirtelen termett ott, észre sem vettem, hogy közeledett volna felénk a járdán. Fogtam anyukám kezét, és a szürke bácsi egyenesen rám nézett, halványan mosolygott is... majd átmentünk rajta, vagy mintha kettőnk között ment volna el, az összekulcsolt kezünkön át. Emlékszem nagyon meglepődtem.


Aztán később egész 7-8 éves koromig ha felébredtem éjjel, láttam egy sötét alakot az ajtóban, néha a szoba közepén. Ezért nem mertem teljesen sötétben aludni, hanem mindig félig nyitva volt hagyva az ajtó hogy fény szűrődjön be a folyosóról. Meg többször ezért is mentem át aludni a szüleimhez. Aztán ez csak úgy elmúlt.


21 évesen viszont mikor egyszer hazamentem "nyaralni", és ott aludtam a régi szobámban, rettentő lidércnyomásom volt vmelyik éjjel. Azt álmodtam, hogy az ágyon, amin alszom, egy halványzöldesen fluoreszkáló középkorú női alak fekszik. Felriadtam, félig kinyitottam a szememet, meg akartam mozdulni de nem tudtam, se hangot adni. Azonban pár másodperc múlva észleltem, hogy a szoba közepén feketébb a sötétség egy durván ember méretű helyen. Az iszonyat minden fokozata átfutott rajtam, amíg végre meg tudtam mozdulni. Azonnal felugrottam, villanyok fel, átviharzok a másik szobába, anyám még nem aludt, ezért mellé telepedtem tv-t nézni miközben ezt ecseteltem. Aztán lekapcsoltuk a villanyt, hogy most már alvás, én meg nem mertem visszamenni, ezért a kanapén dőltem le. Mindeközben végig azt éreztem, hogy a sötét alak még mindig mászkál a lakásban, majd miután ledőltem, bejött a szobába. Gondoltam nem foglalkozok vele és akkor elmegy. Erre a gondolataimban zavaros "hangok" jelentek meg, amik provokáltak mindenféleképp. Elkezdtem vele gondolatban vitatkozni, hogy tűnjön el innen. Annyira felhergelt, hogy azt gondoltam, "Ha nem takarodsz el, megöllek!" Ekkor mintha megtelt volna feszültséggel a levegő, és hallottam egy nagy és éles csattanást, és mintha egy fehér villanás is kísérte volna, de csukva volt a szemem, így lehet, hogy csak a tv volt. Ekkor (nem vicc) a már megdöglött kutyánkra gondoltam, hogy az biztos el tudná kergetni - erre elkezdett az az érzésem lenni, hogy a kutyánk "ott van". Viszont sajnos nem tudott mit kezdeni az alakkal. Ekkor a dédimre gondoltam.


A dédim eljött, és fiatal volt az arca, mégis felismertem. Oké, lehet hogy hallucináció volt. Döntse el mindenki. A dédim 4 éves korom körül meghalt, és nem emlékszem rá, csak 1 fényképen láttam. Megkértem a dédit, hogy segítsen, mert itt ez a rossz szellem. Meglepetésemre azt mondta, hogy segít, de ez nem szellem. És valahogy "kitessékelte onnan". Utána nem jött vissza a "démon", és mintha elmúlt volna a feszültség. Aztán a dédi és a kutyám még ott voltak pár másodpercig, örültem nekik, majd eltűntek.


Szóval... ez nem olyan "éles" találkozás, mint amilyeneket pár ismerősöm meg itt is egyesek elmondtak. Azon igazán beparáznék, bár csak ha egyedül vagyok.

2010. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
67%

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssstttttttttttttttteeeeeeeeeennnnn utcsó!!

bocs,de most nem tudom leírni amit akarok,mert hirtelen az elhunyt nagypapim jutott eszembe,és ilyenkor nincs semmihez sem kedvem,talán reggel leírom,mert nekem is van egypár "élményem"

2010. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
Én azt nem értem, hogy ha valóban érzékelték egyesek a szellemeket többször, miértnem szoltak a szüleiknek, hogy figyeljék meg este, hogy ők látnak-e valamit? Vagy ha láttál vmit és bevoltál fosva miértnem síkítottál egyet v. vmi, hogy gyorsan más is odamenjen. 11:26 miértnem kérted meg Anyukádat, hogy menjen veled a szobába?
2010. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
Megszólalni se tudtam olyankor mikor lidércnyomásom volt kiskoromban. És aki nem akar látni, hallani és érezni semmit, az legtöbbször nem is fog. Meg amúgy is képzeld el h vki odarohan hozzád h látott egy szellemet, meg démont vagy akármit, mire odamész, nincs is ott semmi tisztán kivehető dolog, azt hiszed vagy viccel, vagy hallucinált. Csak akkor hiszi el vki, ha erősen "hívő", vagy vele is történt már ilyesmi.
2010. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
70%

Hát velem igazából nem történt olyan nagy dolog

de barátommal történt valami az utcán..


Történt velem egy kis dolog gondolom leírom unatkozok : D

Itt vagyok barátnőmék ugyanis a szülei nincsenek itthon nem tudtam elaludni mikor már barátnőm nagyba alszik és én meg csak forgolódok meg mindenféle rossz dologra gondolok de én próbálom ezeket kiverni a fejemből de nem megy.

Amikor már sikerült elaludnom akkor az elején rémálmaim voltak később pedig arról álmodtam hogy mindenki ellenem fordul és sírásra kényszerítettek erre én felébredtem és természetesen megvoltam rémülve. Na innentől kezdve nemtudtam visszaaludni folyton hangokat hallottam a földszintről mászkáló kopogó vízfolyó hangokat. Felébresztettem barátnőm aki mondta hogy aludjak és vissza aludt. Én még mindig nem tudtam aludni és fogtam a laptopot elkezdtem olvasni és böngészgetni. Kis idő múlva kikapcsol a laptop mintha lemerült volna mondtam biztos csak a töltője nincs az elosztóba bedugva... De tévedtem..

Be volt dugva..(de így kapcsol ki a laptop akkor is ha hosszan megnyomjuk rajta a bekapcsolót..) aztán sikerült visszakapcsolni és azóta nem kapcsol ki.. és most pedig épp a gyakori kérdésekre írok : )

2010. febr. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
96%
Én 4-5 éves koromba szüleim szobájába aludtam csukva volt az ajtó, mikor anyu és apu aludt én ébren voltam azt vettem észre, hogy valaki nyitja az ajtót és jön be nagyon lassan léptekbe. Egyszer csak át lettem költöztetve a kisszobába és féltem csukott ajtónál aludni, az ablaknál a függöny alatt ott volt az alak. Egyszer arra ébredtem fel valaki birizgálja a fejemet és reggelre egyszer pofonnal ébredtem. Mikor felültem egyből kihúzott a szobából. Úhhhh! Mi a f@sz0m lehetett ez? Mit csinált volna ez az alak ha közel ért volna? 28/F vagyok de ha ez most fordulna elő, akkor lehet hogy kék zöld foltokkal távozott volna a lakásból.
2010. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
96%

szellemet teljes egészében nem, csak megmagyarázhatatlan jelenségeket de az van bőven ... anyukám mesélte, hogy 3 éves lehettem amikor ezt mondtam: "a bácsi elbújt a szekrényben ... "

a húgom 3 évesen pedig ezt: "mért van a bácsi a szekrényben?" ( ugyanaz a szekrény volt !!! ) na ezt magyarázza meg nekem vki ! ja és ez csak egy a sok közül ... :D


hugom most 9, én 17 éves vok(L)

2010. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%
amikor olyan 7-8 éves lehetettem és még lent laktam a kisszobába akkor ha rosszat álmodtam mindig átmentem anyukámékhoz aludni.jó ez eddig oké.de amikor átmentem hozzájuk mindig láttam 1 öreg bácsit aki 1 bogyót felém nyújtva közeledik és mondja hogy egyem meg és jobb lesz.én ilyenkor a sarokba bújtam sírva hogy nem akarom megenni.anyukám mindig odjött hozzám és mondta hogy nincs ott semmi de én láttam mögötte közeledni.ez volt kb 5 éve és még mai napig tisztán emlékszem.amikor felköltöztem a mostani szobámba nem volt semmi furcsa de 1-2 éve volt az hogy éjszaka felébredtem és az egyik oszlopnál a szobámban és fekete kalapos férfit láttam.nem foglalkoztam vele különösebben inkább visszaaludtam.ha nem félsz tőlük nem bántanak.és azóta is néha tapasztalok furcsa jelenségeket.egyik bnőmnek van 1 ismerőse aki látja a szellemeket és leis rajzolja őket.ilyen torz lényeket szokott festeni.elég félelmetes de hiszek neki mert énis tapasztaltam már ehhez fokhatót
2010. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-24 22:09


csak akkor látják őket mások is, ha ők úgy akarják.

2010. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!