Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Heló magában ebben a tükrös...

Tgbzhnujm kérdése:

Heló magában ebben a tükrös démonos vagy szellemes dologban nem hiszek, viszont hiszek egy olyan valakinek aki hisz ebben. Szóval ez lehetséges?

Figyelt kérdés

nekem ilyen téma eszembe se jutna 25 évesen, de ismerek valakit, aki mostanában nagyon megváltozott

nemrég költözött egy új helyre, kb egy éve és mesélte, hogy ez elején minden rendben volt. Majd nem sokkal később talált egy tükröt a fal felé fordítva.

Mit sem sejtve használta azt.

Igenám, van egy 3 éves fia és egy atomjó minőségű fényképezője, (bármennyire tekertem csavartam, nem tudtam olyan elmosódott képet csinálni, mint a srác)

és a fiú által csinált képek 70% fura hogy úgy mondjam.

Van 2 kép amiről tudok, egy felismerhető fejjel... szem száj minden megvan.

A másik kép érdekesebb, mert egyszer az illetővel kimentem cigizni az utcára. Ő papucsban volt. Mire felértünk a srác fótózott párat és az egyiken rajta volt a papucs zoknival egy fekete füst alatt.

na nem akarom tovább húzni, erről tudnák nagyon sokat mesélni.

Lényeg, hogy a szóbanforgó személy mesélte, hogy volt már ilyen problémája (fulladásra ébredt abban a lakásban mikor már használta a tükröt) és azóta mintha kicserélték volna... rá se ismerek. Valahogy ki lehetne deríteni hogy van-e ilyen probléma? nem akarok hülyén állni előtte



2013. nov. 11. 01:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
biztosan kihagytam valami érdekeset, de most azt se tudom hol áll a fejem :D fáradt vagyok már
2013. nov. 11. 01:13
 2/22 anonim válasza:
na ma se alszok...:D amúgy én hiszek ezekbe nálunk is történtek érdekes dolgok már párszor...
2013. nov. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

:D énse aludtam, és már nem is fogok, mert megyek dolgozni.


a témához még csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy amióta elkészültek a képek és tul.képpen láttuk az alakokat, azóta rossz otthon neki a környezet. Feszült, fáradt, kedvetlen.

Szkeptikusként is elgondolkoztam... ha nem láttam volna a képeket, tuti hogy körberöhögöm :/ de így már nemmegy

Megpróbálom megszerezni tőle a képeket, nemtudom, hogy sikerül-e, mert már a hétvégén szóba se állt velem pedig még egy hónapja nagyon is közel voltunk egymáshoz

2013. nov. 11. 03:29
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek tényleg olyan dolgok amiben hinni lehet, mert tényleg léteznek! Én még nem jártam így hála az égnek, de rengeteg ember kér segítséget, mert már ki van agyilag, és rengeteg ember mondja azok közül akik kipróbálták a szellem idézést, hogy nem vicces és ez nem játék! Olvasgass utána neten (ne csak itt gyk-en) és te is fogsz találni mindenféle történetet (lesz közte hülyeség is, de ritkán :D)! Sok sikert majd írj 1 privit, hogy miket találtál, és hogy megváltozott-e a véleményed! Köszi!


Szia!


Ui: Bocsi, hogy letegeztelek, remélem nem baj!

2013. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
heló dehogy baj :) igen gondoltam, hogy kicsit beleásom magam, és tuti nem itt gyk-n, sőt szerintem a netet is hanyagolni fogom, mert érdekel, hogy mit láttam... szóval tuti hogy keresek poros könyvtárat ott senki sem csinál viccet belőle és majd megírom a végét :)
2013. nov. 11. 07:10
 6/22 anonim ***** válasza:
Nos, újra itten vagyok megérkeztem. :DDDDD
2013. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

kérdező, dobjál már fel egy ilyen képet, mert volt itt annyi kamu emberke, még ettől ezerszer jobb mesékkel is és mind lebukott a kamu, photoshopos képekkel.

de nyugi,ráérsz még most is megszerkeszteni a képet, majd kiértékeljük, de abban nem lesz hiány:)

2013. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ha hiszed ha nem, még soha a büdös életbe nem használtam fotosopot... max paintet de feltünő lenne

egyébként nem reagálok rosszul a kommentedre, mert még nem olyan régen kb nekem is ilyen véleményem lett volna

kép meg lesz, jó nagy felbontásban hogy könnyen átvizsgálhasd csak most dolgozóba van és nincs nála a gép

2013. nov. 11. 09:52
 9/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

nem kell sietni, ráérünk..nyugi!

majd utána ki lesz elemezve!

2013. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
HAHA!Egy szkeptikus kér segitséget?!Hát tölem aztán öngyilkos is lehet a barátja én biztosan nem segitek.Szoval sok szerencsét :D HAHA!HEHE!HIHI!
2013. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!