Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Heló magában ebben a tükrös...

Tgbzhnujm kérdése:

Heló magában ebben a tükrös démonos vagy szellemes dologban nem hiszek, viszont hiszek egy olyan valakinek aki hisz ebben. Szóval ez lehetséges?

Figyelt kérdés

nekem ilyen téma eszembe se jutna 25 évesen, de ismerek valakit, aki mostanában nagyon megváltozott

nemrég költözött egy új helyre, kb egy éve és mesélte, hogy ez elején minden rendben volt. Majd nem sokkal később talált egy tükröt a fal felé fordítva.

Mit sem sejtve használta azt.

Igenám, van egy 3 éves fia és egy atomjó minőségű fényképezője, (bármennyire tekertem csavartam, nem tudtam olyan elmosódott képet csinálni, mint a srác)

és a fiú által csinált képek 70% fura hogy úgy mondjam.

Van 2 kép amiről tudok, egy felismerhető fejjel... szem száj minden megvan.

A másik kép érdekesebb, mert egyszer az illetővel kimentem cigizni az utcára. Ő papucsban volt. Mire felértünk a srác fótózott párat és az egyiken rajta volt a papucs zoknival egy fekete füst alatt.

na nem akarom tovább húzni, erről tudnák nagyon sokat mesélni.

Lényeg, hogy a szóbanforgó személy mesélte, hogy volt már ilyen problémája (fulladásra ébredt abban a lakásban mikor már használta a tükröt) és azóta mintha kicserélték volna... rá se ismerek. Valahogy ki lehetne deríteni hogy van-e ilyen probléma? nem akarok hülyén állni előtte



2013. nov. 11. 01:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
zed100! Szégyeld magad! Gonosz vagy! Ilyet nem illik csinálni! :)
2013. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
1. vagyok.ha meg lesz a kep en is szeretnem latni.vagy nem tudom.lehet hogy inkabb nem :D ide felteszed majd amugy?
2013. nov. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem normál szellemmel van dolgotok, sürgősen keressetek egy szakembert! Addig a tükör vissza a fal felé, és fehér lepedővel takarják le! fehér gyertya és füstölő égjen amennyit csak lehet.
2013. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11-es bocs de nem fogok olyan fajtának segiteni akik mindig gunyos megjegyzéseket tettek.HEHE
2013. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

milyen érdekes... kép azóta sincs felrakva:)

ha meg lesz, is ahogy írtam photoshopos , elmosódott kép lesz, szokás szerint, és a kérdező felsül...:)

2013. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

bocs a késésért, csak nehéz volt megszerezni a képeket

az arcos kép, jobb felső sarokban

[link]


és a másik, a papucsos a kép bal oldalán (a gyerek a tv-t nézi és nem áll ott senki)

[link]

2013. nov. 13. 00:47
 17/22 A kérdező kommentje:

am. a negatív embereknek mondanám, hogy nem, nem röhögtem ezen soha... mindenki abban hisz amiben akar. Nem az én dolgom.

Viszont ezt láttam és én eleve nem szeretek hinni, tudni akarok és ezért tettem fel a kérdést, hogy a sok különböző válaszból összerakjak valamit.

mert ilyet azelőtt nem láttam és nem tudom kisz*pni az ujjamból, aztse, hogy mire gondoljak

2013. nov. 13. 00:58
 18/22 A kérdező kommentje:
bocs a hülye fogalmazásért, de már megint egy óra van és fáradt vagyok.. plusz indulnom kéne hamarosan dolgozni :/
2013. nov. 13. 01:00
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha számít valamit a véleményem, nekem úgy tűnik ezek simán elfuserált fotók. Semmi különleges, és démoni nincs rajtuk.

Tapasztalatból mondom, hogy a fény külön utakon is járhat. Tükröződés, vetületek, megváltoztathatják a valóst.

Egyszer egy barátom mutatott egy képet, a konyhájában készítették. Ezen a képen is volt egy árnyék, ami úgy tünt mintha a konyha köve felett két tenyérnyire lebegett. Rekonstruáltam az esetet, a saját gépemmel. mikor a vaku kivillant, a szekrényajtóról még két szekrényajtót érintve a csillár árnyéka vetült a konyha padlójára. A lebegés látszatát az okozta, hogy világos nappal készült a felvétel, más irányból is érkeztek fények.

A vizualitás a legmegbízhatatlanabb érzékelés, mégis minden tanult ember azt hiszi el amit lát! A szembe vetülő fényeket a látóidegek továbbítják az agy felé, majd az agy ezeket az információkat kombinálja a tanultakkal és így születik meg a látott kép. A tanult információk minden embernél más, ezért van, hogy nem biztos hogy azt látod amit más.

Nem vagyok professzor, ezért nem tudom értelmesebben elmagyarázni, de ha nem tiszta, kérdezz!

2013. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges és pedig azért mert az illetőnek jó megdumáló képessége van te pedig az ilyeneknek bedőlsz!
2014. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!