Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Heló magában ebben a tükrös...

Tgbzhnujm kérdése:

Heló magában ebben a tükrös démonos vagy szellemes dologban nem hiszek, viszont hiszek egy olyan valakinek aki hisz ebben. Szóval ez lehetséges?

Figyelt kérdés

nekem ilyen téma eszembe se jutna 25 évesen, de ismerek valakit, aki mostanában nagyon megváltozott

nemrég költözött egy új helyre, kb egy éve és mesélte, hogy ez elején minden rendben volt. Majd nem sokkal később talált egy tükröt a fal felé fordítva.

Mit sem sejtve használta azt.

Igenám, van egy 3 éves fia és egy atomjó minőségű fényképezője, (bármennyire tekertem csavartam, nem tudtam olyan elmosódott képet csinálni, mint a srác)

és a fiú által csinált képek 70% fura hogy úgy mondjam.

Van 2 kép amiről tudok, egy felismerhető fejjel... szem száj minden megvan.

A másik kép érdekesebb, mert egyszer az illetővel kimentem cigizni az utcára. Ő papucsban volt. Mire felértünk a srác fótózott párat és az egyiken rajta volt a papucs zoknival egy fekete füst alatt.

na nem akarom tovább húzni, erről tudnák nagyon sokat mesélni.

Lényeg, hogy a szóbanforgó személy mesélte, hogy volt már ilyen problémája (fulladásra ébredt abban a lakásban mikor már használta a tükröt) és azóta mintha kicserélték volna... rá se ismerek. Valahogy ki lehetne deríteni hogy van-e ilyen probléma? nem akarok hülyén állni előtte



2013. nov. 11. 01:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ja és még valami, az illető vagy bekattant vagy téged akart becsapni. S tudod miért?- mert a holt lelkek láthatatlan létezések, mivel nagyon finom energia részecskéknek rajzolata utánozza az eredeti emberi formát-- De se szeme se szája se füle még inkább nem igaz se a cipő se a ruházat- az mindenképp a halotton marad a koporsóban vagy elhamvadt a testtel együtt a krematóriumban!


Régen is, de újabban korunkban is, divattá lett a hazudozás, amire a vallások és ezo széltolók rátesznek egy lapáttal- üzlet számukra- nem érdekli egyiket se hogy az embereket szemét módon félrevezetik.És sajnos ezt utánozzák nagyon sokan felnőttek és egyre több fiatal is.!

2014. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az előbbihez, mert amit írtam eltűnt tehát ismétlem-- nincsenek se kallódó, se itt ott ücsörgő holt lelkek se démonok semmi ilyen marhaság.


Az igaz hogy az élet a lelke által vált élővé, vagyis létezik a lélek, de a testhalála után az első percekben el is indul a Teremtőhöz az más kérdés hogy eljut e odáig vagy elpusztul megsemmisül az utolsó úton, pl mert élete telis-tele volt hazugsággal, aljassággal és a lelke lelassul ezek miatt az utolsó-úton amitől megsemmisül.

Amelyik viszont eljut a Teremtő Energiáig az halhatatlanná válik-- de az életet soha többé nem közelítheti meg, mert eggyé válik a Földünk Lélek-energiájával!

2014. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!