Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Konkrétan akkor mi is volt...

Konkrétan akkor mi is volt pár napja Miamiban?

Figyelt kérdés

Elég tré minőségű videókat látni a neten az esetről. Sokfélét hallani hogy katonai helikopterek stb voltak az égen is. Viszont azt nehezen hiszem el hogy 2024-ben nincs telefon vagy kamera amivel normális minőségű felvételeket lehet csinálni mikor már egy pár ezer ft-os biztonsági kamera is fhd meg 4k..


Mindenesetre itt egy link a sok közül. Alul ha tovább lapozol Twitteren meg tudod nézni az állítólagos idegent a felvételen. Én alapból hívő ember vagyok (mármint ilyen téren) de nem tudom biztosra hogy ez valós volt-e, bár kétlem hogy ekkora felhajtást csinálnának tűzijátékozó fiatalok miatt.



jan. 10. 13:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Állítólag volt köztük egy középkorú is.
jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
16%

9, gondolod?

Pedig már 2 napja is petárdázás és abból elfajuló verekedésről írtak:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__125..


Ennyit a naponta változó elméletekről.


Egyébként nemtom vágjátok-e, de minden szakember szerint várhatóan meg fog nőni a terrorista merényletek száma Európában és ha lehet az USAban. Az izraeli incidens csak egy bevezető dolog volt, egyértelmű, hogy a Hamast sem érte meglepetésként Izrael katonai megtorlása. A keleti tömb most arra gyúr, hogy a nyugati tömb ereje szétaprózódjon. És hát elég ügyesen teszik, elvégre az izraeli konfliktus erőforrást vont el Ukrajnától.

jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

#3 "cső ufonauták vagyunk már vagy 4000 éve felügyelünk és segítünk titeket. Legyünk most már haverok k?"


Nézd meg A gyermekkor vége c. 2015-ös minisorozatot. : ] Rohadt jó!

jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
35%

Ja, a 12est csak azért írtam (már ha valakinek nem lenne érthető) hogy miért reagálhatnak a hatóságok annyira élesen egy petárdázásra is.

Ahogy már streamert is gyűrtek a földre kommandósok, csak mert publikus helyen volt és Twitchen az egyik hang-alapú donation azt a hangüzenetet küldte, hogy "C4 activated, explosion in 10...9...8.. seconds".

Vegyük tudomásul, hogy ha egy kicsit is hasonlít egy jelenet egy terrorcselekményre - mint pl puskapor ropogása egy tömött plázában - akkor ott bizony a hatóságok úy fognak reagálni, mintha terrortámadás történne.

jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
83%

Viszont ha petárdázás, meg verekedés, lenne kb 100 felvétel.

Ha más, akkor valóban lehetséges hogy mindenkinek ellenőrizték a telefonjait, és letöröltették, vagy amit í twitteren és redditen írtak, hogy ha felkerült valami, azonnal törölték is.

Passz...én nem azt mondom hogy idegen lények voltak, bár több szemtanú erről beszélt redditen, én csak azt mondom, hogy nem stimmel a hivatalos story.

jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, hogy ma már mindenki kiváló kamerájú okostelefonnal járkál és mégis mindig csak homályos felvételeket sikerül rögzíteni a földönkívüliekről meg a többi mumusról...
jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha azt hallod, hogy robbanások, kb pisztolylövésre melékeztető hangok durrognak eg yplázában, kvára nem kamerázgatni fogsz, hanem futni.
jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
54%

Milyen lelkesen érveltek hogy miért nincs "ufo"-s felvétel, de ha verekedés volt, akkor meg helyes is, hogy nincs felvétel :)

Kb ez olyan, hogy tökmindegy mi volt, de "ufo"-s akkor se legyen :)

"ufo" = földönkívüli szlengesen, nincs kedvem általában kiírni, ezt most az okoskodni készülők miatt írom le

jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
82%

18, ha veszélyben érzed magad, nem kamerágatni fogsz, ez ilyen egyszerű.

Valaki azzal jtt, hogy a C&Aból kicibáltak a rendőrök egy embert és azt 30an kamerázták.

De ha lövöldözés van, kamerázgatnál?


True, ha UFOk kezdtek mészárlásba, akkor sem kamerázgatsz.


Az ipari kamerák felvételeit mindenesetre kár váni, ezeket a rendőrség akár évekre is le szokta foglalni ennél sokkal egyszerűbb esetekben is. Árt a nyomozásnak, ha kikerülnek. Pl 1-2 éve volt egy eset amikor egy járókelő cserbenhagyott egy gödörbe szorult csávót aki másnapra meg is halt. A felvételen annyi volt, hogy egy alak elsétál a gödör mellett és közben oldalra néz, szóval látja az esetet. Kb az eset után 1 évvel publikálták, akkor is csak azért, hogy a lakosságot bevonják a keresésbe. Addig a felvétel zárolva volt. Pedig se UFO, se terror-gyanús esemény.


Kívánom nektek, hogy soha ne kerüljetek olyan helzetbe ahol úgy gondoljátok most lelőhet valami idióta. Szerencsére Magyarországon ez kevéssé jellemző, mert itt nem mászkál minden második ember fegyverrel az oldalán. De meg kéne érteni, hogy van ahol ez teljesen reális félelem.

jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Izraelbe, amerikai suli lövöldözéseknél, stb mindig vannak felvételek, csak sokszor mondja a hatóság hogy nem teszik közzé kegyeleti okokból.

De itt nem volt lövöldözés. Ne bonyolítsátok már légyszi tovább a sztorit :D


...és láttam hogy a legnagyobb balhékban is mindig kameráznak az emberek éjszakában verekedésnél stb, 911, mindenki kezében mobil....emberek :)

A pláza 200+ kamerája (ennyi van általában egy sokkal kisebb magyar plázában) csak nem fordította el riadtan a szemét.

jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!