Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Konkrétan akkor mi is volt...

Konkrétan akkor mi is volt pár napja Miamiban?

Figyelt kérdés

Elég tré minőségű videókat látni a neten az esetről. Sokfélét hallani hogy katonai helikopterek stb voltak az égen is. Viszont azt nehezen hiszem el hogy 2024-ben nincs telefon vagy kamera amivel normális minőségű felvételeket lehet csinálni mikor már egy pár ezer ft-os biztonsági kamera is fhd meg 4k..


Mindenesetre itt egy link a sok közül. Alul ha tovább lapozol Twitteren meg tudod nézni az állítólagos idegent a felvételen. Én alapból hívő ember vagyok (mármint ilyen téren) de nem tudom biztosra hogy ez valós volt-e, bár kétlem hogy ekkora felhajtást csinálnának tűzijátékozó fiatalok miatt.



jan. 10. 13:09
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
39%

40. "Amúgy aki nem hisz az ilyesmikben stb az minek ír ide? Az utcán is random odamész egy beszélgetéshez és hiába nem tudod miről van szó akkor is belebeszélsz vagy hogy?"


Komolyan, szerinted ez logikus gondolkodás?

Ha egy utcai társaság nem kérdezi a járókelők véleményét, akkor nem illik beleszólni.

De itt te magad kérdezted az erre járó olvasók véleményét, miről beszélsz?

Amikor én kérdeztem más fórumon, eszembe nem jutott volna kifogásolni, hogy minek írt valaki, hiszen én kérdeztem, ő meg vette a fáradságot és válaszolt. Volt értetlenkedő is, de én inkább nem szóltam le azt sem, mert én voltam a kérdező, igyekeztem udvariasan viszonyulni.


Előfordul olyan eset is, amikor piacon vagy hasonló helyeken, akaratlan tanúja leszünk irritáló hangoskodásnak. Valaki a politikai köpködéseit nem bírja magában tartani, vagy néha őrült tekintetű emberek hajtogatják a zavaros összeesküvés-elméleteiket.

Egyszer egy ilyen szakadt, bolond öregembert le is ugattam, járványos álhíres beteges szövege miatt. Hogy legalább ne terjessze a hülyeségeit, bár nyilván láttam azt a zavaros tekintetet, az ilyen nem normális, sajnos.


De ismétlem, itt te kérdeztél. Minek kérdezel, ha nem vagy hajlandó elfogadni tapasztaltabb emberek véleményét?


Nekem már több évtizede is ezt magyarázták a TV-ben zavaros nézésű UFO "szakértők", hogy biztos és most már nemsokára blabla. Azóta is csak várom az UFÓ-kat, most akkor csodálkozol, hogy csalódott vagyok? Belefáradtam, ez van. (Meg azok a makacs fizikai tények.)

jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, csak nem hülyeségből írtam ki a kérdést. Twitteres videókat nézd meg amiket linkeltem. Eléggé meggyőzőek. Az egyik szemtanu apja rendőr és kint volt. Facetimeban felhivta kérdezte mi volt ott és azt ismetelgette csak hogy nem mondhat róla semmit. Pedig az apja. Szóval ott több volt mint verekedés.
jan. 11. 10:57
 43/48 anonim ***** válasza:
19%

42, "pedig az apja"

Anyám a bűnügyi nyilvántartásban dolgozott az ORFK-nál. Ő sem mondhatott semmit, pedig basic késelős cigányokról meg egyszerű betörésekről csinált és processált dokumentációt.

Alap, hogy nem mondhatnak semmit. És az, hogy rokon, nem mentesít semmi alól. Egy régi ügynél még csak-csak elkotyogja, de egy konkrétan ott történő dolgonál?

Úgy csinálsz, mintha még nem láttál volna rendőrséget... Még a TV-ben is nap mint nap elhangzik, hogy a rendőrség az ügy lezártáig nem adhat ki információit, pedig nem UFOs esetekről van szó, csak sima nyomozásról.

jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
75%

Engedd el kérdező, ez kényszeresen próbálja tagadni a földönkívülieket. Mindegy mit mondasz, érvelsz, mutatsz, stb, neki ez kényszer.

Vannak ilyenek, nekik is joguk van itt irkálni, és ennyi.

jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
32%

42.

Ez nem a kommunista világ, ma már ilyen nincs. Képtelenség lenne eltitkolni egy ilyen horderejű dolgot.

Valamikor én sem hittem volna, hogy mennyi bolond ember szaladgál közöttünk, de sajnos rá kellett jönni, az emberek bizonyos százaléka nem igazán beszámítható.

Nagyon tanulságos volt ilyen szempontból a pandémia, az álhírekre fogékony, alulképzett, tudatlan emberek megvezetése a közösségi oldalakon, csupán anyagi haszonszerzésből.

Akik a kattintási, nézettségi pénzekből haszonra tettek szert, őket egyáltalán nem érdekelte, hogy kinek ártanak vele, aki mondjuk bele is halt, mert nem vett fel egy oltást. Az álhírterjesztőknek csak a jó bulváros, szenzációhajhász címeket, cikkeket kellett kitalálni, hogy kattintson a paraszt.

Úgyhogy főleg azóta én már csalódtam az emberi értelemben, pedig korábban is tapasztaltam ezt-azt, de azért ezt nem hittem volna, hogy ilyen nagy arányban vannak könnyen megvezethető, buta tömegek.

Persze, azt is látni kell, ez a negatív tömeg lehetett hangosabb a józan többségnél is, akik már inkább bele sem szóltak a sok hülyeségbe, inkább maradtak csendben.

Ezért sem hiszek már ebben a miami történetben, az emberi hülyeség miatt, meg más okból sem.

jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%
A bizonyítékok teljes hiánya egyesek számára egyértelmű bizonyíték:D Szomorú.
jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
34%

Világosan megmondta a hatóság, hogy a szemtanúk a fökldönkívüliekről hazudnak, és csak verekedés volt, amiről ugyan nincs egy darab felvétel sem, hiába volt ott sok száz ember, és sok száz kamera, valamint letartoztatni sem sikerül annyi sok verekedőből senkit, se azért jöjjön az erősítés, mert mi van ha újra verekedés lesz?!

A Miami repteret meg azért kellett lezárni, mert oda is átterjedhet a verekedés.

Ennyi.

Nincs itt semmi látnivaló, a videókat pedig töröljük a netről és enniy.

jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
34%

Nevetségessé válni nem jó:

Rumors of 'shadow aliens' at Bayside Marketplace go viral after large fight among teens creates chaos

[link]

jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!