Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Konkrétan akkor mi is volt...

Konkrétan akkor mi is volt pár napja Miamiban?

Figyelt kérdés

Elég tré minőségű videókat látni a neten az esetről. Sokfélét hallani hogy katonai helikopterek stb voltak az égen is. Viszont azt nehezen hiszem el hogy 2024-ben nincs telefon vagy kamera amivel normális minőségű felvételeket lehet csinálni mikor már egy pár ezer ft-os biztonsági kamera is fhd meg 4k..


Mindenesetre itt egy link a sok közül. Alul ha tovább lapozol Twitteren meg tudod nézni az állítólagos idegent a felvételen. Én alapból hívő ember vagyok (mármint ilyen téren) de nem tudom biztosra hogy ez valós volt-e, bár kétlem hogy ekkora felhajtást csinálnának tűzijátékozó fiatalok miatt.



jan. 10. 13:09
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
jan. 10. 16:49
 32/48 A kérdező kommentje:

És emiatt zárták le a légteret meg a repteret valószínű :


[link]

jan. 10. 16:50
 33/48 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem, ez valószínűleg nem baráti brigád.

Van legalább kettő nem baráti társaság, és legalább egy baráti, szóval azért megbonyolítja minden kormánynak évtizedek óta, hogy mit kellene pontosan bejelenteni.

Az USA kormánya azt vállalta 60 éve, hogy széles körben elterjeszti az embereknek a földönkívüliek létének-jelenlétének a lehetőségét, hogy ne legyen akkora kulturális és vallási sokk ha létrejön a kapcsolatfelvétel.

Azonban azóta már ott is koncepcióváltozás volt, és kisebb érdekcsoportok maguknak tartják vissza az ilyen információkat.

jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
jan. 10. 16:53
 35/48 anonim ***** válasza:
Magyarország egyébként úgyis a legszarabb, legnegatívabb szövetséget választaná, szóval kb tökmindegy.
jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
22%

Én annyi infót találtam, hogy valaki beütötte a Miami mall koordinátáit fordítva, és az antarktiszt dobta be neki...

Szóval lehet szegény űrlények eltévedtek és rosszul írták be a kordinátákat 😅

jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen nem hiszed el, hogy ilyen ostobák az emberek:

[link]

jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
#37 ezeket én is megtaláltam de okosabb nem lettem belőle.
jan. 10. 21:23
 39/48 anonim ***** válasza:
0%

38. Nem csodálom, ilyen gondolkodással:


"Én alapból hívő ember vagyok (mármint ilyen téren) de nem tudom biztosra hogy ez valós volt-e..."


"Személy szerint úgy gondolom 1-2 éve belül meg fog történni a feljebb írt eset persze nem ezt fogják mondani majd :D elég arra gondolni hogy tavaly nem egy magasabb beosztású tiszt vagy katona vallotta eskü alatt hogy találkozott velük és itt vannak köztünk. Szerintem ez egyfajta jó ha elkezdjük szoktatni az embereket a tényez dolog."


Mivel te hinni akarsz, elvakítja a realitásérzéked a hit. Bedőlsz ezeknek katonai hülyeségeknek is.

jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Nem dőlök be semminek. Valami volt ott nem csak simán verekedés /tűzijáték. Amúgy aki nem hisz az ilyesmikben stb az minek ír ide? Az utcán is random odamész egy beszélgetéshez és hiába nem tudod miről van szó akkor is belebeszélsz vagy hogy?
jan. 11. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!