Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok valami furcs fényt...

Láttatok valami furcs fényt tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap (2010.Novenber.5.) láttam egy rózsaszin,halványpiros,halványnarancssárga és fehéren villogó fényt az égen. 19:30 és 21:30 közt volt láthato nagyon sűrűn villogott és egyhelyben állt. Olyan volt mintha középen lett volna egy,a többinél nagyob fehér fényforrás és körülötte kb.fele akkora fényforrás a többi szinekkel(halványpiros,halványnarancssárga). Néha egy nagyon kicsit elmozdult,de mindig visszatért az "eredeti helyére". Valamikor nagyobb,szinte dupla akkora volt mint előtte,mintha közelebb jött volna,ekkor lehetett jobban megfigyelni a különálló fényforrásokat. Látta még valaki?



A helyesirási hibákért,ha van elnézést.


2010. nov. 6. 14:24
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Hali, én tegnap nem láttam, viszont a nagyobbik lányom, jóval korábban, olyan 18-19 óra körül kettőt is látott ilyenből, de déli irányban tőlünk, és elég távol egymástól. Én az előző napi időben és helyen kerestem, de nem volt ott, meg elég felhős lett az ég azon a részen.

Aki műholdnak, vagy bármi másnak gondolná, annak megjegyzem: mikor én láttam, nem folyamatosan néztem, hanem csak a tévéreklámok ideje alatt. A csillagok szépen arrébb mentek (mármint a Föld forgott közben alattuk), de ez az izé ugyanott volt, az Orion csillagkép távolodott tőle, ez viszont nem ment sehová, azaz maradt a forgástól függetlenül ugyanott. Volt, hogy eltűnt percekre, vagy csak pár másodpercre, de aztán ugyanazon a helyen fénylett fel újra. Még egy: a kisebbik lányom nézte velem, és mivel neki jobb a szeme az enyémnél, most mondja, hogy az nem egy fény volt, ő három kisebbnek látta, a fehér, piros, sárga színt, és amelyik erősebben fénylett, eltompította a másik kettőt. Nekem egy fénynek folyt össze.

Églesők, tartsunk össze!!! Csak legyen derült égbolt.

2010. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Ez nagyod durva pont ugyanezt láttam de mi lehet ez?
2010. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Mem tudom.
2010. nov. 7. 14:14
 14/50 anonim ***** válasza:

Ne ijesztgessetek már.

így is félek esténként. :D

2010. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. Ha ez egy idegen civilizáció lenne, olyan fejlett a technikájuk, hogy valószerűtlennek tartom, hogy ártani akarnának. Inkább jöjjenek ide, és mentség meg ezt a szerencsétlen bolygót.
2010. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
És lőn a Nibiru felkelé az égbolt peremén...
2010. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Az Orion csillagkép 3 egymás alatti csillagától balra lehetett megfigyelni,második este pedig mégjobban balra.
2010. nov. 7. 15:41
 18/50 A kérdező kommentje:
2010. nov. 7. 15:59
 19/50 A kérdező kommentje:
így nézett ki.
2010. nov. 7. 16:00
 20/50 A kérdező kommentje:

Ezek közül egyik sem volt:

[link]

2010. nov. 7. 16:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!