Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok valami furcs fényt...

Láttatok valami furcs fényt tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap (2010.Novenber.5.) láttam egy rózsaszin,halványpiros,halványnarancssárga és fehéren villogó fényt az égen. 19:30 és 21:30 közt volt láthato nagyon sűrűn villogott és egyhelyben állt. Olyan volt mintha középen lett volna egy,a többinél nagyob fehér fényforrás és körülötte kb.fele akkora fényforrás a többi szinekkel(halványpiros,halványnarancssárga). Néha egy nagyon kicsit elmozdult,de mindig visszatért az "eredeti helyére". Valamikor nagyobb,szinte dupla akkora volt mint előtte,mintha közelebb jött volna,ekkor lehetett jobban megfigyelni a különálló fényforrásokat. Látta még valaki?



A helyesirási hibákért,ha van elnézést.


2010. nov. 6. 14:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Fura mert nekem november 5.-én volt a szülinapom és egész éjjel kint buliztunk,bámultuk a csillagokat és nem láttam semmi ilyesmit,mondjuk és Pest megyében lakom.Pedig kiváncsi lennék rá,főleg hogy ennyien láttátok.Lesz még ilyen?Pontosan hol láttátok ezt????Mondjuk eléggé be vagyok sz*rva az ilyenektől,de mégis érdekel!!!:)
2010. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
36%
Fiam, le kellene állnod az LSD-vel. Valószínűleg édesanyádat láttad a lángoló seprűjén, ne maradj kint olyan sokáig legközelebb.
2010. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Az Orion közelében láttam ma valamit,de nem ilyen volt!Nagyjából mint egy hulló csillag,de sokkal nagyobb volt és nem 1mpig láttma épphogy csak,hanem elég lassan ment.És mintha szikrákat szórt volna ki,majd eltünt.
2010. nov. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:

[link]


Szerintem a szíriusziakat láttad

2010. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1302..


Ez az én kérdésem én Az Orion felderítőt és/vagy az Arkturuszi felderítőket láttam, és az Orion Háromszöghajót

2010. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim válasza:

És csütörtök este láttam(most nemrég olyan 4 nappal ezelőtt)


és am az előző két válaszoló is én vagyok

2010. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Az illusztrációt így készitettem:


1.Lemásoltam egy kisebb méretű képet.

2.Beleraktam a "Paint" rajzprogramba.

3.Befeketitettem az egészet.

4.Rárajzoltam a dolgokat lehető legpontosabban ahogy csak tudtam.

5.Elmentettem.

6.Feltöltöttem a képfeltöltés.hu-ra.

7.Belinkeltem ide.



Miért is érdekelt ez téged annyira 18:23-as?

2010. nov. 14. 11:01
 38/50 anonim ***** válasza:
Új kérdés került fel. Lehet, hogy megfejtettem... címmel. Ott a Betelgeuse-ra gondolnak, megnéztem a linkeket, gyanús. Meg a Wikin utánaolvastam. Érdekes...
2010. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
én nem láttam semmit pedig csütörtökön gyalog mentem haza munka után és nagyon tiszta volt a kora esti ég, és szépen látszódtak csillagok, de én soha nem látok semmi ilyesmit ..:( - szolnoki figyelő
2010. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Azért érdekelt annyira mert sejtettem hogy szerkesztve lett.Az eredeti fotók mindig jobb kiindulási alapot biztosítanak.
2010. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!