Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok valami furcs fényt...

Láttatok valami furcs fényt tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap (2010.Novenber.5.) láttam egy rózsaszin,halványpiros,halványnarancssárga és fehéren villogó fényt az égen. 19:30 és 21:30 közt volt láthato nagyon sűrűn villogott és egyhelyben állt. Olyan volt mintha középen lett volna egy,a többinél nagyob fehér fényforrás és körülötte kb.fele akkora fényforrás a többi szinekkel(halványpiros,halványnarancssárga). Néha egy nagyon kicsit elmozdult,de mindig visszatért az "eredeti helyére". Valamikor nagyobb,szinte dupla akkora volt mint előtte,mintha közelebb jött volna,ekkor lehetett jobban megfigyelni a különálló fényforrásokat. Látta még valaki?



A helyesirási hibákért,ha van elnézést.


2010. nov. 6. 14:24
1 2 3 4 5
 21/50 Exe_90 válasza:

Sziasztok! A párommal mi is látunk valamit,Ő lett rá figyelmes,ő nem hisz olyan dolgokban ami nem bizonyított,de egy pillanatra ő is meg hökkent.Először "egy helyben" volt sárgán fehéren pirosan villogott, utána megindult de viszonylag gyorsabban mint egy műhold.rajtunk kívül mindenki aki arra járt,meg állt és azt nézte.(Baranya,Pcs.)

De egyszer meg mondta egy nagy tudós hogy kizárt hogy egyedül legyünk a világ egyetemben,és fölöslegesen keressük "őket" küldünk üzeneteket... addig örüljünk ameddig nem kapunk választ.

2010. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
november 9.-én is lehetett látni.
2010. nov. 11. 15:33
 23/50 A kérdező kommentje:
Nov.11 és 9.-én is látható volt.
2010. nov. 13. 14:49
 24/50 A kérdező kommentje:
nov.12. is.
2010. nov. 13. 15:00
 25/50 anonim ***** válasza:

Remélem ezek közül láttad valamelyiket.?


[link]

2010. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
A jelenség főváros közeli észlelője vagyok. Nem olyan, mint amit belinkeltél. Vajdaságban, Baranyában én Pest megyében észleltem. Ahhoz képest, hogy kitaláció, vagy fantázia szüleménye, elég sokan látták, én is, csak ne legyen felhős az ég. Van egy másik kérdés ugyanezzel a jelenséggel kapcsolatban, arra is sokan visszajelezték, hogy látták. De senki nem tudja, hogy mi lehet. Egyébként pontosan olyannak láttam/látom én is, amilyennek a kérdező ábrázolta. Nálunk az egész család figyeli.
2010. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem olyan mint amilyent belinkeltem?
2010. nov. 13. 17:02
 28/50 anonim ***** válasza:

Egy kis infó az aktualitásokról plusz a végén a videó:



Részletek az Égi Hírügynökségektől:


1, SOHIN PARANCSNOK AZ ALFA CSILLAGANYAHAJÓRÓL:


Kris Won a csatornám megkért arra, hogy beszéljek arról, hogy mit is lehetett látni pár héttel ezelőtt New York City felett.


Valójában Mi voltunk itt természetesen, hogy a világ legfejlettebb országának, legnépesebb városa a Földön, nappal is láthasson bennünket. Bár néhányan valamilyen megvilágított léggömbnek hitték jelenlétünket. Nem hihető hogy bármilyen légkört vizsgáló meteorológiai ballonra hasonlított volna a kisméretű hajónk, amelyet az égen láthattatok. Nem az volt az elképzelésünk hogy manővereket, vagy repülési bemutatót tartsunk, hogy azzal ijesszük meg az embereket, mert a földi elmék még nem képesek felfogni hogy ez valóságos, inkább, az hogy lássanak bennünket. Célunk nem az ijesztgetés, hanem hogy felkészítsünk bennetek az Első Kapcsolatfelvételre. Az égi megjelenésük pontosan ugyanazokat a célokat szolgálja, mint a gabonakörök mélyebb értelmű geometriai jelentései, ahogy azokat elkezditek vizsgálni és megérteni.


(Alpha Spaceship Nov/ 3/ 2010)



2, MÁTÉ - NOVEMBER 6, 2010.


Az álcázatlan űrhajó New York város egén néhány héttel ezelőtt, az egyik ilyen esemény a számos közül amely mostanában előfordul különböző területeken és időpontokban a világotokban. Egy egész flotta vagy egy anyahajó megjelenése (megj. Akár több száz kilométer hosszúságot is elérhet), Washington DC fölött még nem lenne bölcs dolog, mert az, ahelyett hogy igazolta volna számotokra, hogy vannak olyan civilizációk akik segítő szándékkal vannak irányotokba, a sötétség kezébe adott volna egy olyan lehetőséget, hogy elszórakoztasson bennetek egy újabb adag félelem beoltással, az idegenek megjelenésével kapcsolatban.


Bár egyre több ember úgy gondolja már, hogy úgymond odakinn vannak más értelmes lények, de még kevesek tudják, hogy azok spirituális értelemben fejlettek és a fényt szolgálják és nagyon is közel vannak, azért is hogy távol tartsanak mindenféle sötét civilizációt a galaxisotok e területéről.

Ezek a látogatások egyre növekedni fognak, rendszeresek lesznek, egyre több helyszínen, amíg a mi egyetemes családunkat el nem ismeritek, mert ez az elismerés vet majd véget minden Illuminátus tevékenységnek, beleértve a repülőgépek okozta vegyi-sávoknak, a genetikailag módosított élelmiszereknek, mindenféle általuk mesterkélt intézkedéseknek, amelyek az általános jólét ellen valók, így a rovarok által terjesztett betegségeknek (rovarbeoltásoknak), melyeket folytatni akarnak, hogy minden erővel megakadályozzák a bennünket elismerő elismeréseket.

Biztosak lehettek abban, ha idő előtt végeznénk el egy látványos megjelenési kísérletet, akkor az most még semmisé tehetik egy tömeges félelem létrehozásával és egy katonai ellenőrzéssel az élet minden területén.


3, 2010. NOVEMBERÉTŐL – A GALAKTIKUS FÖDERÁCIÓ MINÉL EDDIGI NYÍLTABB MEGJELENÉSA A FÖLD KÜLÖNBÖZŐ PONTJAIN


A Földanya olyan változások közepette van, amely szükséges arra, hogy a Galaktikus Föderáció nyíltabban megjelenjen a következő hónapokban, hogy a Föld kormányai sokkal együttműködőbbek legyenek, annál, mint amilyenek most.


NINCS TÖBB IDŐ BÁRKI ÖNÉRDEKŰSÉGÉT ÉS EGÓJÁT NEVELGETNI.


VÉGRE LESZ HAJTVA EGY TÖMEGES REZSIMVÁLTÁS. Minden kormány, értesítést kapott erről.


A Földanya a korlátozottságából, teljes tudatosságú világba való transzformációjának egy új fázisába lép. A geomagnetikus és gravitációs mezői gyengülnek.

Egy kijelölt időben a Naphoz képest újrakalibrálja magát és FÉNYTÖBBLETET KAP.

A Fénytöbblet tele van információval, amely A KÉTPÓLUSUBÓL EGYPÓLUSURA TÖRTÉNŐ FELÁLLÍTÁSBA VEZET.

A GF-nek ezért meg kell mutatnia a hajóit minél nagyobb számban.

(GF:2010.okt. www.foldimennyorszag.hu)


http://www.youtube.com/watch?v=t1yK8ebjxNA


Szívesen!

2010. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Vajdasági kérdező! Nem a te linked rossz, pont olyan, mint ami látható. Az előttem válaszoló által linkelt oldalra reagáltam. Végignéztem, de még csak nem is hasonlít egyik ábrázolás sem az általunk látottra. Van egy pont a mondat végén, a vajdasági szó előtt. Igaz, alig látszik, de az egy másik mondat. A tied az igazi. Még jó, hogy visszaolvastam a válaszokat.
2010. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Amit képet feltöltöttél azt hogyan csináltad?
2010. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!