Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyi egy ufó kutató iq-ja?

Mennyi egy ufó kutató iq-ja?

Figyelt kérdés
Az enyém: [link]
2010. nov. 28. 15:34
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Itt meg tudjátok nézni, hogy mennyi az iq-tok!


[link]

2010. nov. 28. 15:35
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki valóban szakképzett kutató,nem CSAK hisz az UFÓ-k létezésében,az feltehetően magasabb IQ-jú. De a sok önjelölt,aski mindent elhsizt,amit valahol hall vagy olvas róla,az nagyon alacsony IQ-jú lehet.
2010. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Utolsó csináld meg a tesztet. Nem a prédikáció végett tettem fel a kérdést. Örülök, hogy hozzá szóltál, de te ufó kutatónak mondod magad?
2010. nov. 28. 15:50
 4/28 anonim ***** válasza:

Kedves diator, elolvastam a plejádos cikkedet...

Ha magyar helyesírásból kellene tesztet kitöltened, annak milyen lenne az eredménye?

2010. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A másikon pedig csak átlagon felüli lett sajnos , [link]
2010. nov. 28. 16:03
 6/28 A kérdező kommentje:
Sajnos az nagyon rossz lenne, hiszen nem tudod írni. Sok a helyesírási hibám de már orvosolom, hogyan tetszett a cikkem?
2010. nov. 28. 16:04
 7/28 Nostro the overlord ***** válasza:

Ennyi :D

[link]

[link]

Nostrot nem nyomod le :)

2010. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

:D tényleg te csináltad? Grat, de remélem, hogy nem csaltál. a másik link az nem jó sajnos ott nem tudja más megnézni, sajnos, ott 110 volt a iqum


A gyengébbek kedvéjért az átlag a 100, a maximum a 140.


100-140 között kell, hogy legyen a átlagon felüli iq.

2010. nov. 28. 16:13
 9/28 Nostro the overlord ***** válasza:
Most csináltam :D sőt most csinálom a másikat is :) edzés közbe! XD
2010. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"hogyan tetszett a cikkem?"


Őszintén, vagy udvariasan? :) Maradjunk annyiban, hogy a sci-fi és mese-mix kategóriába sorolnám. És ezzel semmi rosszat nem mondtam. A leírt tartalmak - úgy tűnik - jórészt nélkülöznek minden valóság-alapot, valakiknek az elmondására alapulnak. A fényképek (videók) manapság könnyen manipulálhatók, mondanom sem kell, hogy milyen remek ilyen témájú filmeket készítenek. Köztük kedvencem a Stargate sorozat és mellékágai.

Nos, mivel közeli dátumokat is említesz a cikkben, hamarosan megláthatjuk, mi is az igazság ezzel kapcsolatban.

2010. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!