Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyi egy ufó kutató iq-ja?

Mennyi egy ufó kutató iq-ja?

Figyelt kérdés
Az enyém: [link]
2010. nov. 28. 15:34
1 2 3
 11/28 Nostro the overlord ***** válasza:

A másik nehezebb volt :D

[link]

2010. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kifejtve a cikkedről: A lovak fenekéből előtörő bűzös recsegést jobb hallgatni, mint a te felolvasott cikkedet.


Amúgy ez a teszt béna, nekem 3:30 alatt sikerült elérnem a te "remek" eredményedet, ami ráadásul 8 perc volt. Amúgy ha a linkben átírnám a számokat, akkor lehetne a teszt szerint 140-es IQ-m is. Sőt, ez a teszt 10-essével számol. (Amúgy nagyon gáz hogy 8 perc kellett megcsinálnod ezt a tesztet.) Nekem a másikon 118 lett, bár ha beleszámoljuk a rossz közérzetet, akkor valószínűleg magasabb is lehetne.

Amúgy meg az IQ nem max 140-es. Azon a béna teszten amit elsőnek oldottál lehet hogy az a legnagyobb, viszont vannak 160 és annál nagyobb intelligenciával rendelkező emberek is. Másrészt pedig a 110 tökéletesen normális, egyáltalán nem átlagon felüli. Ugyanis az átlagos IQ a 90-110 -es kategória, amibe te pont beleesel.

2010. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Diator!


A te IQ-d kb 70-80 között lehet, már csak az írásaidból következően is...


Ha több lenne tudnád, hogy a netes IQ tesztek az ég világon semmit nem érnek, ugyanis az IQ teszteket különböző kritériumok szerint kell összerakni kor, népcsoport, stb... függvényében.


Általános IQ teszt NINCS.

2010. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Na megcsináltam ezt a tesztet úgy egymás után 3x, hogy TELJESEN VÉLETLENSZERŰEN klikkelgettem csukott szemmel.


Mind3x az "átlagos" jelzőt kaptam.

Ennyire hiteles a teszt...

2010. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

You have used 6 min 25 seconds of your total 15 minutes.



The number of your correct answers to 18 questions: 18



Excellent!


Maybe you were too quick or tired or could not concentrate...


Your approximate IQ score (if you are above 16 years):


> 140 - very superior


[link] "


Egy ilyen rövid teszttel nem lehet tökéletes eredményt kapni, ráadásul minden feladat logikai volt.


140-es az IQ-m eszerint.

2010. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 BlackSword ***** válasza:
Ezek a tesztek sem az igaziak, mivel minden feladat egy sémára készül, és így a zsenik eleve meg sem tudják csinálni... Mert nincs hozzá türelmük...
2010. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 BlackSword ***** válasza:
Ja, a másodikat, ahhoz képest hogy egyik megadott nyelven sem beszélek 138körül
2010. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

A sima IQ-tesztek semmit sem érnek, mert csak az ember racionális aspektusának nagyagykéreghez kötődő elemeit próbálják mérni.


Az ember azonban komplex lény. Sok más lelki dimenzióval és rejtett tudással is rendelkezik, amely a mindennapi társadalmi életben sokszor nem is tud megnyilvánulni!


Gondoljunk csak arra, hogy már pusztán az ember tudatalatti aspektusa is jóval erősebb, mint egy materialista társadalom pillanatnyi felszínes racionális értékítélete! ( pl. a test vegetatív folyamatai már elvesznek a napi 24 órából legalább 12-t! ( alvás, evés, tisztálkodás, ürítés, otthon -,ruha - és táplálékkeresés, szexualitás stb. )


Ugyanakkor az ember döntő helyzetben sohasem a racionalitása, hanem belső ösztön-késztetése alapján dönt, mivel - mint említettem - ez sokkal erősebb benne. Lásd pl. a szexualitást, vagy a birtokvágyat stb.


Ezt a jelenséget a pszichológusok is ismerik, ezért váltja fel a sima IQ-teszteket egyre inkább az ÉRZELMI-INTELLIGENCIA mérések! Melyek az emberről sokkal komplexebb képet adnak.

2010. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzá szólásokat, ha tudtok más ilyen iq tesztet szívesen megcsinálom. A második linkelt teszten 110 körüli lett az a iqum de az sokkal nehezebb volt. Én úgy tudom, hogy az iq 100-ig normális, az felett átlagon felüli.


Persze nem mondom azt, hogy a 80-90 iquk nem lennének okosak, csak ők átlag alatt teljesítenek. Persze van olyan is hogy a kisebb iqju ember jobban megért valamit mint egy átlagon felüli.


Ha van hasonló linketek küldjétek.

2010. nov. 29. 07:35
 20/28 anonim ***** válasza:

Akkor most verhetem a mellem???



Iq test result


You have used 2 min 34 seconds of your total 15 minutes.



The number of your correct answers to 18 questions: 17



Great!


Your approximate IQ score (if you are above 16 years):

130 - superior



Just to remember: the average IQ score is 100.


You can try it again! (But that will be even less a real IQ test.)

2010. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!