Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láthattam az...

Szerintetek mit láthattam az égen?

Figyelt kérdés
A férjemmel és a barátnőmmel üldögéltünk a teraszon a csillagos éjszakában. Ők nagyon belemerültek a beszélgetésbe én meg bámultam egy csillagot, ami sokkal fényesebb volt, mint a többi. A Göncöl-szekértől jobbra helyezkedett el. Gondoltam szólok nekik, "hogy nézzétek csak, milyen fényes az a csillag", de előbb megvártam, míg befejezik a mondatot, nem akartam a szavukba vágni. Aztán amikor szóltam és oda néztek, abban a minutumban a csillag, ami addig egy helyben állt, elindult lassan felfelé kissé jobbra tartva, elkezdett halványodni, majd eltűnt. Annyit mondtak rá, hogy repülő, majd folytatták a beszélgetést, én meg hiába is magyaráztam, hogy de hát az eddig mozdulatlan volt. Láttatok már ilyent? Ne írjátok, hogy már megint valaki, aki mindenben UFO-t lát, mert nem állítom, de a repülőt kizárnám, a csillag sem tesz ilyent, hogy gondol egyet és odébb megy.
2011. szept. 6. 11:03
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
100%
(UFO-k léteznek, mutass egy madarat annak aki még nem látott madarat ( ugye azonosíthatatlan repülő jelenség ), és földönkívüliekre is elég nagy az esély, mivel az összes nap körül van "életzóna" amelyen megfelelő a hőmérséklet stb. az élet kialakulásához) na de repülő is lehetett és lehet hogy puszta véletlen hogy pont akkor mozdult meg mikor odanéztél
2011. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy azért váltott irányt, mert oda néztek, csak épp akkor váltott irányt, nagy különbség. Egy utasszállító nem vált hirtelen irányt, de műhold sem. Tegyük fel, hogy amíg álló helyzetben láttam, lehet, hogy nem állt, hanem épp szemből jött, ezért tűnt úgy, hogy áll, de akkor hirtelen legalább 45 fokos szögben kellett bevennie a "kanyart" ahhoz, hogy két óra irányában elhúzzon. Kicsit nagyobbnak tűnt, mint a csillagok és fényesebb is. A repülőkön villogó fény van.
2011. szept. 7. 08:54
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
akik a műholdas választ írták, vajon miért ennyire biztosak benne? honnan tudják, hogy az tényleg műhold volt? ... érdekes. biztos szakértők válaszolgatnak itt is. nem feltétlenül volt idegen civilizáció amit láttál, de ha mégis az volt, akkor sem kell a kib.szott kínai lámpásra meg a műholdakra fogni. sok volt már ezekből a válaszokból. vagy féltek feldolgozni, hogy nem csak a nyomorék emberiség van a világegyetemben? ... akkor elég gyengék vagytok.
2011. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
én abszolút elhiszem h ufo lehetett...amíg nem bántanak, akár 10 is lehet az égen...
2011. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
az előző előtti voltam... én is elhiszem, és bocs, hogy így kiborultam, de azért ennyi f-szrágot hogy találhat ki az ember, azt nem tudom. kínai lámpás, műhold, mi lesz a következő? az ilyen emberek fognak a legjobban megdöbbenni hamarosan...
2011. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
én egy szóval nem mondtam, hogy a földön kívüli életben nem hiszek... de mielőtt arra hajazok döntésben, előbb a saját realista, földhöz, vagy röghöz ragadt felfogásom alapján leírom amit gondolok... én ezért írtam műholdat... nem azért hogy ezzel a válasszal valakiből indulatot hozzak elő...
2011. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem rajtad akadtam ki, hanem a szakértőkön (nem tudok neveket sorolni amúgy is csak átfutottam a "beszélgetést")

én sem azt mondom, hogy biztos az volt, hanem elgondolkozok azon, hogy lehetett az is. és nem veszem el a kérdező kedvét ettől a témától, mert úgy érzem, hogy érdekli ez az egész, a sok taj meg arra játszik, hogy jól beszóljon neki aztán annyi. ilyenek ezek a szkeptikusok...

2011. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
ahogy máshol meg lett tárgyalva, sok a troll... Valószínűleg eredményesebbek lennének a beszélgetések nélkülük... Én csak egy kérdést szoktam feltenni, ha már bizonygatni akarnak nekem... mondják meg mi volt a nagy bumm előtt... mi volt az univerzum születése előtt... igaz, marha sok év amióta tágul, de az a sok okoskodás sem mondja meg előtte mi volt, vagyis nem tudják bizonyítani semmivel... Már csak ez az egy kérdés miatt is el tudom hinni, és el tudnám fogadni más bolygókon az életet...
2011. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Bár elhiszem az idegenek létezését, én is olyan vagyok, aki először földhöz ragadott érvekkel vizsgálja meg a dolgokat. Láttam már életemben néhány repülőt, sőt ültem is már sokfélén, láttam már műholdat is, egyik nap kínai lámpást is láttam késő este :-)) azon látszik, hogy alacsonyan száll és kicsi. Nem haragszom senkire, úgy látom ez a téma midig kiborít valakit, erre fel voltam készülve.
2011. szept. 8. 07:42
 30/35 anonim ***** válasza:
48%

Oké!


Most már belátom igazatok volt tényleg UFO lehetett!

Amikor pedig észrevették, hogy kukkolják őket inkább elhúztak nehogy baj legyen!

Érdekes mert tegnap én is tutira ufo-t láttam!

Kinéztem az ablakon este és valami fényes volt az égen!

Na bakker mondom támadnak az idegenek.

Erre 2p múlva eltűnt a fény!

Basszus repülő volt és észrevették, hogy kukkolom őket!


[link]

Első kép igen érdekes!

Ezt láttam az ablakból.

Nem akarom elhinni, hogy ez egy utasszállító!!

2011. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!