Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láthattam az...

Szerintetek mit láthattam az égen?

Figyelt kérdés
A férjemmel és a barátnőmmel üldögéltünk a teraszon a csillagos éjszakában. Ők nagyon belemerültek a beszélgetésbe én meg bámultam egy csillagot, ami sokkal fényesebb volt, mint a többi. A Göncöl-szekértől jobbra helyezkedett el. Gondoltam szólok nekik, "hogy nézzétek csak, milyen fényes az a csillag", de előbb megvártam, míg befejezik a mondatot, nem akartam a szavukba vágni. Aztán amikor szóltam és oda néztek, abban a minutumban a csillag, ami addig egy helyben állt, elindult lassan felfelé kissé jobbra tartva, elkezdett halványodni, majd eltűnt. Annyit mondtak rá, hogy repülő, majd folytatták a beszélgetést, én meg hiába is magyaráztam, hogy de hát az eddig mozdulatlan volt. Láttatok már ilyent? Ne írjátok, hogy már megint valaki, aki mindenben UFO-t lát, mert nem állítom, de a repülőt kizárnám, a csillag sem tesz ilyent, hogy gondol egyet és odébb megy.
2011. szept. 6. 11:03
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a többieknek igaza van de szerintem lehetett egy meteor is...
2011. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Mi Ferihegyhez közel, fényes nappal láttunk hátulról egy repülőt leszállás előtt, jót derültünk, mert percekig olyan volt, mintha állt volna a levegőben, még viccelődtünk is, hogy pirosat kapott. Aztán egyszer csak megindult, és leszállt.
2012. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Értelmes faj? Az emberiség? Na ezen jót röhögtem! :D Van nálunk fejlettebb civilizáció is!!! Amúgy a kérdésre válaszolva! Én egyszer cigiztem kint egy narancssárga pont volt az egyik ház fölött fel-le mozgott szóltam anyumnak ő is látta,majd mikor egy repülő közeledett felé és felé ért akkor eltűnt,majd amikor eltávolódott a gép,akkor újra felbukkant :D
2014. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Na mi a fene, még rejtőzködni is tudnak :-)
2014. jan. 7. 07:11
 35/35 anonim ***** válasza:

Igen, jól láttad. Az az UFO.)

Elképzelhető hogy sokan látogatnak minket, hiszen én már többször láttam ilyen. Csak ebben az évben kétszer.

2018. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!