Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » "Szkeptikusok" és Trollok....

"Szkeptikusok" és Trollok. Legyetek szívesek és Magyarázzátok meg nekem hogy miért nincsenek földönkívüliek és miért nem jöhetnek ide a Földre vagy akár miért ne élhetnének ők is itt?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel a véleményetek.Miért Baromság az egész UFO téma?Természetesen a válaszok mellé indoklást és akár tudományos alátámasztást is kérnék.

2013. jan. 9. 09:10
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Most írtam, hogy miután visszaküldtünk nekik jelet, válaszoltak.

2 hónap alatt érkezett meg a válasz.

2013. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
2013. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
o
2013. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Ajha, akkor az ufok kb. 1/12 fényévnyire vannak, kur*a közel! Ha 2 hónap alatt megérkezett a válasz! Amúgy forrás? Mert én sehol nem olvastam olyat, hogy a wow jel után még volt valami.
2013. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

A jel olyan jellemzőkkel bírt, amelyek egy lehetséges földön kívüli civilizációtól való származásra utaltak, és teljesen eltért a kozmikus háttérzajoktól. 72 másodpercig tartott, és azóta sem ismétlődött meg. A sugárzás pontos helyét nem sikerült lokalizálni és nem zárható ki, hogy a jel forrása valójában egy műhold volt.

Hol itt a részünkről való üzenetküldés, meg válaszolgatás?

2013. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 1NruHtlan ***** válasza:
Mindenki azt mondja hogy nincs rá bizonyíték hogy itt jártak vagy itt élnek. igaz eddig eggyetlen cáfolhatatlan bizonyíték sincs erre, mint ahogy az ellenkezőjére sem. Én csak azt mondom vizsgáljuk meg az elmúlt 50 év technikai fejlődését az elmúlt /csak i.sz.) 1963évvel szemben. Vagy nézzük meg hogy az egyiptomiak vagy a maják mit építettek. Hol a bizonyíték arra hogy nincsenek köztünk idegenek??
2013. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 ekeke ***** válasza:

HA lenne földönkívüli élet a mi bolygónkon, több probléma adódna.


1. az embernek a Földön betöltött szerepéhez hasonlóan, ha tudnának rólunk, rögtön kizsarolnák mindenünket, mert csakis a profit kell nekik, mi mint lények mellékesek vagyunk

1.1 ha valamiért integer lények lennének, tehát csak nézelődnek mint mi nézünk egy álllatkertet, az logikátlan, mert az evolúció folyamán az intelligensek közül csak a legszemetebb marad fent (lásd homo sapiens)

2. olyan fejlettek, hogy simán elvannak a bolygónkon, anélkül, hogy a technikánk észlelné őket

3. azt se tudjuk felfogni, mi az az ÉLET, nemhogy az intelligencia, tehát simán elmennénk egy szuperintelligens vállfa vagy iratkapocs mellett, minekünk csak szénalapú és humanoid az értelmes élet

4. maximum röhögni járnának ide, szerintem fizetett társasutazásokat szerveznek, ekkora barom nincs sehol a világegyetemben, mint az ember, kuvára semmit nem tud és nem csinál és teljesen érthetetlen minden józan és értelmes gondolkodó szemében

2013. jan. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 ekeke ***** válasza:

5. a méretük ami számunkra feldolgozhatatlan lenne, mikroszkopikus és makroszkopikus lények is lehetnek, sőt, alig van arra esély, hogy a földihez hasonló gravitációs és nyomásviszonyok kellenek nekik. Esetleg mélytengeri életterük van és 2 milliméteresek. Vagy vírusok, melyek az agyunkban élnek meg és bárminkre rákapcsolódnak.


Énszerintem a legfőbb probléma a mi szűk gondolkodásunk. Néhányszor már beszéltem másoknak az evolúcióról, a tárgyak életéről, a mesterséges életről és intelligenciáról, és röhögnek. Lehet, hogy a én látásom téves, de ez ugyanúgy megmutatja, hogy semmi mást nem tudunk elfogadni, mint valami kissé fejlettebb emberszerűt.

2013. jan. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:

Pf.. Léteznek tuti. Amúgy, meg igen, profitot termelünk nekik. De biztos hogy vannak a közelünkben. Nem szeretném részletezni, de David Icke beszél róla az

Ébred már az oroszlán videóiban.

2013. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

És december 21-én hol maradt az egyesült reptoid-krixkraxi-lumbulábi űrflotta inváziója? Csak mert ezt nagy garral beharangoztátok ám...


Na ezért nem hiszek. 404 kitalációiban meg még kevésbé...

2013. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!