Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Már nem tudom kitől kérjek segítséget,ezért végső elhatározásképp ide kiírom a történetet.

Van egy 2 és fél éves kislányom.Lassan egy éve,hogy kiköltöztünk egy olyan parasztházba,ami kissé távol esik a falutól,ahol eddig laktunk. Örökségül kaptam ezt a házat és a nyugi miatt költöztünk ki. A férjem külföldön dolgozik.

Na de a lényeg: a lányom nagyon pici kora óta beszél. És mióta itt lakunk,hetente többször is azzal jött át az én szobámba,hogy egy bácsi nézi őt (most is kiráz a hideg,pedig csak írok róla).Kérdezgettem,hogy néz ki a "bácsi"? Mondta,hogy "olyan nagy a buksija,meg olyan szemüveget hord,mint amilyet te anya!" (Van egy olyan nyári napszemüvegem ami jó sötét és elég nagyok benne a lencsék,hát az a tipikus mai divatú napszemüveg,amit mindig hordok,ha süt nap,mert eléggé érzékeny a szemem)Viszont,miután mindig átjött az én szobámba ezzel a mesélvel sosem volt hajlandó visszamenni a sajátjába.

5 napja történt ,hogy arra riadtam,hogy a lányom hisztérikusan üvöltve visít torka szakadtából.Rohantam át,hogy mi a baj,és alig bírtam megnyugtatni,be is pisilt.

2 óráig vígasztaltam és kérdezgettem,mi a baj,mire elmondta,hogy megint ott volt a "bácsi",de most le akarta őt fogni.Az ütő majdnem megállt bennem. Azóta nem hajlandó a szobája közelébe sem menni,még nappal sem.

Én nem tudom,sosem hittem ezekben a dolgokban,de utánaolvastam és azt írják, a gyerekek 5-6 éves korukig fogékonyak az ilyesféle dolgokra. Nem nézünk tv-t tehát semmi ilyen dolgot nem láthatott benne. Tudom,hogy egy ekkora gyereknek borzasztó élénk tud lenni a fantáziája,meg ő is néha talál ki vad dolgokat,erre gondoltam akkor is,mikor mesélt a "bácsiról". Viszont,hogy valami ekkora hatással legyen rá,hát nem tudom! Én elfogadom azt,hogy ő ebbe nagyon beleélte magát és a tudatalattija megtréfálta vagy mittudomén,de hogy ilyennek nem láttam még az is biztos. Ja,és azóta éjszaka bepisil. Ez pedig traumára utal. Tanult ember vagyok,nem hiszek az okkult dolgokban,de most tőletek kérek tanácsot,mert nem tudom,mi van a lányommal! A férjem külföldön dolgozik,nem tud még hazajönni.

Jövőhéten viszem gyermekpszichológushoz a kislányom,hogy hátha ő tud valami okosat mondani. Őszintén szólva,frászt kapok a legkisebb nesztől is éjszaka és már csak kislámpánál merek aludni. Aludni...csak szunyókálok,mert fél szemmel mindig a lányomat nézem az ágy másik felében.

Kérlek titeket írjatok valami ésszerű magyarázatot,mert komolyan bepánikoltam!


2013. márc. 16. 05:58
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos sok itt a szántóföld,pont a falu szélén van a ház!

Az a baj,hogy még túl kicsi ilyet rajzolni,még a napocskái is olyan kis bénák. Nem hiszem,hogy egy "embert" le tudna rajzolni.

De most teljesen kétségbeestem! Én el nem tudom képzelni mi van itt,de félek,rettegek és kezdek tényleg pánikolni. Lehet el kéne a francba adni ezt a házat és elköltözni! Nem akarom,hogy bármi történjen a gyerekemmel,és bízom abban,hogy csak hallucinál!

2013. márc. 16. 15:40
 12/43 anonim válasza:
Hát szerintem igaza lehet.Mert én is látam már és a saját szememnek hiszem.Nézd meg, hogy vannak-e láb nyomok vagy valami.Talán az is jót tenne neki ha haza jönne apukája és ott aludna vele a kis lány szobájában vagy te aludnál vele ott és hát meglátnád mi történe.
2013. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
természetesen nem arra gondoltam, hogy egy kész portrét adna elő neked, hanem hogy hasonlít e a rajza az általam mutatott képekhez. lehet egy pálcika embert rajzolna le nagy fejjel és fekete szemekkel. én azért egy rajzocskát kicsikarnék tőle,az nem árthat
2013. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 nemelfogult ***** válasza:

Nehéz helyzetben lehetsz tényleg. Azt látom, nem akarod elfogadni, hogy amit gyereked látod az egy idegen lény is lehetett. Viszont mégis az ezotéria/UFO észlelésekbe raktad be a kérdésed, tehát mégis megfordult a fejedben.

Sajnos bárki bármilyen biztos is a dolgában ezen a fórumon, hogy kik az idegenek és mit akarnak tőlünk, ezt nem tudjuk. Senki nem tudja.

Egy átlagos pszichológus ilyen irányban nem fog számodra tanácsot adni, arra mérget vehetsz.

Azt tudom mondani, hogy jópár esettel volt dolgom, de eddig még nem tudok olyanról, amikor az idegenek ijedségen túl valami rosszat okoztak volna gyerekenek. Sok felnőttel beszéltem aki elmondta ilyenféle gyerekkori emlékeit és volt eset amikor gyerek lerajzolt nemkem dolgokat, amiket szintén nem tudott volna TV-moziból.

Ezért gondold meg, Adamskinak igaza van, érdemes rajzoltatni még akkor is, ha nem vársz sokat a rajzoktól. Persze remélem, hogy csak egy kicsit élénk fantáziájú a gyereked, de amiket leírtál az legalább ennyire utalhat másra is.

2013. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 Dalek Traak ***** válasza:
54%
A kislányod szerintem is egy földönkívülit látott. Ne félj! Ezért nem kell elköltözni, amúgy se lenne semmi értelme. Az idegen minden bizonnyal békés szándékú (a jelek erre utalnak), nem fog titeket bántani. Az első dolog, hogy megtudjuk milyen fajjal van dolgunk. Javaslom tedd meg amit GeorgeAdamski mond, rajzoltasd le vele, hogy néz ki a 'bácsi'. Ha ez megvan akkor kérlek fényképezd le a rajzot és töltsd fel a képet ide!
2013. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:

Szerintem is más dolog áll a háttérben.

A rajzolásos dolog tényleg hasznos lehet. Érdemes megpróbálni egy kutyát kölcsönkérni vagy beszerezni, mert ők általábban megérzik az ilyesmiket, ha erről van szó. NEm valószínü hogy bántani akkarnak, mert akkor már rég megteték volna (bocsánat hogy ilyet írok).

2013. márc. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy ennyien írtatok. Rajzoltatni akartam vele este,de nem volt hajlandó.Együtt rajzoltunk,gondoltam,ez majd segít.Mondtam,hogy rajzolja le őt,mármint akit látott.Azt mondta,"őt" nem lehet lerajzolni.

Nem tudom ez mit jelent,aztán már nem is akartam ezzel szekálni,mert kezdett nyűgös lenni. Sokan írtak privátot,hogy hol lakunk.Ezt ,ha nem probléma,nem szeretném megírni.

Most olvasgatok a témában,mert az alvás sem megy.

2013. márc. 17. 03:04
 18/43 anonim ***** válasza:

Sajnos érdemben nem sokat tudok hozzászólni, mert mindent lelőttek, de ha megvolt a pszichológus írd mit mondott, kíváncsi vagyok mi lesz a vége.


Illetve annyit mégis, és csak remélem, h újat mondok, ha nem is ilyen fiatalon, de egy pár év múlva amikor már nem lesz olyan élénk a fantáziája, próbáljatok meg egy hipnózist. Nem tartom túl megbízható módszernek, de ha nem hozzátok fel ezt a dolgot túl sokszor, talán kaphattok értékelhető választ, hogy mi is lehetett az amit látott, átélt.

Ha továbbra is folytatódnak a "bácsis" jelenségek utazzatok el pár napra. Mond neki, hogy kirándultok és egy szállodába mentek, vagy rokonhoz, ismerőshöz, bármi. Ha mást nem is több infót kaptok arról, h csak abban a házban, töri ki a frász, vagy máshol is megjelenik a "bácsi". Azt sem tartom kizártnak (azt nem írtad h az ablakkal mi van), hogy egy ember szórakozik vele(tek).

A kutya tényleg jó ötlet mert ha mást nem, ugat mint egy bolond, vagy egy másik lény jelenléte megnyugtatja, és nem fog beképzelni szörnyeket.


Őszintén remélem, hogy sikerül vmit kideríteni és jobban lesztek.

2013. márc. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Bocsánat akkor valami felett elsiklottam! Mi volt az ablakkal?

Amúgy én a költözésen gondolkodom. Mert ez így nem mehet,hogy én virrasztok, a lányom bepisil. A hipnózisban én meg pont hiszek,de nem hinném,hogy ha ez a dolog megoldódik,akkor évek múlva kéne őt felzaklatni vele.

2013. márc. 17. 03:26
 20/43 anonim ***** válasza:
81%

gondolom, a lányod szobájában van ablak. Majd nappal csekkold, hogy nem lehet e kinyitni kívülről, az is lehet, h vki szórakozik, vannak beteg emberek.


Én úgy tudom, a hipnózist lehet úgy is csinálni, hogy utána nem emlékszik semmire az ember. Ez volt az alap amiből kiindultam, de ha tévedek javíts ki.

2013. márc. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!