Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Már nem tudom kitől kérjek segítséget,ezért végső elhatározásképp ide kiírom a történetet.

Van egy 2 és fél éves kislányom.Lassan egy éve,hogy kiköltöztünk egy olyan parasztházba,ami kissé távol esik a falutól,ahol eddig laktunk. Örökségül kaptam ezt a házat és a nyugi miatt költöztünk ki. A férjem külföldön dolgozik.

Na de a lényeg: a lányom nagyon pici kora óta beszél. És mióta itt lakunk,hetente többször is azzal jött át az én szobámba,hogy egy bácsi nézi őt (most is kiráz a hideg,pedig csak írok róla).Kérdezgettem,hogy néz ki a "bácsi"? Mondta,hogy "olyan nagy a buksija,meg olyan szemüveget hord,mint amilyet te anya!" (Van egy olyan nyári napszemüvegem ami jó sötét és elég nagyok benne a lencsék,hát az a tipikus mai divatú napszemüveg,amit mindig hordok,ha süt nap,mert eléggé érzékeny a szemem)Viszont,miután mindig átjött az én szobámba ezzel a mesélvel sosem volt hajlandó visszamenni a sajátjába.

5 napja történt ,hogy arra riadtam,hogy a lányom hisztérikusan üvöltve visít torka szakadtából.Rohantam át,hogy mi a baj,és alig bírtam megnyugtatni,be is pisilt.

2 óráig vígasztaltam és kérdezgettem,mi a baj,mire elmondta,hogy megint ott volt a "bácsi",de most le akarta őt fogni.Az ütő majdnem megállt bennem. Azóta nem hajlandó a szobája közelébe sem menni,még nappal sem.

Én nem tudom,sosem hittem ezekben a dolgokban,de utánaolvastam és azt írják, a gyerekek 5-6 éves korukig fogékonyak az ilyesféle dolgokra. Nem nézünk tv-t tehát semmi ilyen dolgot nem láthatott benne. Tudom,hogy egy ekkora gyereknek borzasztó élénk tud lenni a fantáziája,meg ő is néha talál ki vad dolgokat,erre gondoltam akkor is,mikor mesélt a "bácsiról". Viszont,hogy valami ekkora hatással legyen rá,hát nem tudom! Én elfogadom azt,hogy ő ebbe nagyon beleélte magát és a tudatalattija megtréfálta vagy mittudomén,de hogy ilyennek nem láttam még az is biztos. Ja,és azóta éjszaka bepisil. Ez pedig traumára utal. Tanult ember vagyok,nem hiszek az okkult dolgokban,de most tőletek kérek tanácsot,mert nem tudom,mi van a lányommal! A férjem külföldön dolgozik,nem tud még hazajönni.

Jövőhéten viszem gyermekpszichológushoz a kislányom,hogy hátha ő tud valami okosat mondani. Őszintén szólva,frászt kapok a legkisebb nesztől is éjszaka és már csak kislámpánál merek aludni. Aludni...csak szunyókálok,mert fél szemmel mindig a lányomat nézem az ágy másik felében.

Kérlek titeket írjatok valami ésszerű magyarázatot,mert komolyan bepánikoltam!


2013. márc. 16. 05:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Én is hiszem az okkult dolgokban, már egy jó ideje ilyen úton járok. Vidd pszichológushoz,de én szerintem inkább kineziológushoz vinném. A gyerekek látnak nagyon sokáig dolgokat. Elképzelhető az is, hogy az a ház ahol laktok régebben esetleg idős emberek lakták, vagy valaki olyan személy, aki visszatér. Vagy esetleg valami trauma érte valamikor a gyermeket. Remélem megoldódnak a dolgok. Sok sikert.
2013. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Írd meg kérlek, hogy mi történt a gyermekkel. Mit mondott a pszichológus. Kíváncsiak vagyunk rá.
2013. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nem fog visszaírni mivel töröltette magát. Amúgy ez egy olyan kamu kérdés volt, hogy csak na. Ez már a kérdés feltevésének idejében kiderült.
2013. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!