Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Már nem tudom kitől kérjek segítséget,ezért végső elhatározásképp ide kiírom a történetet.

Van egy 2 és fél éves kislányom.Lassan egy éve,hogy kiköltöztünk egy olyan parasztházba,ami kissé távol esik a falutól,ahol eddig laktunk. Örökségül kaptam ezt a házat és a nyugi miatt költöztünk ki. A férjem külföldön dolgozik.

Na de a lényeg: a lányom nagyon pici kora óta beszél. És mióta itt lakunk,hetente többször is azzal jött át az én szobámba,hogy egy bácsi nézi őt (most is kiráz a hideg,pedig csak írok róla).Kérdezgettem,hogy néz ki a "bácsi"? Mondta,hogy "olyan nagy a buksija,meg olyan szemüveget hord,mint amilyet te anya!" (Van egy olyan nyári napszemüvegem ami jó sötét és elég nagyok benne a lencsék,hát az a tipikus mai divatú napszemüveg,amit mindig hordok,ha süt nap,mert eléggé érzékeny a szemem)Viszont,miután mindig átjött az én szobámba ezzel a mesélvel sosem volt hajlandó visszamenni a sajátjába.

5 napja történt ,hogy arra riadtam,hogy a lányom hisztérikusan üvöltve visít torka szakadtából.Rohantam át,hogy mi a baj,és alig bírtam megnyugtatni,be is pisilt.

2 óráig vígasztaltam és kérdezgettem,mi a baj,mire elmondta,hogy megint ott volt a "bácsi",de most le akarta őt fogni.Az ütő majdnem megállt bennem. Azóta nem hajlandó a szobája közelébe sem menni,még nappal sem.

Én nem tudom,sosem hittem ezekben a dolgokban,de utánaolvastam és azt írják, a gyerekek 5-6 éves korukig fogékonyak az ilyesféle dolgokra. Nem nézünk tv-t tehát semmi ilyen dolgot nem láthatott benne. Tudom,hogy egy ekkora gyereknek borzasztó élénk tud lenni a fantáziája,meg ő is néha talál ki vad dolgokat,erre gondoltam akkor is,mikor mesélt a "bácsiról". Viszont,hogy valami ekkora hatással legyen rá,hát nem tudom! Én elfogadom azt,hogy ő ebbe nagyon beleélte magát és a tudatalattija megtréfálta vagy mittudomén,de hogy ilyennek nem láttam még az is biztos. Ja,és azóta éjszaka bepisil. Ez pedig traumára utal. Tanult ember vagyok,nem hiszek az okkult dolgokban,de most tőletek kérek tanácsot,mert nem tudom,mi van a lányommal! A férjem külföldön dolgozik,nem tud még hazajönni.

Jövőhéten viszem gyermekpszichológushoz a kislányom,hogy hátha ő tud valami okosat mondani. Őszintén szólva,frászt kapok a legkisebb nesztől is éjszaka és már csak kislámpánál merek aludni. Aludni...csak szunyókálok,mert fél szemmel mindig a lányomat nézem az ágy másik felében.

Kérlek titeket írjatok valami ésszerű magyarázatot,mert komolyan bepánikoltam!


2013. márc. 16. 05:58
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Régi parasztház,minden ablakán zsaluk vannak. Azon lehetetlen,hogy bárki bejöjjön,vagy benézzen vagy mittudomén. Na meg,a huzatot,hideget akkor én is érezném!

De most,hogy mondod,tényleg van,hogy meg lehet csinálni,hogy ne emlékezzen az illető az elmondottakra. De őszintén megmondva,lehet,ha az ez az egész megoldódik,akkor az igazság jobb,ha a feledés homályába merül.

2013. márc. 17. 03:51
 22/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen egy parasztház ablaka :)

Abban meg mondjuk tényleg igazad van, ha abba maradnak a látogatások, akkor felesleges.

2013. márc. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Amúgy nekünk kutyánk nincs,de szoktak éjjelente olyan lármát csapni a környékbeliek. Biztosan a vadak miatt,mert behúzodnak már a falu határába.

De komolyan így olvasgatva,amiket nektek írok,mintha valami Amerikai sci-fi buggyant főszereplője lennék. annyira téboly ezaz egész!

Valamelyikőtök mondta,hogy bár nem akarok ebben hinni,mégis ide írtam ki a kérdést! Igen,azért ide,mert már nem tudom hol leljek ésszerű magyarázatot a dologra. És a gondolat akkor ütötte fel a fejét bennem,mikor a lányom elmesélte,hogy néz ki a "bácsi". Aztán meg eszembe jutott Spielberg filmje. Szóval így összekapcsoltam. Holnap is próbálok vele rajzoltatni,vagy arra is gondoltam,hogy én (amúgy képzőművészetet is tanultam,így jól rajzolok) is megint leülök csak úgy mellé rajzolgatni és "véletlenül" lerajzolom amilyen egy ilyen lény. És majd figyelem a lányom reakcióját. Nem tudom jó ötlet-e mert a kis lelkének nem akarok ártani,de már a végére kell járni ennek,mert nem állapot ami most van.

jó lenne amúgy igen elmenni pár napra valamerre,de a nagyik messze élnek...Bár lehet mégis az lesz,hogy elmegyünk innen kicsit!

Úr isten,annyira valótlannak tűnik ez az egész!Lehet semmi extrém dolog nincs is a háttérben. Nem tudom,mért gondolok egyből a legrosszabbra.

Bár így belegondolva,apám kicsi koromban mesélt érdekes dolgokat,amik vele estek meg...

2013. márc. 17. 04:01
 24/43 anonim ***** válasza:

hát figyelj ha nekem lenne gyerekem és egy ilyennel jönne oda, tuti a folklór miatt is egyből erre asszociálnék, még annak ellenére is h szkeptikus vagyok azzal kapcsolatba h idejönnek. (Azzal szembe nem vagyok, h léteznek, csak azzal h ide jönnek.)


Am miket mesélt az apád?

2013. márc. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
am még az is eszembe jutott, hogy amíg még ott vagytok bekamozhatnád a szobát, mint a paranormalban. Persze csak akkor ha van kamera, webkamera, vagy olyan digitális fényképező ami x mp-nként képet készít.
2013. márc. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Ha nem muszáj,én nem biztos,hogy látni akarok ilyen dolgokat! Amúgy amiket olvastam ezzel a témával kapcsolatban,ha tényleg földönkívüli dolgokról van szó,akkor semmit nem ér a kamera...
2013. márc. 17. 04:26
 27/43 anonim ***** válasza:

Nézz szét az udvaron környéken, nincsenek e érdekes nyomok a fűben! Mély benyomódások a talajon, stb.! Vagy esténként less ki nem-e látsz valami fényt.

De amúgy nem értem hogy akkor miért nem alszol a lányoddal egy szobába vagy vele, legalább egy ideig.

2013. márc. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
KÉRNÉK MINDENKIT,AKI HISZ EZEKBEN A DOLGOKBAN,ÉS VANNAK SZEMÉLYES TÖRTÉNETEIK,AZOK ÍRJÁK LE NEKEM PRIVÁTBAN,MESÉLJÉK EL A TALÁLKOZÁSOKAT,HÁTHA EZZEL TUDOK VALAMI PÁRHUZAMOT VONNI AZ Ő TÖRTÉNETÜK ÉS AKÖZÖTT AMI A LÁNYOMMAL TÖRTÉNIK! Előre is köszönöm,ha segítetek nekem!
2013. márc. 17. 05:49
 29/43 A kérdező kommentje:

Itt van velem,nem is tudna máshogy aludni és nem is merném abban a szobában hagyni egyedül! Laptopon pötyögök,de itt fekszik mellettem,de még így is ma éjjel is kétszer bepisilt álmában és sokszor felriad. Én már teljesen kétségbe vagyok esve!

Körülnézek ma,hátha valami szokatlant látok,bár azt olvastam pár könyvben,nem nagyon hagynak nyomot.Én ezt nem akarom elhinni.

2013. márc. 17. 05:51
 30/43 anonim válasza:
Nem szabad kétségbe esni higgadtan kell gondolkodni, mert akkor minnél rosszabb. Próbálj utána járni a dolgoknak és próbáld meg lerakni egy diktafont esetleg valmit hallasz.
2013. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!