Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Titokzatos NASA-felvételek...

Titokzatos NASA-felvételek kerültek elö! Igazólja a belső föld elméletét, ahonnan az UFÓK jönnek elő?

Figyelt kérdés

A Nimbus szonda a hatvanas évekbe készített felvételeket, melyek mindeddig egy raktárban porosodtak.


Mintegy fél évszázaddal ezelőtt készítettek NASA felvételeket hoztak nyilvánosságra a Coloradoi Egyetem kutatói – írja a Spiegel. Az egyik első Nimbus űrszonda még a hatvanas években készített fotókat Grönland és a sarkvidék domborzatáról, a filmszalagon tárolt, nagyjából negyedmillió felvételt végül az egyetem részéről David Gallaher és csapata digitalizálta.



A fotókon ráadásul egy rejtélyes jelenséget is sikerült megörökíteni: a képeken az Antarktisz jegén tátongó hatalmas lyuk létrejöttére ugyanis egyelőre még a szakértők sem tudtak megnyugtató magyarázatot adni.

[link]


eredeti képek :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



A hatalmas lyuk a jégtömbökben a föld alatti átjárót mutatja, mely által eljuthatunk a belső főldbe? [link] elméletben innen jönnek fel az UFÓK?


2014. nov. 9. 14:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
95%
Én itt nem látok bizonyítékot, csak egy szarúl összerakott elméletet! :D
2015. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy végül is az ufók a belső földből kerülnek elő?
2015. febr. 14. 18:40
 23/45 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem lehetséges.
2015. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
95%

x"""D pontozzatok le de nem érdekel, érdemes végig olvasni a válaszokat, bírom, hogy egyesek nagyon nagy szájúak,

de egyvalamit kérek:


nem szeretnék utánanézni, de kérdező, kérlek írd le nekem lényegében, mi az a belső föld, hogy kell elképzelni, a kéreg alatt 1 másik élő bolygórész van, vgy más, cáfolni-megerősíteni valamivel, már csak emberi szempontból is érdekes, tudom furcsa, de ez az oldal szerintem nincs felkészülve, hogy egy kérdés felvethet 100 másikat

2015. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
82%

#24 A Föld, az iskolában tanultak alapján, egy nagyjából gömb alakú égitest, amely áll a szilárd földkéregből (ezen élünk), a folyékony köpenyből és a szilárd magból. A belső föld elmélet (amit pontosabb lenne ötletnek hívni) szerint:

1. A Föld egy üres gömb (mint egy focilabda), amelynek külső felén élünk mi, a belső felén pedig ők (ők = időnként földönkívüliek; időnként atlantisziak vagy valamelyik még ősibb, rég elfeledett nép; esetleg egy, a földétől teljesen független ökoszisztéma). A Föld közepén pedig egy kisméretű csillag van ami ellátja a belső földet napfénnyel.

2. A föld szerkezete többé-kevésbé megegyezik a tudomány által elfogadott verzióval, azzal a különbséggel, hogy a földkéreg és földköpeny között összefüggő, természetes, vagy mesterséges eredetű barlangok vannak, amikben szintén ők élnek (ők = földönkívüliek; ősi földi civilizációk; vagy bármi más, amit az emberi elme ki tud találni).

2015. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
92%

Ez mindent megmagyaráz, totál meg vagyok győzve!

A Föld tehát belül üreges, odalenn élnek a kakamatyik, és gravitáció nem is létezik! :D

2015. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Az űrben hatalmas távólságok vannak, nem lehet csk úgy idejönni millió fényévekről, sokkal kézenfekvőbb, hogy a közelünkből jönnek az Ufók. A legreálisabb hely, pont alattunk van a föld alól.


Érdekes, hogy Einstein kijelentése, mely szerint a valóság, minden képzeletet felűl múl illetve a valóság sokkal hajmeresztőbb, mint a legvadabb fikció igazolódni látszik az élet minden területén.

2015. aug. 16. 14:38
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy újra kiemelted a kérdést.. Amikor először olvastam sem tudtam ezt a témát hova tenni.

Szóval, van a föld, ami persze üreges, és belül lakják? KIK? Hogy lehet belül időjárása, légköre? Hogy tud napkörüli pályára állni és boldogan keringeni bármerre, ha belül nincs semmi (leszámítva az idegeneket). HOGYAN? Mivel üreges, gondolom kevesebb a tömege, de akkor én miért nem lebegve írom ezt? Mindezt pár lyukra alapozva? Légyszi nemár. És ez kinek jutott az eszébe, komolyan?

Hát mi a fa szom tarja össze akkor ezt a k urva földet ha belül is óceánok meg kontinensek vannak?

Légysziii.. :(

2015. dec. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Meg amúgy is.. A belső Földben lévő szárazföld min van rajta? És a tengerek? Lebeg a belső nap körül? Vagy a külső Földhöz van ragadva? Miért nem zuhan magába a külső erőktől az egész, ha egy üreg?

Nem találok szavakat

2015. dec. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

"Hogy lehet belül időjárása, légköre?"


Olvass utána abelső Föld elméletének. Időjárása mindíg ugyanolyan, mert egy füstös Nap van belül.


Ugyanúgy vannak rajta szárazföldek és tengerek a kérgen


A nyomó gravitáció szerint a kéregre nyomja a tárgyakat a gravitáció. Itt is kívűl és belül is

2016. febr. 13. 21:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!