Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Titokzatos NASA-felvételek...

Titokzatos NASA-felvételek kerültek elö! Igazólja a belső föld elméletét, ahonnan az UFÓK jönnek elő?

Figyelt kérdés

A Nimbus szonda a hatvanas évekbe készített felvételeket, melyek mindeddig egy raktárban porosodtak.


Mintegy fél évszázaddal ezelőtt készítettek NASA felvételeket hoztak nyilvánosságra a Coloradoi Egyetem kutatói – írja a Spiegel. Az egyik első Nimbus űrszonda még a hatvanas években készített fotókat Grönland és a sarkvidék domborzatáról, a filmszalagon tárolt, nagyjából negyedmillió felvételt végül az egyetem részéről David Gallaher és csapata digitalizálta.



A fotókon ráadásul egy rejtélyes jelenséget is sikerült megörökíteni: a képeken az Antarktisz jegén tátongó hatalmas lyuk létrejöttére ugyanis egyelőre még a szakértők sem tudtak megnyugtató magyarázatot adni.

[link]


eredeti képek :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



A hatalmas lyuk a jégtömbökben a föld alatti átjárót mutatja, mely által eljuthatunk a belső főldbe? [link] elméletben innen jönnek fel az UFÓK?


2014. nov. 9. 14:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Utazás Plútóniába.
2016. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
70%

Inkább utazás dililandba!

Most ez komoly? Tényleg? Kérdező ha megkérhetlek, akkor mond el, hogy honnan szerezted a cuccot, én feljelentem az árusítót, és akkor talán csak 1-2 évet kapsz! Ugye milyen murisan hangzik :D?

Vagy telefonáljak be az elmegyógyba? (Megvan a száma a telómban súlyos esetekre tartogatva, és ez elég komoly eset!)

2016. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Pedig teljesen reálisan hangzik. Gondolkodtál már azon, ha az élet kialakulásához nem kellenek különleges feltételek, miért nem talál a SZETI semmit sehol ? Mert a bolygók felszínén nem élnek élőlények, ide is csak kizárták a selejtet az elmélet szerint. A föld alól, azaz a belső földben élnek a jók. Az ufók onnan jönnek fel. Nem olvasnátok el az alapvető belső föld elméletet?
2017. aug. 16. 15:24
 34/45 anonim ***** válasza:
74%
Tehát a belső mini-nap nyomógravitációja nyomja az óceánokat a földkéreghez. Így már minden világos. ATYA-ÚR-ISTEN!!! Ha ezt valaki komolyan gondolja akkor az emberiség megérett a pusztulásra, vagyis, jöhetnek a föld belsejében lakó ufo-k(ufo: unidentified flying object). Na meg ha itt laknak akkor miért hívja bárki őket földönkívülieknek? Inkább földönbelüliek... atyaég
2017. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
64%
Nyomó gravitáció... Ennél már tuti nincs lejjebb...
2017. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Tudatlanok, képzettlenek vagytok ! Elmondom, hogy a nyomó gravitáció elég régi elmélet, már Tesla is agyalt vele. [link] magyarul [link] szerintem gondoljátok át az életeteket [link]


Elvileg a föld alól, onnan jönnek elől az ufók.

2017. okt. 5. 16:04
 37/45 anonim ***** válasza:
Onnan jönnek csak igazán az azonosítatlan repülő tárgyak... a föld alól
2017. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Kis Szurke ***** válasza:
A belső föld, ahol egy központi csillag, amit a földiek "MAG"-nak neveznek világít, egy fejlettebb civilizáció otthona. Az Atlantiszi világ ide költözött le a Földet érő kataklizma után, és olyan technológiai fölényre tett szert, hogy akár az interdimenzionális tartományban is vezető hatalom lehet, hacsak a kis szürke (közülük jöttem) faj közös tudatalattija ezt meg nem akadályozza, univerzális pozitivitása miatt.
2018. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig értelmesebb mint egy tavalyi eset. Amikor a hölgy meg volt győződve arról, hogy űrlények élnek a Nap árnyékos oldalán. Akkor majdnem elsírtam magam.
2018. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
A belső föld igazából bunkereket jelent, ahol titkos műveletek zajlanak, nem ufók szállnak elő belőle hanem a titokban fejlesztett repülőgépek. Az űrben nem csinálnak semmit csak hamisított fotókkal meg CGI-jal verik ki a szemünket, az adófizetői dollármilliárdokat valójában ilyen dolgokra költik.
2019. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!