Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Titokzatos NASA-felvételek...

Titokzatos NASA-felvételek kerültek elö! Igazólja a belső föld elméletét, ahonnan az UFÓK jönnek elő?

Figyelt kérdés

A Nimbus szonda a hatvanas évekbe készített felvételeket, melyek mindeddig egy raktárban porosodtak.


Mintegy fél évszázaddal ezelőtt készítettek NASA felvételeket hoztak nyilvánosságra a Coloradoi Egyetem kutatói – írja a Spiegel. Az egyik első Nimbus űrszonda még a hatvanas években készített fotókat Grönland és a sarkvidék domborzatáról, a filmszalagon tárolt, nagyjából negyedmillió felvételt végül az egyetem részéről David Gallaher és csapata digitalizálta.



A fotókon ráadásul egy rejtélyes jelenséget is sikerült megörökíteni: a képeken az Antarktisz jegén tátongó hatalmas lyuk létrejöttére ugyanis egyelőre még a szakértők sem tudtak megnyugtató magyarázatot adni.

[link]


eredeti képek :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



A hatalmas lyuk a jégtömbökben a föld alatti átjárót mutatja, mely által eljuthatunk a belső főldbe? [link] elméletben innen jönnek fel az UFÓK?


2014. nov. 9. 14:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
20%
Én mindig is tudtam hogy léteznek ezek a BESTIÁK!! Szerintem komolyabban kéne venni ezt a témát.
2020. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
29%
Orbánt vigyék már el !!
2020. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

nem, nem létezik.

barlanglakók lehetnek, de a belső föld elmélet nem túl helytálló. olyan mint a laposföld. bár ez hitelesebb annál végülis van föld a jég alatt. AZ érzékelt felszínen belül.


az Antarktisz alatt szárazföld található, s mint tudjuk a forgástengely folyamatosan változik (szerintem így a sarokpontok is). Így lehet , hogy egykoron élettől virágzó szigetcsoport volt. ahogy ezt a bizonyítják is

[link]


[link]


[link]

2021. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Az üreges Földről mi a véleményed? A legújabb Godzilla filmben is benne van. Lehet így akarják adagolni?
2021. máj. 31. 15:44
 45/45 anonim ***** válasza:

az ötlet maga jó. de elméletben sem nagyon működőképes, gyakorlatban akkor hogy? Olyan mint a laposföld.


Az alvilágból, ered az elképzelés.


" A legújabb Godzilla filmben is benne van"

szerintem tisztelgés az "Utazás a Föld középpontja felé" vagy a "ice age 3" előtt

2021. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!