Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok, vagy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, vagy semmi közöm hozza, s bölcsen hallgassak?

Figyelt kérdés

szalag avatón voltam a hétvégén. Buli közben észrevettem, hogy egyik évfolyamtársam barátja épp csalja a barátnőjét (csókok, simogatás) az osztálytársammal...

(az osztálytársam és a megcsalt lány barátnők)

Én nem vagyok jóban különösebben a csajszival, de azért csipi a szememet a dolog...ma reggel a folyóson letámadott az osztálytársam, hogy hétvégén nem láttam semmit, és nem történt semmi, és ne mondjak senkinek semmit, mert ő már megbeszélte a sráccal...

idegesit valaki hogy veszi ennyire semmibe a barátnőjét (a csaj is, és a srác is ennyire kezel komolyan egy másfél éves kapcsolatot...)

sokan látták, hogy együtt voltak, szegény lányt meg mindenki átveri...

én nem akarok bele szólni, mert tényleg semmi közöm hozza...

elmondanátok?


2008. nov. 24. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
én igen
2008. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Srapnel ***** válasza:
97%
Nem mondanám el, nem a te dolgod. Ha viszont lelkiismeretileg bánt a dolog, akkor a pasit szekáld addig, amíg maga nem mondja el a barátnőjének.
2008. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
a pasit nem ismerem személyesen
2008. nov. 24. 15:01
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

En nem mondanam el, mert csak tobb problemat okoznek sajat magamnak is. Szerintem az embernek van annyi gondja, problemaja, hogy nem szabad a maseval foglalkozni, a masik pedig az, hogy semmi kozod hozza! Es nemcsak neked, hanem senkinek sincs koze hozza.

Ne szolj semmit, ne keverd a sza..!

2008. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem keverem, ezt is mondtam...

de azért elég nagy szemétség ezt csinálni pláne másfél év után, pláne legjobb baráttal. csak kiváncsi voltam a véleményekre...

amúgy meg azt gondolom joga lenne a csajnak tudni kivel van együtt...másodsorban meg hogy tud a srác a szemébe nézni? és a barátnő?

2008. nov. 24. 15:09
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt egy ilyen eset, mikor egy bulin az egyik srác, akit látásbol ismertem, de tudtam hogy van barátnője, mert nekem is tetszett, elkezdtek hevesen csókolózni az évfolyamtársammal. Ott álltunk barátnőmmel tőlük nem messze, és annyira felidegesített, mert belegondoltam a srác barátnője szemébe, és hangosan elkezdtem szidni hogy hogy tehet ilyet,teljesen kiakadtam. Meg gyilkos szemekkel néztem rá, lenézően, ennél többet nem tudtam én sem tenni. De vegye már észre magát.. Ha közelállóbb személy lett volna, elmondtam volna a csajnak. Sztem ne avatkozz bele a kapcsolatba.
2008. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem én is a fiúval kezdeném... a lánynak csak akkor mondanám el, ha nagyon közel állnánk egymáshoz, de mindenképpen tudja meg, még akkor is, ha nem fáj, amit nem tud... 18 éves lány
2008. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Belső morális válság. Ezt neked kell megoldanod. Nincs jó vagy rossz döntés.
2008. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
En mindenkeppen elmondanam!!
2008. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk olyan nagyon joban a lannyal...koszono viszonyban allunk...viszont zavar amit csinal vele a parja, raadasul a csaj azert nem volt ott mert beteg volt. erre a srac elmegy es megcsalja a lany baratnojevel...

ha elmondom en leszek a legrosszabb, ha nem akkor talan egyutt maradnak hazugsagok kozepedte......

azt hiszem nem pofazom el, sokan lattak, remelhetoleg megmondja neki a baratnoje elobb utobb. koszi a valaszokat

2008. nov. 24. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!