Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok, vagy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, vagy semmi közöm hozza, s bölcsen hallgassak?

Figyelt kérdés

szalag avatón voltam a hétvégén. Buli közben észrevettem, hogy egyik évfolyamtársam barátja épp csalja a barátnőjét (csókok, simogatás) az osztálytársammal...

(az osztálytársam és a megcsalt lány barátnők)

Én nem vagyok jóban különösebben a csajszival, de azért csipi a szememet a dolog...ma reggel a folyóson letámadott az osztálytársam, hogy hétvégén nem láttam semmit, és nem történt semmi, és ne mondjak senkinek semmit, mert ő már megbeszélte a sráccal...

idegesit valaki hogy veszi ennyire semmibe a barátnőjét (a csaj is, és a srác is ennyire kezel komolyan egy másfél éves kapcsolatot...)

sokan látták, hogy együtt voltak, szegény lányt meg mindenki átveri...

én nem akarok bele szólni, mert tényleg semmi közöm hozza...

elmondanátok?


2008. nov. 24. 14:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
én is voltam már hasonló helyzetben... egy osztálytársam csókolózott 2 egymást követő este két fiúval osztálykiránduláson, közben van barátja, aki velünk egy suliba járt tavaly még... én végül nem mondtam el, mert nem ismerem annyira srácot, szerintem te se mondd, ha nem ismered jobban őket
2008. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!