Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok, vagy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, vagy semmi közöm hozza, s bölcsen hallgassak?

Figyelt kérdés

szalag avatón voltam a hétvégén. Buli közben észrevettem, hogy egyik évfolyamtársam barátja épp csalja a barátnőjét (csókok, simogatás) az osztálytársammal...

(az osztálytársam és a megcsalt lány barátnők)

Én nem vagyok jóban különösebben a csajszival, de azért csipi a szememet a dolog...ma reggel a folyóson letámadott az osztálytársam, hogy hétvégén nem láttam semmit, és nem történt semmi, és ne mondjak senkinek semmit, mert ő már megbeszélte a sráccal...

idegesit valaki hogy veszi ennyire semmibe a barátnőjét (a csaj is, és a srác is ennyire kezel komolyan egy másfél éves kapcsolatot...)

sokan látták, hogy együtt voltak, szegény lányt meg mindenki átveri...

én nem akarok bele szólni, mert tényleg semmi közöm hozza...

elmondanátok?


2008. nov. 24. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mond el! Én megőrülnék ha párom csalna a hátam mögött, és mások ezt nem mondják el. Tudnia kell, hogy ki az akit a társának hisz...
2008. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hat igen en is megorulnek...koszi ha egy mod lesz ra, elmondom....jajj vagy megsem...annyire nemtudom h beleszoljak e...:( talan megis jobb ha elintezik... de ha nem? szegeny csajszi...
2008. nov. 24. 19:03
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Mondd el neki, mert nem csak a barátja, hanem a "barátnője" is mekkora köcsög! Együtt találjátok ki, hogy mit mondd majd a csaj, hogy honnan tudja. Annyit mond, hogy egy ismerősétől, ennyi, gondolom jó sokan látták rajtad kívül.
2008. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy a legjobb barátja, akkor szerinted kinek fog hinni? A másfél éves kapcsolatából a barátjának, vagy neked? Mert a srác le fogja tagadni, sőt már azt is kitalálhatta, hogy te azért mondod, mert rányomultál és kikosarazott. Kell ez neked? Elhiszem, hogy rossz érzés, de ilyen esetben én is a páromnak hinnék.
2008. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem a te dolgod. Nem segítesz azzal ha szétzihálsz egy kapcsolatot. Az ő dolguk, valószínűleg nem először fordul elő. Szóval miért is ütnéd bele az orrod?
2008. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont erre gondoltam, pont eyt mondtam a páromnak, hogy tuti nem hinnék elsőre...mondjuk itt nem csak én láttam hanem a párom, néhány oszt társam, meg néhány oszt. társa, hagyom a dolgot, szerintem előbb utóbb kiderül az igazság. köszi a válaszokat
2008. nov. 24. 21:31
 17/21 Srapnel ***** válasza:
80%
Nézd, bűncselekmény nem történt, úgyhogy nem állampolgári kötelességed beavatkozni. Ilyen dolgokba pláne nem jó, mert nem igazán ismered a résztvevők közötti kapcsolatot, így ha valami globális jóakaratból akarod elmondani mindenkinek (ami miatt pletykásnak fognak tartani), akkor sem biztos, hogy ezzel teszed mindenkinek a legjobbat, pont amiatt, hogy nem látsz bele. Viszont ha beszélsz, akkor a részese leszel az egésznek úgy, hogy most még ki is maradhatsz belőle. Egyik sem gyerek (legalábbis nem jobban, mint Te), így el tudják ők ezt intézni maguk is.
2008. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Srapnel ***** válasza:
100%
Ja, és ne vond meg a fiútól a lelkiismeretfurdalásban élés, mint büntetés pedagógiai hatását. A lánynak is jó lesz, mert ezzel is nő a tapasztalata, hogy kikkel nem szabad kezdeni, a fiúnak is, hogy ej, ha ilyeneket csinál, annak belső nyugtalanság lesz a méltó jutalma.
2008. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem aki azt mondja ne avatkozz bele, vagy fél a saját felelősségétől, vagy maga is egy hasonló gondolgozású ember aki ugyan ezt csinálná a beteg barátnőjével. Mindenképp tudtára adnám a lánynak. Lehet azt okosan is, hogy maga kezdje el keresni a választ.
2008. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Akik láttuk úgy döntöttünk nem mondunk semmit, mert pl ha x elém állna hogy megcsalt a barátod, tuti nem hinnék neki, inkább a barátomnak hinnék...még a végén az lesz hogy kitaláltam az egészet, hogy őket szétválasszam. Akármennyire csipi a szememet, inkább hallgatok, mivel a csaj nem közvetlen jó barátom...

Amúgy meg szerintem tisztességesebb lenne elmondani ilyen helyzetben,

Köszi mindenkinek:)

2008. nov. 25. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!