Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a volt férjemmel, ha nem hajlandó megérteni, amit mondani akarok neki?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerek, 12 éves, megy az apjához minden hétvégén. Egyszerűen nem tudom az exszel megérteni, hogy tudni szeretném, hogy mikor jön haza a gyerek, főleg úgy, hogy nincs kulcs nála. Ex szerint ez csak probléma generálás.

Illetve most mindent megcsinál a gyerekkel, amiért én évekig könyörögtem. Mindig, minden télen, mikor volt jó, kértem, hogy menjünk fel a hegyekbe. Neki sosem volt ideje. Menjünk el fürdőbe. Neki dolgozni kell. Vasárnap. Most, mióta külön vagyunk, mindent megcsinál a gyerekkel. És a gyereknek az jön le, hogy apa jó fej, mert mindenhova elviszi, új élmény. Én meg a rossz zsaru vagyok a történetben, mert minden szar dolog rám jut. A tanulás, a rohanás, a mindennapi stressz, a viták. Apa meg a jófej, aki az első szóra ugrik. De a gyereknek az nem jön még le, hogy míg együtt éltünk, szart a fejére az apja. És ez borzasztóan bánt.

Vagy én pl azt mondom, menjen haza gyalog. Erre hívja az apját, aki ugrik és már szállítja is haza kocsival.


2021. dec. 12. 08:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
31%
Nem a gyerekkel volt baja akkor sem amikor együtt voltatok, hanem veled. Most, hogy nem rontod a levegőt,és sipákolsz mindenért, végre tud minőségi időt tölteni a gyerekével kettesben!
2021. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
25%
A gyereknek legalább jó. Neked meg mindegy, mert akkor is kínlódtál, meg most is. Gyerekként kezelted a férjed, ugráltatni akartad. Neki meg elege lett belőled. Sokan vagytok, szerencsére sokatokat hagynak ott az értelmesebb pasik.
2021. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Akkor is elmondtam neki, csináljanak olyan napot, amikor kettesben vannak és nem vagyok ott velük. Én is tudtam volna kicsit pihenni. De mindig minden fontosabb volt, mint a gyereke. Azt már leszartam, hogy velem nem foglalkozott. Mondjuk este viszont volt elvárás. De a gyereket soha nem fürdette, sosem mesélt neki, nem vitte sehova. Nem csinált reggelit, vacsorát. Ő csak elvárta, hogy legyen minden, a gyerek csendben, én meg szuper szexi istennőként körülötte ugráljak.
2021. dec. 12. 09:11
 4/53 anonim ***** válasza:
6%
Unalmas!
2021. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
34%

Magadtól kérdezd meg ezeket ne tőlünk!!!!!

Ugyan ez az exem is mint te!!!!!

Magadban keresd a hibát ne a gyerek apjának. Előttem íróknak maximálisan igazuk van. Nyaldosd a sebeidet miközben él a volt párod, éli az életét. Savanyú életed ilyen marad, ezen változtatni n tudsz és nem fogsz.

2021. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
83%
Mert nincs felelőssége. Nem ő neveli a gyereket.
2021. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
7%
Csak foglalkozott veled, ha meg akart dugni. A szuper szexi istennők nem maguktól lesznek, hanem valakinek. A fürdetés, mesélés az nem ám egy szenvedős elfoglaltság. Nem csináltam sokat, de jó buli volt mindig.
2021. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
#2 sz ugráltatás, hogy megkértem, hogy 7 napból egy fél nap jusson a családnak? Semmit nem csinált, annyit nem lehetett megkérni, hogy ha nála van a kocsi, akkor hozzon egy zsugor vizet. Vagy segítsen bevásárlás után bevinni a holmit. Elnézte, hogy bringával, meg gyalog cipekedek. Elnézte, hogy nagy hasi műtét után 1 héttel a negyedikről én hozom viszem oviba a gyereket, hogy teregetek úgy, hogy egyesével viszem a mosógépnyi ruhát. Hogy én vásárolok be, mert nehogy már ő menjen, meg fel kelljen kelnie fél órával hamarabb. Hogy a wcre is kocsival jár, de elnézte, hogy a gyerekével szarrá ázunk, mire haza értünk.
2021. dec. 12. 09:17
 9/53 anonim ***** válasza:
88%

Adj a gyereknek kulcsot, de beszéld le vele, hogy az apjának nem szabad tudnia a kulcsról.

A nevelési módszereibe ne szólj bele, egyébként később úgy se lesz ideje a gyerekre!

Ne generáld a problémát!

2021. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
13%
Értem a férjedet.
2021. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!