Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a volt férjemmel, ha nem hajlandó megérteni, amit mondani akarok neki?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerek, 12 éves, megy az apjához minden hétvégén. Egyszerűen nem tudom az exszel megérteni, hogy tudni szeretném, hogy mikor jön haza a gyerek, főleg úgy, hogy nincs kulcs nála. Ex szerint ez csak probléma generálás.

Illetve most mindent megcsinál a gyerekkel, amiért én évekig könyörögtem. Mindig, minden télen, mikor volt jó, kértem, hogy menjünk fel a hegyekbe. Neki sosem volt ideje. Menjünk el fürdőbe. Neki dolgozni kell. Vasárnap. Most, mióta külön vagyunk, mindent megcsinál a gyerekkel. És a gyereknek az jön le, hogy apa jó fej, mert mindenhova elviszi, új élmény. Én meg a rossz zsaru vagyok a történetben, mert minden szar dolog rám jut. A tanulás, a rohanás, a mindennapi stressz, a viták. Apa meg a jófej, aki az első szóra ugrik. De a gyereknek az nem jön még le, hogy míg együtt éltünk, szart a fejére az apja. És ez borzasztóan bánt.

Vagy én pl azt mondom, menjen haza gyalog. Erre hívja az apját, aki ugrik és már szállítja is haza kocsival.


2021. dec. 12. 08:58
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Van kulcsa a gyereknek, csak sosem viszi magával.
2021. dec. 12. 09:21
 12/53 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem kell letámadni, a kérdezőnek azt kell megértenie, hogy csak a gyerekkel törődjön, semmi mással!
2021. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Próbálok a gyerekkel törődni csak, de nehezen élem meg, hogy én vagyok a szar anya, apa meg a fantasztikus, mert mindent megvesz neki.
2021. dec. 12. 09:24
 14/53 anonim ***** válasza:
57%

Akkor vigye magával a kulcsot! Ennyi! Ez tényleg csak problémagenerálás..


Arra meg, hogy amíg együtt voltatok nem vitte programokra csak annyit tudok mondani, hogy amíg én depressziós voltam a párom mellett én sem akartam csinálni semmit, mert ilyen szinten elvette az életkedvem is hogy vele kellett élnem.

2021. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
14%

Nem lakik messze, miért nincs nála kulcs?

Te nem tudod elengedni az exedet érzelmileg. Ez a legnagyobb gond.

2021. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
15%
Szar anya vagy, mert folyamatosan hisztizel.
2021. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
94%

Ajánld fel a fiúknak hogy csereljetek egy hónapra

Apa hordja suliba tanuljon vele te meg hétvégén elviszed fürdőbe és randomizált időpontban visszaviszed

Melyiknek mennyire tetszene...

Nem kell megmondja mikor hozzá a gyereket és ne vigyen kulcsot a gyerek persze Max várnak a ház előtt 2 órát míg hazaersz Így jártak

Azért csinálja ezt ebéd hogy te garantáltan ne tudj kimozdulni egész délután mert a gyereket várod addig se hapsizol Férfi eszjaras

Gyerek is ebben benne van Tedd a kulcsot a zsebébe

2021. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem teljesen a kulcsot. Egyébként igen, az van benne, hogy úgyis itthon vagyok
2021. dec. 12. 09:36
 19/53 anonim ***** válasza:
88%

Hát ne legyél otthon

Egyszer kelljen várjanak többet nem próbálkozik

2021. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
85%
Nektek nem kell egyeterteni a férjjel, mert úgysem lesz nőtök soha. Az ilyen férjeket, mint látható, úgyis kib.sszák.
2021. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!