Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a volt férjemmel, ha nem hajlandó megérteni, amit mondani akarok neki?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerek, 12 éves, megy az apjához minden hétvégén. Egyszerűen nem tudom az exszel megérteni, hogy tudni szeretném, hogy mikor jön haza a gyerek, főleg úgy, hogy nincs kulcs nála. Ex szerint ez csak probléma generálás.

Illetve most mindent megcsinál a gyerekkel, amiért én évekig könyörögtem. Mindig, minden télen, mikor volt jó, kértem, hogy menjünk fel a hegyekbe. Neki sosem volt ideje. Menjünk el fürdőbe. Neki dolgozni kell. Vasárnap. Most, mióta külön vagyunk, mindent megcsinál a gyerekkel. És a gyereknek az jön le, hogy apa jó fej, mert mindenhova elviszi, új élmény. Én meg a rossz zsaru vagyok a történetben, mert minden szar dolog rám jut. A tanulás, a rohanás, a mindennapi stressz, a viták. Apa meg a jófej, aki az első szóra ugrik. De a gyereknek az nem jön még le, hogy míg együtt éltünk, szart a fejére az apja. És ez borzasztóan bánt.

Vagy én pl azt mondom, menjen haza gyalog. Erre hívja az apját, aki ugrik és már szállítja is haza kocsival.


2021. dec. 12. 08:58
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Az hát. Hogy biztos otthon vagy-e. Hogy nem randevún vagy-e. Átlátszó.
2021. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Rácseszett, mert azon voltam. 😀
2021. dec. 15. 18:19
 53/53 anonim ***** válasza:
Jól tetted
2021. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!