Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lànyok , nők ,hölgyek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok , nők ,hölgyek hogyan reagàltok àltalànossàgban egy 'àrtatlan' utcàn leszólítós dícsèretre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pl "Ne haragudj , hogy megàllítalak, de nagyon helyes ès csinos vagy sugàrzik az arcod , ahogy mosolyogsz feldobta a napom. " Volt , hogy meglèptem , majd tovabb haladtam, mert nem volt semmilyen szàndèkom ezzel , csak így èreztem. Csak hipotetikusan ilyenkor be lehetne húzni egy spontàn kv randit ?

2021. dec. 27. 01:48
A kérdező szavazást indított:
Nagyon feldobja a napom , ès felvillanyoz!
Feldobja a napom , ès felvillanyoz , de biztos fenntartàsokkal kezelnèm.
Sosem vennek komolyan egy ilyen dìcsèretet , főleg , ha aztàn randit is ki akarna csikarni.
Túl magabiztos megrèmülnèk.
Ha szimpatikus elmennèk kàvèzni vele.
Akàr csak varàti kör tàgítàs miatt is kívàncsi lennek a sràcra.
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem igaz, hogy ma mår mindenki telefonrôl īr, ės nem lehet tisztessëges magyar èkezeteket îrni.


A csóró mindenetekbe, hogy senkinek nem telik már egy PC-re, normális magyar billentyűzettel.

2021. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. csak pozitív választási lehetőségek vannak :D Le lenne sz-rva jó magasról egy random idegen puncsolása.
2021. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, hogy relevánsabb válaszokat kapsz, ha beleírod, hogy szingli nők, hogy reagálnak és van olyan opció, hogy "nem vagyok szingli, de szavazni akarok".


Én nem állnék meg, próbálnám udvariasan lerázni és utána ugyanúgy rosszul érezném magam, mint amikor elküldök egy hajléktalan kéregetőt. De férjnél vagyok...

2021. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:D valòban rossz ötlet volt beleírni a randi opciót , nem is relevàns , igazàból csak azt szàndèkoztam lemèrni, (sikertelenül) mennyire feltètelenek/nem feltèteleznek àrtatlan bókot a nők akàr ismeretlentől is. Sokszor èrzem , hogy egy bóktól , egy riasztó elkezd csörögni a fejekben. Fügetlenül attól, hogy semmilyen szàndèk nem vezèrel..
2021. dec. 27. 03:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor rossz a bók. Mond azt, hogy "De jó egy mosolygós embert látni, feldobta a napom". Rögtön nem indul be annyi vészjelző. De a tied tartalmaz egy helyes és egy csinos jelzőt, ami szerintem ide nem kell.
2021. dec. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jogos :)
2021. dec. 27. 03:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóba se állok az ilyen leszólítgatósakkal. Mennék tovább.

Ha rossz a hangulatom akkor beszólok valami durvát.

2021. dec. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetne a TEK, a rendőrség, és kinyithatna egyből az OPNI ismét.
2021. dec. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Minden azon múlik, hogy nézel ki. Ha jól, akkor szívesen fogadják, és randizni is elmennek veled. Ha nem jól, akkor zaklatásnak veszik.
2021. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően engem nem szokott zavarni. De ehhez hozzá kell tennem (ami valószínűleg kicsit egoistán fog hangzani...), hogy némileg hozzá vagyok már szokva. Régen borzalmasan zavartak a bókok, egyből feltételeztem, hogy csak meg akarnak fektetni, vagy hogy csak szarkasztikusan mondják, és valójában csak meg akarnak alázni. Aztán idővel ez elmúlt, megtanultam kedvesen megköszönni, még akkor is, ha az illető egyébként nem szimpatikus. Borzasztóan gorombának tartom, ha valaki egy kedves megjegyzésre bunkón reagál.
2021. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!