Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lànyok , nők ,hölgyek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok , nők ,hölgyek hogyan reagàltok àltalànossàgban egy 'àrtatlan' utcàn leszólítós dícsèretre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pl "Ne haragudj , hogy megàllítalak, de nagyon helyes ès csinos vagy sugàrzik az arcod , ahogy mosolyogsz feldobta a napom. " Volt , hogy meglèptem , majd tovabb haladtam, mert nem volt semmilyen szàndèkom ezzel , csak így èreztem. Csak hipotetikusan ilyenkor be lehetne húzni egy spontàn kv randit ?

2021. dec. 27. 01:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, hogy egy random ember megállt mellettem és mondott valami pozitívat, már nem is emlékszem mit, erre lányos zavaromban azt se tudtam mit mondjak... majd bunkon hozzátette hogy erre azt szokták mondani hogy köszönöm... Szóval még én lettem a k*csög hogy nem reagáltam :D Ezek után nem igazán szeretnék továbbra sem reagálni ilyenekre, nem hogy bármi legyen belőle
2021. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én mindig nagyon szoktam neki örülni, mosolygok és megköszönöm :)

23/N

2021. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megkérném, hogy menjen el szemészetre, mert én tuti, nem mosolyogtam. Nem szoktam random vigyorogni, miközben megyek egyedül az utcán. Nem vagyok fogyatékos.
2021. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13 nagyobb fogyatèkossàg van benned , mint gondolod.. ha a felnőtt lèt szàmodra sosem pàrosul a felszabadultsàg èrzettel , mert az rögtön fogyatèkos , akkor vagy lelki vagy egyèb vàlsàgban szenvedsz , de boldog tuti nem vagy.
2021. dec. 27. 21:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj ki az utcára és nézd meg, hogy közlekednek az emberek. Hányan mosolyognak magukban? Nem RÁD, vagy egy jóképű idegenre, vagy a párjukra, aki mellettük van, vagy egy cuki kis gyerekre, csak úgy bele a semmibe.
2021. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez az èrv azèrt hasonlatos az "egyèl szart 1 000 000 000 lègy nem tèvedhet" èrvhez :)
2021. dec. 27. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!