Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejön ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejön ha egy nő informatikus vagy programozó?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 15:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
ha jól kezeli a ethernet kábelemet akkor igen :D
2021. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Nálam nem az a döntő, hogy mivel foglalkozik, ha tisztességesen keresi a pénzét.
2021. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a kornyezetemben senkivel sem tudok a munkamrol beszelni, ezert elony lehetne, ha a parommal meg tudnam osztani, hogy eppen milyen hulyeseget kell fejlesztenem hataridore, de amugy nincsen nagy jelentosege nalam a parom foglalkozasanak.
2021. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Ha szép is mellé, akkor abszolút.
2021. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalataim alapján inkább megosztó. Van, akinek tetszik, van aki meg egyből azt hiszi, hogy le kell mennie undorítóba, mert valamiért fenyegető neki, hogy te is abban a szakmában ténykedsz. Tőlem pl nem egyszer kértek github linket, hogy "mire nagy a szám" (teszem hozzá, sosem hencegtem a szakmai képességeimmel, van egy jó munkahelyem és szabadidőmben korrepetálok és segítem a kezdőket, ha épp van rá kapacitásom). Ha egy poszt alá kommentelek egy szakmai csoportban, rá kb fél órára 10-20 profillátogatást jelez a Linkedin... Az emberek ebben a szakmában valamiért szeretnek úgy tenni, mintha csak a kiváltságosak hívhatnák magukat programozónak, az pedig nem lenne elég, hogy van egy informatikai szakon szerzett diplomád és egy olyan poziban dolgozol, amiben xy szakembernek hívnak. Sosem értettem és nagyon sok kezdő szorong is emiatt, mindegy, lényeg a lényeg, hogy csomószor éreztem magam lenézve és kigúnyolva férfi kollégák által, pedig nem "hívtam ki magam ellen a sorsot" soha. Szóval van, akinek nem tetszik vagy legalábbis ellenszenvesen és elnyomóan viselkedik veled, kéretlen tanácsokat és véleményeket osztogatva, mikor valahogy kiderül, hogy szakmabeli vagy. Nem csak szakmai csoportokban, hanem konkrétan Tinderen és Messengeren is értek már el ilyen férfiak. Most, hogy foglalt vagyok, már szerencsére kevesebben, de annál rosszindulatúbb szövegekkel.


A párom szintén szakmabeli, neki ez imponál. Én elméletibb-matematikaibb oldalról látom jobban a dolgokat, ő inkább műszakibb - gyakorlatiasabb oldalról. Voltak esték a covid alatt, mikor azzal szórakoztattuk magunkat, hogy ki csinál menőbb játékot/progit 3 nap alatt xy témában vagy hasonlók... Megvan a varázsa :D

2021. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
0%

Nem talàlkoztam olyan nővel, aki ezzel a végzettséggel ne könyvtàros lett volna.


Viszont: ha a nő csinos, az élet egyéb területein is megàllja a helyét, akkor szimpatikus is lehet, a végzettségétől függetlenül.

2021. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


EZEK bejönnek nekünk.

2021. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

"Nem talàlkoztam olyan nővel, aki ezzel a végzettséggel ne könyvtàros lett volna."


Az egy másik szakma.

Vannak bőven női programozók, informatikusok, akik nem a fentebb említett könyvtáros informatikus szakon végezték, hanem műszaki informatikát, prog. matekot végeztek. Elég sokat ismerek (magamon kívül), a cégnél sem egyedül vagyok. Évfolyamtársaim között is akadt nem egy nő. Igaz, kisebbségben vagyunk, viszont folyamatosan javul az arány :D

2021. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező Te melyik vagy a 2-böl?
2021. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Bejön persze, ha jól keres.
2021. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!