Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha tudomásotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha tudomásotokra jutna, hogy bejöttök a párotok egyik barátjának, akkor elmondanátok a párotoknak? Vagy csak akkor, ha az illető közeledne is felétek? (akár írásban, akár élőben)

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Csak akkor mondanám el ha van bizonyiték vagy tetlegesség.

Mert van olyan pasi aki előbb hisz a havernak

2023. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van bizonyíték írásban, illetve párom nekem hisz, mivel volt már korábban hasonló eset.....
2023. febr. 5. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez hogy jutna tudomásomra. Amíg ő nem mondja, addig csak pletyka. Ha meg mondja, nyilván szólok a páromnak.
2023. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha bepróbálkozna
2023. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... milyen az egész viszonyrendszer. Ha normális a csávó, és semmit nem mutat, akkor csak azért nem, hogy megszakadjon a barátságuk, ha nem kedvelem, rossz embernek látom és bármit érzékelek belőle, hogy próbál közelíteni, akkor igen.
2023. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha közeledne, akkor már igen.

Voltam ilyesmi helyzetben, én nem mondtam el. Egyik ok, hogy a páromnak nem a legközelebbi barátja, inkább haver. A fő ok pedig, hogy a srác párja a legjobb barátnőm, és mivel jól ismerem, tudom hogy megsínylené a barátságunk. Na meg az ő kapcsolatuk is, aztán a gyerekek ott vannak.

Igen, ez kicsit önző dolog tőlem, de gondoltam, mivel úgysem történt semmi, jobb lesz így.

Bár ha az én párom csinálná ezt, akarnám tudni. De megtenni, elmondani nehéz.

2023. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha bármilyen formában bepróbálkozna, akkor elmondanám. Ilyen esetben fontosnak tartom az őszinteséget, ha hisznek nekem, ha nem.
2023. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondanám el neki, ha az illető vallaná be nekem, vagy valahogy próbálkozna, esetleg ha lenne rá írásos bizonyíték, ha nem nekem mondja, és felháborítónak látom a fogalmazásmódot (tehát nem az a szöveg, hogy "Jaj, szerintetek mit csináljak, bejön nekem XY barátnője, és ez így annyira kínos, mert nem akarok nekik rosszat", hanem "megsunáznám YX-et" vagy "szombaton bepróbálkozom nála, hátha csurran-cseppen nekem vmi" jellegű) . Akkor nem, ha csak hallottam valahonnan, mert 1) az érzelmeiről nem tehet senki, 2) lehet, hogy rosszindulatú pletyka vagy félreértés.
2023. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Kerülném.
2023. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha bejövök a férjem bármelyik barátjának, az az ő magánügye, nincs vele teendőm. Emberek vagyunk, vonzónak tartunk más embereket, 6. osztályos kor fölött ez nem nagy kaland.

Ha megpróbál rámmozdulni, onnantól lesz a mi problémánk. Én az egyszerűség kedvéért a férjemet kérném meg, hogy ugyan magyarázza már el a haverjának a házasság koncepcióját, hátha nem világos neki valami...

2023. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!