Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kell nyugodnia és elvonulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kell nyugodnia és elvonulni ha veszekszünk? Ez normális vagy kifogtam egy "gyereket"?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 02:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
42 éves
2023. júl. 17. 02:39
 2/26 anonim ***** válasza:
7%

42 éves - férfiről van szó?


Esélyes, hogy "kifogtad". Nekem sem sikerült még érett, felnőtt "férfival" találkoznom. De ennek egészen egyedi okai vannak.


Többet erről én privátban írnék... (éppen ezért barátnő jelölteket keresnék. Nem egyszerű az élet sehogy sem.)

2023. júl. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Szeretnélek megnyugtatni, hogy nincsenek leszbikus hajlamaim.


Csak mert mostanában sok minden "divattá" vált, ami azelőtt természetellenesnek számított.


Ha gondolod, írhatunk egymásnak privátban!

2023. júl. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Mi gyerekes ebben? Én is szeretek lenyugodni, hogy ne indulatból válaszoljak/sírjak.
2023. júl. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Vannak, akik ezt csinálják, normális
2023. júl. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Az a problémád hogy nem elég tökös, nem b@sz le neked kettőt?
2023. júl. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Kevés az infó. De az szerintem jobb ha hideg fejjel beszélitek meg a problémákat, mintha idegesen, dühösen amikor az ember sok hülyeséget képes hozzávágni a másikhoz.
2023. júl. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg pont az a gyerek, aki az indulatait nem tudja fékezni. Ez a pali/suna tudja, ismeri annyira önmagát, hogy tudja, milyen, ha elszalad vele a ló. Plusz értékeli annyira a kapcsolatot, hogy ne fröcsögje tele minden szarral, ha éppen mérges valamiért. Ez igenis érett dolog.


Lehiggad, átgondolja mit akar mondani, hogyan tovább és visszamegy hozzád megbeszélni. Most ennél jobb az ész nélküli ordibálás, egymás elnyomása, sértegetése? Mert ha igen, akkor lécci add ezt az embert valaki másnak.

2023. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek. Bár az én volt férjem is ezt gyakorolta volna.



Talán jobban éreznéd magad attól, ha indulatból megaláz?

2023. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez menekülés amit nem követ semmilyen megbeszélés az gyerekes lehet, mert nem néz szembe a problémával. Viszont ha csak lehiggadni vonul félre, az inkább értékelendő, mert van aki nem tud vita hevében józanul gondolkozni, és könnyen átmegy akár alpáriba ami csak ront mindenen. Az érett viselkedés ha ezt el akarja kerülni.
2023. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!