Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kell nyugodnia és elvonulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kell nyugodnia és elvonulni ha veszekszünk? Ez normális vagy kifogtam egy "gyereket"?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 02:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább a Mónika-show féle vitakultúra tetszik?
2023. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én se szeretek idegesen beszélgetni, pláne ha olyan van.
2023. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
És lenyugodott és megbeszéltek? Vagy azóta is nyugszik? Nekem ez eléggé fura, mégis min húzta fel magát.
2023. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Én nagyon lobbanékony típus vagyok és éppen így tudom kezelni. Amikor elszaladna a cérna, akkor szünet... Lenyugszom és majd később átbeszéljük. Pont azért, mert amikor lobbanok, akkor végletekben gondolkozom és esetleg a másik fejére olvasok olyanokat is, ami nem jogos. Nehezebb utána ezt átbeszélni, mint időt adni magamnak és nyugodt fejjel vitatkozni.

Szerintem ez tök rendben van, inkább felelős gondolkozás, mint állandóan beolvasni a másiknak. Akkor van gond, ha a másik tök nem ilyen típus és nem érti meg.

2023. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14. Mennyi idö még lenyugszol?


Nem mindent írtam le. Utána nem jön megbeszélni ezért a problémák ugyanazok. Napokig duzzog...

2023. júl. 17. 12:28
 16/26 A kérdező kommentje:
Egymás elnyomása, sértegetése. Ez nem jó, persze ezt csinálja. Én nem csinálom érdekes, képes vagyok kontrollálni magam pedig rettenet felidegesít.
2023. júl. 17. 12:30
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

Na így viszont szar lehet, ha utána meg sem akarja beszélni a dolgokat (mondjuk azért ezt említhetted volna 🤣)...


Kuka.

2023. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha 42 évesen valaki még csak itt tart, azt inkább hagynám a fenébe.
2023. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

14 vagyok. Az attól függ mi a téma, de egy-két óra maximum és ha még mindig úgy érezzük van mit megbeszélni (nem csak valami parázsvita volt), akkor megbeszéljük higgadt fejjel.

A férjem birka türelmű, így neki is tanulási folyamat volt, hogy eljutottunk ide, de már régen tudja, hogy ilyenkor jobb, ha tényleg hagy egy kis nyugalmat, nem tesz rá újabb és újabb lapáttal. 8 éve együtt vagyunk, nincs ezzel gondunk.

A napokig tartó durcázást, egymás sértegetését, elnyomását, leordítását nem tartom normális, felnőtthöz méltó viselkedésnek. Én is tudok ilyen lenni, ha eldurran az agyam, de éppen ezért nem hagyom eldurrani, amihez persze kell a vitapartner segítsége, mert ha csak jön utánam és mondja és mondja annak ellenére, hogy nyugalmat kértem, akkor harakiri van. :D

2023. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, te vagy az a troll, aki férfiekéző kérdéseket tesz fek, és minden újabb hozzászólásánál kicsit alakít a történeten, hogy biztos a férfi legyen a hibás.
2023. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!