Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire tudható be lekopta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire tudható be lekoptatásnak? Csak azert mondta ezeket,mert nem akart megbántani?

Figyelt kérdés

Munkahelyen a hét folyamán atkerultem egy másik muszakba,ahol együtt dolgoztam egy lánnyal,aki hónapok óta tetszik.(elotte levo műszakban vagyok eredetileg, csak egy hetet vagyok naluk)


Hétfőn megprobaltam vele beszélgetni, de nem figyelt,nem kérdezett vissza, egy ket szavas válaszokat adott csak, és beállt a kínos csend.


Egyszer se kezdeményezett beszelgetest, aztán ma műszak végén rakerdeztem tőle, hogy van e problémája velem, vagy miért nem jött hozzám beszélgetni?

Erre azt mondta ,hogy ő amúgy se szokott eljarkalni a géptől,mert "huzosak a normák"🤣 (ejjelesek voltunk és 4 órától már kb nem dolgozott)

Meg hogy nem bírja az éjszakás műszakot,ezért se jött oda. De amikor ezeket mondta, akkor se figyelt rám,nem tartott szemkontaktust.



Sajnos joideig nem leszek vele együtt, jövő héttől újra visszamegyek a műszakomba,és valtaskor látom egy 5 percet.


Szerintetek ez egy kedves elutasítás akart lenni,csak nem akart megbantani? Nem mertem így randira hívni,de már honapok ota betegesen belehabarodtam



2023. szept. 29. 18:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%
Menj szakemberhez, mert megfogsz őrülni. Nem vicc.
2023. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia engen is lekoptatott . A másik műszakból tecik egy lány de én nem merem megszólítani. Amikor egyszer hozzászóltam tiszta vörös volt a fejem miután válaszolt a kérdésemre aztán kérdezte miért vagyok olyan piros majd nem válaszoltam csak bólogattam és elment. Azóta figyelmen kívül hagy és nem szól hozzám. 7 percig látom. Nem merem megszólízani mert állandóan fapofával bámul és nem túl mosolygós. Pedig tecik majdnem egy éve
2023. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22es: privátban leíró légyszíves hogy melyik megyéből vagy? :)
2023. nov. 21. 02:02
 24/27 anonim ***** válasza:
91%

"Egyszer se kezdeményezett beszelgetest, aztán ma műszak végén rakerdeztem tőle, hogy van e problémája velem, vagy miért nem jött hozzám beszélgetni?"


-Ez kemény és durva, behisztizős kérdés volt! Már Tőlem is kérdeztek ilyet. Mondom neki ne kötekedj! Mondat tartalma, hangsúlyozás, túl agresszív!


Valakivel jókat lehet beszélgetni, valakivel nem annyira. Éppen nincs kedve hozzá.

Biztos észrevette korábban, hogy csorog rá a nyálad, ráadásul együtt kell dolgoznia veled, és még nyomod neki a dumákat. Nem csoda ha régebbi kollégái társaságát kereste és inkább velük beszélgetett (menekült).


"Nem mertem így randira hívni"


-Ezek után ne is akard!



Nem így szoktam csinálni. Mindig megvárom, hogy a lány kezdje a beszélgetést, egy szót nem szólok hozzá! Ha a lánynak megnyílik a szája onnantól semmi sablonos, unalmas, felszedős duma! Sima barátkozás, általános témákról való beszélgetés! Engem mindig a lányok szedtek fel! Arra szoktak figyelni, hogy bizonyos helyzeteket hogyan kezelem. Abból sok mindent letudnak szűrni. Szimpatikus, nem tolakodó, akkor 1 lépéssel közelebb enged.


36F

2023. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez legalabb egyertelmu elutasitas boekultan , viszont amikor olvasom a noi valaszokat mas kerdesnel akkor meg az ellentetjerol irnak, hogy aki tetszik nekik azzal nem tudnak beszelgetni meg kerulik a tarsasagukat.. ha zavar nelkul zajlott le ez kis rovid beszelgetes akkor nem akar semmit.
2023. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez lekoccoltatott
febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
19%

Két esélyes én akkor szoktam ennyire levegőnek nézni egy pasit, ha nagyon tetszik. Viszont az egyik barátnőmnek pont ez a taktikája, ha le akar valakit koptatni.


Én azért csinálom, mert így küzdenek udvarolnak. És már a nyomulás minőségéből, az udvarlás milyenségéből is nagyon hamar lemérhető, hogy az illető 1, mennyire kitartó, 2. (legfőképp ez) mennyire uriember, hogy tartással viseltetik a visszautasító magatartással szemben, ne adj isten elkezd hisztizni, vagy bunkózni.


28N

márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!