Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire tudható be lekopta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire tudható be lekoptatásnak? Csak azert mondta ezeket,mert nem akart megbántani?

Figyelt kérdés

Munkahelyen a hét folyamán atkerultem egy másik muszakba,ahol együtt dolgoztam egy lánnyal,aki hónapok óta tetszik.(elotte levo műszakban vagyok eredetileg, csak egy hetet vagyok naluk)


Hétfőn megprobaltam vele beszélgetni, de nem figyelt,nem kérdezett vissza, egy ket szavas válaszokat adott csak, és beállt a kínos csend.


Egyszer se kezdeményezett beszelgetest, aztán ma műszak végén rakerdeztem tőle, hogy van e problémája velem, vagy miért nem jött hozzám beszélgetni?

Erre azt mondta ,hogy ő amúgy se szokott eljarkalni a géptől,mert "huzosak a normák"🤣 (ejjelesek voltunk és 4 órától már kb nem dolgozott)

Meg hogy nem bírja az éjszakás műszakot,ezért se jött oda. De amikor ezeket mondta, akkor se figyelt rám,nem tartott szemkontaktust.



Sajnos joideig nem leszek vele együtt, jövő héttől újra visszamegyek a műszakomba,és valtaskor látom egy 5 percet.


Szerintetek ez egy kedves elutasítás akart lenni,csak nem akart megbantani? Nem mertem így randira hívni,de már honapok ota betegesen belehabarodtam



2023. szept. 29. 18:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Engem is lekoptatot
2023. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%
Le vagy koptatva, így van, úgyhogy vedd levegőnek míg tényleg levegőnek nézed.
2023. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A levegonek nezest ertheted úgy is, hogy műszakváltqskor amikor jön be és koszon nekünk, akkor nem koszonok vissza?
2023. nov. 19. 17:11
 14/27 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Nyugodtan. Ne vedd egyáltalán figyelembe mintha nem is létezne és előbb utóbb elhiszed, hogy nem létezik. Az által érzéseid is eltűnnek irányába. Nem fog rögtön sikerülni, de nagyon hatásos.
2023. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Alapjában véve szerintem nem érdekelné,de ha esetleg mégis és ugymond "számon ker/elkap", akkor megint elojonne ez a belezugas,zavarban lennék,stb :)
2023. nov. 19. 18:19
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljes mértékben lekoptatásnak minősül.
2023. nov. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kár,pedig már nagyon beleéltem magam,nagyon tetszik, és mivel minden nap latnom kell (szerencsére csak valtaskor pár percet), így az elfelejtes se egyszeru.

Ezt a levegonek nezest probalom alkalmazni, remélem nem fog úgymond elkapni,számonkérni a nem köszönés miatt. Akkor lenne probléma,mert csak hebegnék habognék 🤣

2023. nov. 20. 08:10
 18/27 anonim ***** válasza:
70%
A köszönés normális dolog, a nem köszönés bunkóság. Függetlenül két ember személyes kapcsolatától.
2023. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%
Én meg azt javaslom köszönjetek egymásnak és semmi több kommunikáció!
2023. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Azóta amióta újra a muszakomban vagyok, azóta csak ez a köszönés dolog van, nem beszéltünk...

Néha amikor a kollégáimmal beszélgetek és pont jön és koszon akkor van hogy nem viszonzom,mert annyira belemerulok a beszélgetésbe:D

2023. nov. 20. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!