Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is hagyott ott egéssz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is hagyott ott egéssz napra a pàrja mikor terhes volt? Úgy értem reggel megy,este jön.Nem munka,nem kötelező,csak a régi életéhez hozzátartozó kikapcsolódás,feltöltődés.Nem autóval megy,hogy bármikor jönni tudjon haza

Figyelt kérdés
dec. 12. 23:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagy rosszul vagy veszélyeztetett terhes, miért ne mehetne nyugodtan el?
dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%
Én nem értem ezzel mi a gond. Miért ne lehetne kikapcsolódni?
dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
76%

Bármelyik pillanatban szulhetsz? Vagy veszélyeztetett terhes vagy?

Ha egyik sem, mi a gond? A terhesség nem betegség

dec. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%

Megértem. Te már nem feltétlenül tudsz vele menni a terhesség miatt, mert nem bírod annyira tartani vele a lépést. Ráadásul igényelnéd, hogy most többet foglalkozzon veled, ő meg teljesen be van sózva, hogy most még van ideje mindenre.


Próbáld meg elfoglalni magad és nem neheztelni rá, mert nincs otthon többet. A terhesség szerintem sokaknak ilyen magányos időszak sajnos és nem az a rózsaszínködös időszak, aminek elképzeled.


Igyekezz viszont kommunikálni azt, hogy amikor kisbabás időszak lesz, akkor azt várod, hogy rögtön jöjjön haza és együtt neveljétek a babát. Próbáld bevonni és cikkeket olvasni neki az első hat hétről, hogy tudja, hogy te mit várnál tőle, ne járj úgy, mint én, hogy a férjem egésznapos futóversenyre ment a baba 6 hetes korában. Aztán túlórázni kezdett és max napi 1-2 órát volt nála a baba, amikor fürdetett meg picit játszott vele aztán adta vissza (8 órás munkakor mellett).

dec. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,te értesz. Különben veszélyeztetett vagyok,de nem "ágyhoz kötött",és sok minden miatt lehet koraszülés...
dec. 13. 06:01
 6/46 anonim ***** válasza:
74%
Fú, hát én a veszélyezetett terhes feleségem mellől tuti nem mennék el egész napra úgy, hogy ha nem tudok max. 15-20 percen belül hazaérni gond nélkül. De kinek mi...
dec. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
69%

Én is veszélyeztetett terhes voltam. A párom dolgozott reggeltől estig, volt hogy külföldre is ment.

Ha jött valami olyan program ahova én nem mentem, mert nem bírtam volna, akkor ment csak ő. Ebből sose csináltam gondot. Nálam is fentállt hogy hamarabb jön a baba, végig ezt mondták az orvosok. Aztán a végén 41 héten indítani kellett. Annyi hogy az utolsó 3 hétben külföldre már nem ment.

dec. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
15%
Minek vállaltatok gyereket?
dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Miért a szúrás,h miért válaltunk gyereket? Szeretném a gyereket,akár nélküle is.de persze ő is ugyanúgy szeretné
dec. 13. 08:44
 10/46 anonim ***** válasza:
41%

Ha amúgy jól megvagytok és segít otthon, miért ne mmozdulhatna ki egy kicsit?

Bármi gond van, hívj mentőt. Ők legalább szaszerűen segítenek.

dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!