Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is hagyott ott egéssz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is hagyott ott egéssz napra a pàrja mikor terhes volt? Úgy értem reggel megy,este jön.Nem munka,nem kötelező,csak a régi életéhez hozzátartozó kikapcsolódás,feltöltődés.Nem autóval megy,hogy bármikor jönni tudjon haza

Figyelt kérdés
dec. 12. 23:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó most vagy te vagy én nem tudok értelmezni mondatot.


Én úgy fogtam fel, hogy heti kétszer elmegy pár órára, DE mellette hétvégente egész napokra eljár kikapcsolódni és az "rendetlen" időközben, van úgy, hogy kimarad 2 hónap, de úgyis, hogy egy hónapban 2x is csinálja.


Így értettem, hogy sok. Főleg ha kéthétvégente kerül sor egész napos akciókra.

dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
29%

#29-30 Egy kisgyerekes szülőnél ez igen, elég sok. Üdv a felnőtt életben. Majd ha a gyerek 3-6 éves lesz, akkor fogsz tudni megint eljárni egyedül szórakozni egész napokat meg több órákat heti több hétköznap. Hacsak nincsenek olyan nagyszülők vagy bébiszitter, akire ráhagyható a gyerek. Vagy az anyuka nem ősanya típus, aki élvezi, hogy egyedül neveli a gyerekeket.


De fordítsuk meg. Apuka két este lelép pár órára munka után, mondjuk 6-9-ig. Meg havi 2x hétvégén egy napot, ezeken a napokon nem is látja a gyereket. Anyukának is jár ugyanennyi azt mondtad. Akkor ez azt jelenti, hogy heti egy hétköznap este élnek családi életet? Meg minden második hétvégén, mert a hétvégén egyik nap anyuka lép le másik nap apuka?


Ez a mennyiség gyerekmentes kapcsolatnál működhet, ha egyszerre vannak a programok, gyerek mellett lopott 1-2 óráid vannak hét közben tornázni. Aztán jönnek azok a programok, ahova viszed a gyereket vagy a pároddal mész kettesben, ha szereztek szittert. Nem heti két teljes este meg még minden második hétvége egyik napja, ha úgy jön ki.


De, ha a feleség lelkileg jól van, akkor bevállalhat a saját kontójára többet, hogy te el tudj járni szórakozni. A kérdezőnél azonban nem ez a helyzet. A kérdező kivan borulva, hogy otthon hagyták, így igen, szerintem ebben az esetben nem fér bele a havi egy nap sem, mert a kismamák erősen veszélyeztetettek a depresszióra. Főképp azok, akiknek nem elég stabil a kapcsolati hálója, ha az apuka bulizni jár és az anyuka ettől depressziós lesz, akkor egy nap alatt az apuka nem fog annyit töltődni, mint amennyit az anyuka le fog szívni tőle a depresszióval, és a végén sokkal rosszabbul fog járni mindenki.

dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
71%

Én sem értem, hogy miért a férfi mellé állnak komolyan.


Már most FŐLEG, hogy veszélyeztett terhes a kérdező foglalkozni kéne azzal, hogy hogyan oldják meg a helyzetet amikor megszületik a kicsi. Jó, lehet beszélgetnek, terveznek, de ennyi időt távol lenni, mert ő kikapcsolódni akar nagyon nem vet jó fényt a kapcsolatra.

Most akkor hogyha ilyen szituációban képes ennyit külön lenni akkor mi lesz amikor a világra jön a pici? Mi az, hogy majd felnő a feladathoz, mikor? Amikor 2 vagy 6 éves lesz a gyerek? Már most felelősségteljesen kéne viselkedni, tekintettel lennie a kérdező állapotára!

Menjen kikapcsolódni hetente 2x nyugodtan, de nem ilyen sűrűn és sokáig! Ez a mennyiség sok!

Nehogy az legyen, hogy a kicsi születése után is ugyanezt művelje, sőt még többször, mert neki jár a kikapcsolódás.

Aztán majd rányomja "anyósra" az ő szerepét, mint apa.

Szóljon neki, hogy fogja magát vissza, mert ha nem teszi meg azt hiszi, hogy továbbra is folytathatja amit csinál jelenleg!

dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkényeztetett. Ő vásarol be,ő járkál mindenhova mert cipekednem nem szabad,ilyen időben biciglizni ekkora hassal nem merek,de szerintem azért mert szeret menni,szeret mozgásbsn lenni. Terhesség előtt egéssz napos túrázásokra is járt. Az itthon az enyém,meg mint mondtam nem egyedül vezetem a hàztartást.Az,h hetente 2x elmegy másik településre templomba gitározni engem még most nem zavar,nem rossz helyre megy,van aki kolegákkal kocsmàzni jár,de ez az egy napos dolgok fájnak meg bántanak mert megse kérdez,megsem beszéli velem,mert tudja,h kiakadok. Mert igen azt mondom nöjjön föl,fölnevelem én nélküle is a gyereket,de akkor szedje a sátorfàját.Mindig mondom,meglesz a gyerek 2,5 hó viheti őtet is,nevetek rajta,de sír a lelkem.meg akkor lehet,h a heti 2 nap miatt is sírni fog. Nem tudom,remélem épségben megszületik és megtudom
dec. 13. 16:47
 35/46 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha téged ez zavar JOGOSAN és őt nem érdekli, hogy egész napokra eltűnik amikor csak szeretne döntsd el, hogy a gyermeked egészségét nézed, vagy őt. Az, hogy ideges vagy, szomorú vagy ugye nem jól hat a kis lurkóra se. Még szülés utáni depresszió is kialakulhat. Én még egyszer elbeszélgetnék vele, hogy hátha felfogja, hogy mi a gond és ha nem akkor eltakarítanám az eletembol, mint társ. Fizetheti a gyerektartást és szórakozhat. 🤷
dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
39%
#34 Az elkényeztetettet nem úgy írtam, én is el vagyok kényeztetve a szó általam használt értelmében. Valahogy úgy mondanám, hogy kiveszi a részét a hétköznapi feladatokból (és itt rátok van bízva, hogy ő keresi a pénzt, te intézed a gyerekeket vagy 50-50%-ban viszitek a háztartást), csak arra utaltam, hogy amúgy nem tűnik olyannak, aki egyértelműen kuka.
dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Igen,ő keresi a pénzt. De a pénz nem minden,a pénz nem boldogít. De nem is mondtam,h kuka,de a gyerek úgy gondolom nem véletlen közös. Jó most tudom,h nem tudja àtvenni tőllem,nem is adnám,de nincs vele tisztában,h mennyire félek ígyis
dec. 13. 22:41
 38/46 anonim ***** válasza:
65%

Nem egyszer írtad kérdező hogy felneveled egyedül is.

Elmondom hogy azért a férfiak is félnek. Igaz a babát te hordod ki a Te tested, de mind a kettőtök életét meg fogja változtatni.

A hormonok ilyenkor nagyon megváltoztatnak, de azzal hogy eltiltod őt olyan dologtól amit szeret, akkor csak rosszabb lesz.

Lehet most még megy, utána ha meglesz a baba akkor már kevesebbet.

Az meg hogy nagyon félsz hidd el nem jó dolog, ilyenkor sose a rosszra gondolunk, hanem arra hogy a babával minden rendben lesz.

Miért lettél veszélyeztetett terhes, és hanyadik hétnél tartasz?

dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
A korom miatt,ingadozó vérnyomás. 28 hét
dec. 14. 11:07
 40/46 anonim ***** válasza:
25%

Szerencsétlen pasas, miért ne mehetne el? Vagy mennyiben más, amikor dolgozik 8-10 órát? Onnan sem "ugorhat haza" csak úgy. Ugyanúgy egyedül vagy.


Csak irigykedsz, amiért ő elmegy.

dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!