Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is hagyott ott egéssz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is hagyott ott egéssz napra a pàrja mikor terhes volt? Úgy értem reggel megy,este jön.Nem munka,nem kötelező,csak a régi életéhez hozzátartozó kikapcsolódás,feltöltődés.Nem autóval megy,hogy bármikor jönni tudjon haza

Figyelt kérdés
2023. dec. 12. 23:54
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
29%

Egyik ilyen helyzetben lévő ismerőseimnél, a férfi azért dolgozik annyit és azért megy el reggel 6:30-kor és ér haza 6-7 re mert meg kell keresnie azt a pénzt amivel mindent meg tud adni a családjának...


Nem mindenki keres napi 8 órai irodai nyugis állással 4-5-600.000 ft-ot.


Egyik ismerősöm orvos, felesége nem rég szült, nappal rendelőben dolgozik délután-estefelé vagy estig kórházban h megadhasson mindent az asszonynak...és igen mire hazaér fáradt.

2023. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
87%

Engem veszélyeztetett terhesen otthon hagyott egyedül és még a kaját is elvárta (elájultam folyton, hánytam folyamatosan többször voltam miatta kórházban). Csak hogy bulikázzon meg haverozzon, piáljon.

A gyerek születése után szintén ez volt nem kell 2x mondanom hogy elválltam.

2023. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nem dolgozni jár mondtam.Lelki napokra.. ahol zenél
2023. dec. 13. 10:06
 14/46 anonim ***** válasza:
25%
Milyen sűrűn fordul elő?
2023. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ő a gyerekkel se fog foglalkozni.
2023. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Heti 2x megy el,este pár órára,ami igazából jól is esik. Így meg egéssz napra,attól függ,van,h 2 hónapig sehova,van,h minden második szombat vagy vasárnap
2023. dec. 13. 10:53
 17/46 anonim ***** válasza:
35%

Nem lesz belőle semmilyen apa, magadra maradsz és még segíteni se fog a háztartással se. Majd meglátod.


Ha őt nem zavarja, hogy veszélyeztett terhes vagy, hogy társaságra, segítségre is akár szükséged van személyében IS és még autó nélkül lelép úgyhogy akármi baj történthet (NE ADJA ISTEN!) azt se te, se a születendő gyermeke nem érdekli!


Én már most összecsomagolnék, vagy kiraknám őt (attól függ kié a lakás), hogy nélküle kezdjem el rendezni az életem, mert kisbaba mellett nehezebb lesz ezerszer.

2023. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Anyukámnál élünk. Nem nem vagyunk fiatalok,nem azért. Szóval nem vagyok egyedül. De akkor is szarul esik
2023. dec. 13. 11:05
 19/46 anonim ***** válasza:
83%

Én kivagyok itt sok választol. Azért mert gyerek lesz fel kell hagynia mindennel?

Mért ne lehetne attól jó apa, mert havonta egyszer mondjuk kikapcsol?

Nem egyedül hagyja a párját, ott van az anyukája vele.

2023. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sem tetszenek a válaszok, mert mind túl szélsőséges.


#19-es Nem nem normális, hogy valaki, ha a párja igényli a társaságát, akkor rendszeresen szórakozni jár. Akkor sem normális teljesen, ha az illető nem terhes. Ha a másik terhes vagy kis gyerekkel van otthon, akkor egy jó családapa odafigyel a párjára és ha kell, akkor otthon marad. Nem a saját érdekeit, hanem a családját nézi. Ettől lesz valaki jó családapa. Főleg a gyerekek 1-2 éves koráig, ez az időszak nem a bulizásról szól, ha valaki bulizni akar, akkor ne vállaljon gyereket, ha meg gyereket vállal, akkor vállalja a vele járó áldozatokat is. Akkor sem, ha havi egy alkalomról beszélünk, ha a másiknak az a szórakozási lehetőség, hogy lemegy a földszintre vagy társasoztok fél órát.



De azt sem gondolom, hogy egyértelmű, hogy így lesz. Simán lehet, hogy némi hozzászokási idő után sikerül erre rájönnie. Az ismerősi körben több férfinak fél-egy év volt a gyerek születése után, mire leesett, hogy mi a baj. A nehéz ebben, hogy addigra a feleség van annyira berágva, hogy a házasság megromlik miatta és már csak nagyon nagy erőkkel javítható, ha stabilak az alapok.

2023. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!