Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is hagyott ott egéssz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is hagyott ott egéssz napra a pàrja mikor terhes volt? Úgy értem reggel megy,este jön.Nem munka,nem kötelező,csak a régi életéhez hozzátartozó kikapcsolódás,feltöltődés.Nem autóval megy,hogy bármikor jönni tudjon haza

Figyelt kérdés
dec. 12. 23:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
69%

20#

A párom cégénél minden hónapban van egy hétvége amikor összeülnek. Főznek, beszélgetnek, elmennek gokartozni, paintballozni stb.

Azèrt mert én itthon vagyok a kicsivel eszembe se jutna azt mondani hogy ne menjen.

Azért mert elmegy attól jó apa.

dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
82%

#20:


Legyen igazad, hogy nem éretlen vagy egy kicsit önző jelenleg, mert simán egész nap otthon hagyja a kérdezőt és nem esik le neki, hogy őt ez bántsa.


De kérdezem én hogyan lehetséges, hogy egy felnőtt férfi, aki ELVILEG szereti és tiszteli a nőt, hogy nem veszi észre hogy bántsa a viselkedése?


Érthető, hogy ki akar mozdulni tényleg, de hogy egész napos programokról van szó és kocsi nélkül megy miközben otthon a felesége veszélyeztetett terhes szerintem egyáltalán nem kicsit önző, éretlen hozzáállás hanem nagyon.


Megmondhatod neki kérdező, hogy neked amit művel sok és sértő hátha javít magán legalább annyiban, hogy kocsi nélkül nem megy sehová.


Viszont ha kiakad rád, téged gyaláz, hogy érzékeny vagy a terhesség miatt és hasonlók és egyáltalán nem változtat akkor az lesz a végeredmény amit én írtam miszerint nem érdeklitek.


(#17)

dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
20%

#21 Nem attól rossz apa, mert megy, hanem attól rossz apa valaki, mert neked rosszul esik és mégis megy.


Van, aki szívesen kiköltözik egy farmra és mosi pelussal 16 gyereket vállal. Te szívesen elengeded a párod és nem zavar, szerinted ez így helyes, más szerint máshogy. Ha ő igényli, hogy otthon maradjon a férj, kéri is és mikor veszélyeztetett terhes (tehát egy kifejezetten sebezhető lelki állapotban van) ezt a másik nem veszi figyelembe, akkor az nem jó családapa.


Amúgy én a saját páromon érzem, hogyha tudom, hogy mondhatnám azt, hogy nem szeretném, hogy menjen és nem menne az egy teljesen másik állapot, mintha mondhatnám, de nem érdekelné. Az egyikben én is döntök (közösen döntünk), a másikban ő dönt és nem érdekli a véleményem.

dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
15%
#22 De éretlen és önző. Viszont, ha gyereke lesz és amúgy egy normális értékrendű személy, akkor nagy eséllyel fel fog nőni a feladathoz. (És az alapján, hogy a kérdező arra panaszkodik, hogy havi egyszer eljár, néha többször, néha ritkábban, se házimunkáról se túlóráról nem volt szó a kérdésben, ezért eddig valószínűleg nem volt vele nagy baj, sőt merem állítani, hogy a kérdező az “elkényeztetettebb” feleségek egyike, attól most ez neki nagyon fáj, mert lelki támogatásra lenne szüksége, amit a párja nem lát meg, majd ha a gyerek egy éves addigra meg fogja).
dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked meg azt tudom mondani, hogy készülj fel életed legnehezebb pár hónapjára. Nem az éjszakázás lesz nehéz, meg nem a háztartás. Az a nehéz és érzelmileg nehéz, hogy összeegyeztesd hármatok igényeit. Azt kell tudnod, hogy ez mindenkinek nehéz (főleg, akinek jó szakmája van és nem voltak kihegyezettek a női-férfi szerepek), lelkileg nagyon megterhelő az első pár év, a szoptatás miatt lesz egy óriási hormonlöket (ha nem szopizik a gyerek akkor méginkább, mert azt kommunikálja a szervezeted, hogy baja lesz a gyereknek - ezért élik meg sokan tragédiaként, ha nem szoptathatnak, mert olyan hormonmennyiség kering a szervezetben, ami könnyen átcsap depresszióba - pl. esténként mikor felkelsz szoptatáshoz), de el fog múlni. Egy nagy levegőt venni és csinálni, bármilyen nehéz is, és ha lehet ne mondj olyasmit a párodnak, amit nem lehet visszafordítani.


De próbáljatok meg most, amíg még van időtök sokat beszélgetni, amikor visszaér és kipihent másnap, akkor beszéljetek arról, hogy neked mire van igényed, hogy milyen nehéz anyának lenni, hogy ez óriási változás lesz és neked ebben most a következő két évben masszívan támogatásra van szükséged LELKILEG.

dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Jah és most meg nézz meg valami ostoba hollywoody filmet vagy hasonló és ne rágódj a férjeden.
dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

23#

Ebben is van valami. Viszont tényleg sok tényező hiányzik.

Amit írtak is, hogy a férfi mennyit dolgozik, előtte is fentállt e ez a helyzet.

Abban egyetértek hogy ha nem kocsival megy nehezebben jut vissza, viszont ha nem 200 kmre van, akkor egy taxival is bármikor visszaèr. Illetve ott van a kérdező anyukája is. Ha már most ennyire nehezen bírja és támogatásra van szükség,mi lesz akkor ha meglesz a baba? Azért havonta 2 havonta egy nap az nem egy kicsapongó életmód. Persze értem én azt hogy legyen a párja mellett, viszont ha ő sem vezeti le a dolgokat, mitől lesz jobb ha mind a ketten besokalnak?

dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
64%

"Heti 2x megy el,este pár órára,ami igazából jól is esik. Így meg egéssz napra,attól függ,van,h 2 hónapig sehova,van,h minden második szombat vagy vasárnap"


Szerintem ez sok!


Felhív amúgy legalább egyszer, hogy mizu? Ha otthon van számíthatsz rá? Mert ez számít.

dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
24%

" Nem nem normális, hogy valaki, ha a párja igényli a társaságát, akkor rendszeresen szórakozni jár. "


De teljesen normális, hogy mindenkinek van egy kis énideje, amikor nem zargatja a gyerek, senki. Apukának és anyukának is. És hogy néha kimozdulnak a 0-24 gyerek mellől. Bár itt biztos mindenki ősanya, aki ezentúl már nem ember, hanem a gyerek anyja.

dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
22%

"Heti 2x megy el,este pár órára,am ... szerintem ez sok"


Szóval egy családos nő, férfi méár nem járhat sportolni, nem tanulhat, nem csinálhat semmit?

dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!