Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy van köztük valami? Vagy csak simán jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Van 2 munkatársam. Feltünően huzzák egymás agyát mindig ha egy légtérben vannak. A férfi mindig becézgeti a nőt, és beszól neki ahányszor csak teheti. Persze a nő sem hagyja magát. Sokszor állnak egymáshoz nagyon közel. Többször észrevettem hogy a férfi végig simitja a nő derekát ha előre engedi, de olyan is volt hogy mondott valami "vicceset" és megfogta a kezét aztán tovább ment.
jan. 27. 14:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják flörtölésnek. Azt hogy van több is benne csak ők tudják.
jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
57%

50-50%.

Amúgy neked nem mindegy?

jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegy, sajnos...
jan. 27. 15:05
 4/52 anonim ***** válasza:
40%
#3 Mi közöd van hozzá, akkor úgy kérdezem?Te valami önjelölt serif vagy?
jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Miért vagy ennyire gyötrelmesen bunkó? Jó érzéssel tölt el hogy így beszélsz? ..
jan. 27. 15:13
 6/52 anonim ***** válasza:
11%
#5 Az nem bunkóság, hogy neked fáj az igazság.Egy kotnyeles, rosszindulatú ember vagy, aki mások dolgába ártja bele magát feleslegesen.Ez vagy te.
jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
38%
Mindegy melyikre fáj a fogad szerintem, mert nincs esélyed egyiknél se. Keress mást, sok sikert!
jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

#6 jól mondják hogy mindenki magából indul ki. Teljen mértékben magadat jellemezted a fenti szavakkal. Próbálod a saját jellemhibáidat rám zudittani de fogalmad sincs sem a körüléményekről sem arról hogy nekem a srác kicsoda.

Isten segítsen ki az elmebajodból! :))

jan. 27. 15:30
 9/52 anonim ***** válasza:
9%
#9 Figyelj, kicsikém.Itt mindenki szembe jön veled, hidd el, te vagy az, aki el van tévedve.
jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
49%
Egy a probléma, hogy a körülményeket nem írtad le, csak a féltékenység részt. Így nem lehet fogalma senkinek semmiről, így értelmes választ sem fogsz kapni. Feleslegesen növelted a kérdések számát is.
jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!